Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

WENTURA

szukam przyjaciela

Polecane posty

Co to są "dzwięki nieobyczajne"???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytałem Iftar. Ja też już nie mam sił. Najgorsze, że to staje się pewnego rodzaju standardem. Wszędzie. A dźwięki, no cóż... Odgłosy ekstazy powiedzmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Co transferu nie powiększa tak czy inaczej" racja, racja, ale ja mam inne obawy... No, nic - powróci na łono kafe i może opowie :) Iftar Dźwięki przeznaczone nie dla uszu dzieci, mówiąc mniej więcej wprost ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak. Można się było spodziewać. WP mi znów zmuliło. Za chwilkę spróbuję podesłać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie obrazek wrzuciłem wyżej, lekko związany z pisaniem po... :) Witam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Latawcu :) Fajnie, że jesteś :) WeWo Coś Ci podesłałam. My takich problemów nie mamy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ło matko...posłuchałam tej Waszej muzy...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ło matko...posłuchałam tej Waszej muzy.." Noo i? Co w niej jest śmiesznego jeśli można zapytać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna, z tych komiksów wolę serię Batman-Joker :) Szczególnie przypadki czarnego humoru :) Na słuchawkach mam właśnie Frontside, już miałem napisać że Twoich ziomali, ale przecież Sosnowiec to już nie Oberschlesien :) Odsłuchasz sobie w domku. Reszta dyskutantów może teraz :) http://www.youtube.com/watch?v=3jLN4Ny64XE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde, no nie widziałam WeWo, ale wierzę Ci na słowo :) Oki, posłucham sobie w domu panów zza Brynicy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli z Kongresówki hihi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olaboga! Muszę się pochwalić, że dzisiejszy urlop łaskawie przełożono mi na poniedziałek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łał :) Odnośnie komiksów, posłałem coś. Może nieobyczajnego, ale... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oki, zaraz zobaczę :) Tak, racja Latawcu :) Wspaniałomyślni są moi pracodawcy, a ja narzekam jeszcze ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Perfidnie dodam, że mam wypisany urlop do końca tygodnia i tak się zastanawiam - wstawać, czy nie wstawać jutro... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Ci nie chcę nic sugerować WeWo, ale i tak się budzisz nieprzyzwoicie wcześnie, więc.... Zapobiegaj odleżynom! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, czyli mam jogging uprawiać 3 a.m.? P.S. Z biologi dobry byłem tylko jeśli chodzi o płazińce, bo wizytacja była i się "naumiałem" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe, no tak :) Ale wiesz, ostatecznie weekend mieli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pogoda sprzyja joggingowi :D Eeee... no. Też bym się naumiała na tę okoliczność :D No, ale, ale... każdy człowiek chyba powinien wynieść elementarną wiedzę ze szkoły podstawowej i nie zadawać na kafe głupich pytań ;) Moje skromne zdanie... albo marzenia ściętej głowy :O Popłakałam się ze śmiechu, odwiedzając pocztę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dużo w kamienicy mam młodych małżeństw. Fakt, z łezką w oku przypominam sobie czasy latania z wózkiem na spacery. Teraz Latorośl większa ode mnie, a do krasnali się nie zaliczam :) Czarna, to teraz już wiesz dlaczego dziewczęta świecą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, tak to jest z latoroślami hehe :) Wiem, wiem :D Ludzie się dziwnie na mnie patrzą, bo śmieję się do monitora ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szaroperłowa
Cześć poświątecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×