Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

WENTURA

szukam przyjaciela

Polecane posty

Gość SSzaroperłowa
Dzięki Olu. Spokoju w pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SSzaroperłowa
Pobiegałam, pozałatwiałam, obiad zaliczony. Za chwilę pójdę dalej. ..Cni mi się bez Was.. Halooo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Że tak powiem... :) Najlepiej będzie kiedy nic nie powiem. No to wsio łutszewo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SSzaroperłowa
O, proszę, Piotrze: znalazłeś się ;) Fajnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znów się gubię. "Wsiewo" powinno być. Nie ma to jak poczucie bycia anachronizmem, hiehie :) Ale carpe diem, nieprawdaż? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SSzaroperłowa
Piotr, ja się nie podejmuję i nie uzurpuję sobie praw do tego, ale Ola to powinna chyba przełożyć Cię przez kolano i... OOOluuuuu! Nno. Ruszam do supermarketu i proszę mi tu utrzymywać w miarę pogodny nastrój, bo wrócę zła i złachana :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu to ja z Toba dobry humor podtrzymywala:) Piotr co taki tajemniczy jestes:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty Latawiec nigdzie sie nie wybierasz ! :D Jestes przedstawicielem plci brzydkiej, wiec cierp ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miło mi, że się miło bawicie. I heard the news baby, all about your disease Yeah you may have all you want, baby, but I got somethin' you need Oh yeah, ain't talkin' 'bout love My love is rotten to the core Ain't talkin' 'bout love Just like I told you before, yeah before You know you're semi-good lookin', and on the streets again Oh yeah you think you're really cookin' baby, you better find yourself a friend My friend, ain't talkin' 'bout love My love is rotten to the core Ain't talkin' 'bout love Just like I told you before, uh before, uh before, before Ain't talkin' 'bout love Babe it's rotten to the core Ain't talkin' 'bout love Just like I told you before, uh before I been to the edge, an' there I stood an' looked down You know I lost a lot of friends there baby, I got no time to mess around Mmmm, so if you want it got to bleed for it baby Yeah, got to got to bleed baby Mmmm, you got to got to bleed baby Hey, got to got to bleed baby Ain't talkin' 'bout love My love is rotten to the core Ain't talkin' 'bout love Just like I told you before, before, before Ain't talkin' 'bout love Don't wanna talk about love Don't need to talk about love Ain't gonna talk about love, no more, no more, ah Hey Hey Hey Hey Hey Hey

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey,hey,hey bawmy się... hey, hey śmiejmy się ;) Aleś się Piter nagadał :P :D Dzień dobry Państwu. Mamy piątek i to jest najważniejsze. Wszystkim życzę miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba się dziś uwalę... Ktoś się chce dołączyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×