Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

WENTURA

szukam przyjaciela

Polecane posty

Z humoru zeszytów... "Dawniej wieś była samowystarczalna. Kobiety dostarczały mleka, mięsa i skór..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu, na mój widok CI się trzęsą ręce? :D Hmmm... wiem, że moja fizjonomia powoduje przerażenie, ale aż tak? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Humor zeszytów cd. Coś odnośnie Oli i Mnie :) "Zosia ujrzawszy Pana Tadeusza zapłodniła się"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olu, nie masz zamiaru... Czyli słynne 3xS? Samogon, samogwałt i samozagłada? :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piter na widok tego co napisales:P widac mnie wyszpiegowales gdzies;) Ola musze wierzyć Ci na slowo:D:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dzis sloneczko, a jak wczoraj musialam zalatwiac cos i latac, to padalo😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz anegdota z życia wzięta. Otóż mam Frienda, kiedyś Radio RAM Wrocław, obecnie Radio Bielsko. W Radio RAM prowadził z kumplem magazyn filmowy. Fragment recenzji (na żywo w eterze). Chłopaki podczas audycji byli lekko rozkojarzeni :) Mój Friend - Zapraszamy Państwa na film "..." Opowiada on o... Drugi redaktor - Ogólnie rzecz biorąc jest to opowieść o chłopakach lubiących w dużych ilościach szybkie fury, biały proszek i ostre laski... Mój Friend - Czyli takich jak my! Minuta ciszy... :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu, mam całą hordę znajomych w Łodzi i okolicach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahahaa no pieknie:D radio to jest radio:D ja tam slucham trojki tez sie czesto podobne wpadki zdarzaja:D ale zawsze jakos potrafia z tego wybrnac no ale swoje kazdy wie;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godzinki jazdy. Bokami :) Zresztą często bywałem w mieście Óć. Służbowo, klubowo, a nawet prywatnie (u takiej jednej Kasi nomen omen) :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olu, jak to mówią - obiecanki macanki, a głupiemu staje. Miało być we wrześniu, mamy koniec drugiej dekady miesiąca i nic. Już mi ejakulat wysychać zaczął :D:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piter no ja do lodzi akurat mam wcale nie tak blisko :) mowia ze juz krzyza nie ma pod palacem prez!!!!!!!!!!111

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SSzaroperłowaaaaaa
Cześć Wszystkim. Ola dzisiaj posłodzona od rana.. ;) Hej, Kasiu. Ja Cię na pewno nie śledzę ;) Mariuszu, podpisuję się pod konkluzją Oli :P Piotrze - między czterema wierszami można wyczytać rzeczy , o których nie śniło się filozofom ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam niewitane Panie :) Dla mnie "nieopodal" wyznacza promień zasięgu mojego czterokołowego złomu na jednym zbiorniku paliwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×