Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

WENTURA

szukam przyjaciela

Polecane posty

Mariusz jesli Ty dasz takie ogloszenie, to skozystam:classic_cool: Ola wow!:D ez bym tak chciala:D ale stringow zas tez nie lubie ale ja to jestem dziwak:o :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raszpla Co tam? Jak tam? Też nie lubię stringów, ale posiadam na pewne okazje ;) Mariusz, ale to ma być podniecające, a nie śmieszne. Jakbym chciała się pośmiać na wieczorze panieńskim to bym sobie kabaret wynajęła :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stara raszpla wlasciwa
szukalam Was.....:classic_cool: ale tamten top jest zakopany :-0 wiec tu sie musialam wciac... tzn nie musialam ale chcialam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój sąsiad nosił stringi :O Tzn. mieliśmy wtedy po 20 lat może i kiedyś na pokazywał. Obrzydliwe. Ryża, owłosiona dupa i stringi :O :D Mam uraz do końca życia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stara raszpla wlasciwa
ja tez nie lubie bo sie wcinaja, niemniej jednak mam pare sztuk na specjalne okazje...:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taa..drut usilowal seppuku na mojej prawej piersi :O :D 🖐️ Raszpla :D mialam kiedys faceta, ktory nosil moje szpilki i ponczochy :classic_cool: :D ...przy roznych okazjach ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"mialam kiedys faceta, ktory nosil moje szpilki i ponczochy ...przy roznych okazjach" Mój dzielnie wskoczył w moje glany jak byliśmy w górach i mnie zaczęły obcierać, co stanowiło szok totalny. Nagle :O Poświęcenie z jego strony, bo były mu za małe. Ale wtedy urósł w moich oczach. Mój rycerz i wybawca :D :****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stara raszpla wlasciwa
milo ze sie cieszycie na moj widok....:classic_cool: hej Bianka. ja tez lubie majtki typu tanga :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się na codzień param wszelkimi przewodnikami, drutem też. Także mi niestraszny :) Też lubię bokserki. Witam nową postującą :) Zaledwie 58 minut jechałem (normalnie 25, rano 16-18). Jest cool :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bianka, do kina np. zakładał? :D Setuniu show w męskim wydaniu musi być z jajami. Inaczej to takie niemęskie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niom. Jest mi fajowaśnie z tego powodusiu :D A dodając do tego zimne piwusio, które sączę... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stara raszpla wlasciwa
nowa postujaca to ja? :-) witam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholewusia, to ja tu dewotem chyba jestem :) Bo slipek nawet nie posiadam. Same bokserki. Choć Ola wie, że wesołe modele również :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piter mialam co innego na mysli:P wiecie co? zalozylam se wczoraj profil, na pewnm "erotogennym" portalu:P i odzew neisamowity:D a fajne miejsce bo jest i forum, i czat i inne takie w jednym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właściwa, tak Ty. Witam :) (pozostałe dwa człony nicka jakoś mi nie pasują do tytułowania)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do kina, teatru, kościoła, na rodzinne uroczystości " :D :D tu byl problem, bo zawsze chcial zakladac, to co ja :D :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setuniu... :) Olu, mam nadzieję, że jednak delikatna znajomość pozostanie i w ramach krzewienia przyjaźni czasem nie odmówisz. Poza tym coś kiedyś wspominałaś o aperitifie przed aktem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×