Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

WENTURA

szukam przyjaciela

Polecane posty

Gość SSzaroperłowaaaaaa
Magnez łykam, Olu. Pod te 2-3 kawy. Jak Wy to robicie, że jesteście zdrowi, buu. ..Pewnie nosicie durexy w wersji ocieplonej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Basiu. Ja mam specjalnie obszyte mysim futerkiem :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SSzaroperłowaaaaaa
Kapturki chyba robiły zawrotną karierę w USA w latach 60-tych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pod koniec tych lat już nie. Wtedy kwitły "dzieci kwiaty" odrzucające takie sprawy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariusz poszedł pod biurka pań w poszukiwaniu kapturków :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mogę nadużywać Durexów, bo mnie uczulają :O :D Ogrzewam się od środka, specjalnymi lekarstwami ;) Basiu, ten Magnez to na nerwy. Zwiększyłam dawkę, bo by mi serce wyskoczyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olu, czyżbyś stosowała aplikatory śmietankowe samowypełniające? :P Mariusz, a co? Natryski macie pod biurkami? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze wychodziłem z założenia, że rozmiar nie tak ważny jak technika :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariusz napisał Olu, że to nie Panorama raczej. Opcjowałbym więc za wytryskami po horyzont :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ja wiem Olu? Śmietanka ma ponoć właściwości bardzo ożywcze. Czemu miałaby szkodzić? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mitoza i mejoza zawsze lepsze od boreliozy :D:P A Mariusz po prostu pod biurkami urządził SGO (samodzielne gniazda oporu) i stamtąd prowadzi wojnę z kierownictwem. To dość ciekawe taktycznie rozwiązanie bo od tyłu Go nikt nie zaatakuje mając przeszkody terenowe w rodzaju pani Krysi, czy innej Gieni :D Pozostaje tylko atak od frontu, łatwy do odparcia np. twardymi dyskami rzucanymi na przedpole :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno lepsze... ale ślad na całe życie :D Mariusz jest genialnym strategiem i wobec tego postuluję uczynienie go zwierzchnikiem sił zbrojnych :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poza tym sam mając za sobą widok "undies" pani Gieni czy Krysi bez rozkazu wykonuje komendę "ani kroku w tył" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SSzaroperłowaaaaaa
Hy, hy.. Olu, z tym magnezem chodziło mi o to, że już łykam i tak. A nerwy, jasne, wspomoże dodatkowo (koncentrację, pamięć i inne takie też). Ale wolę Was poczytać - skuteczniejsze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No przecież chciałaś cioNze :D:P Nie wybrzydzaj. Poza tym obecnie nawet cesarki zszywają kosmetycznie, tak że po paru miesiącach śladu nie ma :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piter, a jeśli to młoda Krysia to co wtedy? :D Basiu, wiem, że łykasz :) Ja zwiększyłam po prostu dawkę, bo chyba brałam zbyt mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×