Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

WENTURA

szukam przyjaciela

Polecane posty

Mariusz gdzie u siebie heinza kupujesz?:P bo ja bym chciala tez a nie moge nigdzie go znalezc:o nowa lodowka, to i keczup jakis swiatowszy by sie zdal:P Piotrze jakich lodow? z famili frost , czy zielonej budki?:D ide spac 🖐️:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) W trosce o Olę zgłaszam się pierwszy :P SetKasiu - Algida :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Dziękuję Piter, trudno nie docenić troski o moje zdrowie psychiczne :) Ludzie, ale jestem wnerwiona z samego rana. Tak bez powodu w zasadzie. Tzn. powód jest stały, ale grzecznie zamiatam go pod dywanik i udaję, że on nie istnieje ;) Zwalam swoją złość na budzik, na ludzi w drodze do pracy, na cokolwiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szklany pojemnik butelkopodobny :) Cześć Mariusz. Olu, może to hormony macierzyńskie niespełnione? Albo wyobrażenia o wannie? :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tia. Promienie supergamma :D Mariusz, jest już 3 odcinek SoA. Tam gdzie zwykle. Napisów polskich jeszcze niet, ale może jutro się pojawią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę nie kpić z mojego staropanieństwa 😭 Psa, bo kot mnie zje, gdy umrę, a pies będzie wył i przynajmniej sąsiedzi mnie znajdą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz nie mówi się "stara panna", ale "singielka z wyboru" :) A już nieśli suknię z welonem Już Cyganie czekali z muzyką Koń do taktu zamiatał ogonem... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz nie mówi się "stara panna" ale "singielka z wyboru" :) A już nieśli suknię z welonem Już Cyganie czekali z muzyką Koń do taktu zamiatał ogonem... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stupid, poor Kafe... Przepraszam za działanie tego ustrojstwa. Tak się zastanawiam, co z tymi Twoimi oświadczynami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, polemizowałbym. Raczej odwrotne sytuacje się zdarzały :) Przypominam, że do końca września zostało 7 dni (w tym 5 roboczych) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×