Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

WENTURA

szukam przyjaciela

Polecane posty

Podpuszczę pana motorniczego, żeby wypróbował ile to cudo wyciągnie :D Bardzo, ale to bardzo dobry czas :) Wściekła jak osa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę (o ile myślę w ogóle), że dałbym radę znaleźć upust tej wściekłości :D:P Ale ciii... ;) Voulez-vous coucher avec moi Ce soir :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ile wyciągnie, to zależy od tramwaju. Te najnowsze mają ograniczenie elektroniczne. Prawie nie do obejścia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czas mówisz szybki? Nie we wszystkim jestem taki :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do domu jeżdżę zawsze starym, a do pracy nowym :classic_cool: :D Nie wątpię, że w hot dogach czas masz wystarczający ;) :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogólnie fajnie, że tramwajem :) A w gorących pieskach dopasowuję się i tyle. Zawsze jednak women first. And repetitively. Several, over a dozen times :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W takim razie Olu, musimy ustalić szczegóły. Ale masz mnie zamiar zdradzić przecież niebawem :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja prawidłowość interpunkcji jest odwrotnie proporcjonalna do stażu pracy w pewnej socjalistycznej firmie :) Przepraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wcale nie jest to fajne. Zwłaszcza latem jak ludzie śmierdzą i jest gorąco :O Proszę - to jest iście gentlemańskie podejście :) Chwali się :) No niby mam zamiar, ale przecież mówimy o dzisiejszym wieczorze? :P :D Dziś się upiję, ostrzegam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i widzisz? Dotrwałaś. W miarę bezboleśnie :) 5 minutek i weekend. Smacznego obiadku (jeśli to nie golonka z piwem) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gorąco bywa, a ja na szczęście mam dość delikatny pot, choć w pewnych "momentach" obfity :) Musimy całą kwestię przedyskutować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe, a dla mnie jest bólem mojej niewiedzy i zaniedbań :) Pij, będziesz łatwiejsza :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś mam rybkIę i ziemŃaczki :D Dobra, idę z tego przybytku uciech i rozkoszy :O Wyjdę stąd tak chętnie jak jeszcze nigdy. Melduję się wieczorkiem z browarem. Buźka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dziś krokiety z serem i pieczarkami. Do tego sałatka wiejska z chrzanem. Buźka Olu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i z tym "Yes. I do" pomaluśku :) Nic na siłę Olu. Jak to Kubuś Fatalista zwykł mawiać - "Jeśli coś jest napisane w Górze..." - It's a long road to hell :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olu, pomaluśku. Ale cieszę się, że uśmiech sprowadziłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×