Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

WENTURA

szukam przyjaciela

Polecane posty

Ale, ale... jadąc do domu (a właściwie przemieszczając się moim "bolidem") miałem nagły atak czkawki. Tak jakby mnie ktoś podstępnie obgadywał... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natomiast nowa płyta Ironów, przytoczona dziś przez Basię - cóż, muszę parę razy osłuchać, bo tak na dzień dobry bez komentarza. W każdym razie pamiętam jak powaliła mnie Brave New World po powrocie Dickinsona (oryginał mam do dziś, zdarty niemożebnie) :) A tu jakoś nic adrenaliny. Powielanie schematów niestety. Może kiedy uważniej posłucham, dopadnie mnie to i owo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet najlepszym czasami wyczerpują się pomysły... albo idą w stronę komercji, co jest niewybaczalne. Lepiej byłoby zamilknąć i pozostać legendą - tak sądzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A już Ci obgadywanie :P Nic, znikam. Idę do domu. Idę chyba się zdrzemnąć i przespać podły nastrój. Zamelduję się pod wieczór jak wstanę :) Buźka Piter :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smacznego. U mnie dziś bidnie. Bretończyk po fasolsku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SSzaroperłowaaaaaa
Zgłaszam się, bo zapadły ciemności :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli o ciemnosci chodzi to u mnei jak w arachji Świeci neonami prawa strona Lewa strona cała wygaszona :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Już za chwileczkę, już za momencik, piątek z Pankracym zacznie się kręcić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ol! Mariusz a u mnie leviatanow w poblizyuu nie ma! kurde pwoiem siostrze to mi z uk przywiezie bedzie najprosciej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech... nietopsz... A jakie powody jeśli można spytać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukanie oszczędności - tylko tyle. Tzn. dostałam inną propozycję w zamian, ale chyba bym na łeb musiała upaść, żeby ją przyjąć :( Ale o tym to już nie na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie pali się. Przede wszystkim nie denerwuj się palanterią. Szkoda nerwów i żołądka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola to mi przykro🌻 ale umowac Ci sie eni konczy??? tylko po prostu przemeblowania maja?;o a mzoe maja kogos znajomego an Twoje miejsce:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SSzaroperłowaaaaaa
Olu, trzymam kciuki. Odnośnie badań: ja wczoraj dostałam papier, że jestem "zdolna"; teraz tylko lekarz medycyny pracy - bagatela- 30 km od domu, ale w dzień, który mi pasuje i "do robotyyy, dooo rooobooty" (fedrować na przodku). Chyba robię się podobna do emerytki koczującej pod drzwiami lekarza w przychodni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SSzaroperłowaaaaaa
Kurczę, zadzwonił pilny telefon i trzymał mnie ponad pół godziny :( Byłam na etapie, że jesteś przed rozmową; teraz już sytuacja się zmieniła.. ale Piotr dobrze mówi, żebyś się nie denerwowała. Na w miarę spokojnie coś wymyślisz; na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeczytałem. Rozumiem sytuację. Ale mimo wszystko głowa do góry i uśmiech poproszę :) Zawsze możesz sobie powiedzieć, że są inni którzy mają gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu, to nie jest temat na forum. Ale jest lipa jak chuj, jak kurwa mać i ja pierdolę. Dosadniej nie powiem. Zaproponowali mi warunki nie do przyjęcia po prostu. Basiu, hehe. Ty wrócisz do pracy, a ja teraz będę się wysypiać. Równowaga musi być zachowana :D :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×