Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

WENTURA

szukam przyjaciela

Polecane posty

moze po prostu chcial odpoczac od komputera:) musicie sie w koncu spotkac, to moze Go rozgryziesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola na moje oko slepe sie nei narzucach;) z boku mi wyglada to tak, ze nei widzisz tego, ze Piotr by sie z Toba chetnie spotkal;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola ano pisze, od 6kl podstaswowki cos pisze:) wtedy mialam np kalendarze szalonego malolata:) ten zeszyt mam od stycznia 2005:) najwiecej pisalam jak bylam na pierwszym roku, wiec na samym jego poczatku! a tak to np caly rok jakis nei pisalam, a pozniej wszystko mneij wiecej strescilam;) teraz se tez dziobe tam;) i slucham se listy w trojce:) Ola jakbys chciala i wydaje mi sie ze piotr tez by chcial to widac jakas dziwna niemoc, i niesmialosc Wami owladnela:D!;) i chbya ktos musi Was popchnac do tego:P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za rok o tej porze bedzie weselichjo mojego bylego takiego prawdziwego pierwszego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasami czytam sobie swój pamiętnik :D Przestałam go pisać jakoś na 2 roku studiów, hehe :D Powiem Ci, że chwilami wstyd mi przed samą sobą. Nie wstyd, lecz pewne przyczyny.... gdyby nie one to już dawno, dawno ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś postanowiłam się zanietrzeźwić konkret :D Na szczęście nie mam kontaktu z moimi exami. Niech im się darzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a niechta im!:) wiesz co Ola ja mam taki charakter pisma lekarski, ze czasami nei moige sie sama siebie doczytac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja natomiast, nie chwaląc się jestem rodzinnym kaligrafem :) Ale mojej śp. Mamy i tak nie przebiję. To niemożliwe jak ona ładnie pisała... tyle, że wolno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasami chcialabym miec ladny, szlachetny chrakter pisma:) a nie takie bazgroly:) w podstawowce to czasami kazali mi od nowa caly zeszyt przepisywac, tak jak chlopakom :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha! W liceum na polskim siedziałam z jednym Krzysiem :D Krzyś był leworęczny i jego charakter pisma przypominał jeden, wielki szlaczek. Nie pytaj co przeżywałam, gdy chciałam zerknąć do jego notatek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olu nie ma co sie na Pitera fochac, poki nei znasz jego motywow tego postepowania;) mzoe mial powod, o ktorym tu pisac nie chcial, by opuscic nasze zacne grono;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no czasami tak sie dzieje w przyplywie roznych emocji nie ma co zwalac winy na siebie wzajemnie w koncu Piotr zawsze wraca ale w sumietroche to neiladnie tak kiedy jestes w potrzebie i potrzebujesz przyjaciela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:O Jesli to moja wina to przepraszam :O , nie bede Wam tu wiecej przeszkadzac :-) to wasz topik i niech takim zostanie :-) Milego..:-) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×