Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

WENTURA

szukam przyjaciela

Polecane posty

No wiesz. W tym największy jest ambaras... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też wiem :) No, pięknie :D Gitara jedynie słusznej marki, czyli "Ojacięsunę" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga ku świętości :D Na Ciebie może przynajmniej Hurysy czekają :D A, ja mam przewalone ;) W kwestii gitar i "Ojacięsunę" zdaję się na Ciebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego masz przewalone? W kwestii gitar - przewrotnie - Jackson (posiadam) - Jacek. Moja Muza jest z pewnym Jackiem. Non nobis Domine... Życie. !@#$%^&*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i w tych pięknych okolicznościach przyrody... dzikiej przejdę się na stację. Z/W.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem Olu :) Jakiś srak mi naptał na auto kurka wodna. Co dziwne nie stałem pod drzewem, czyli nalot był :D Co do rekonstrukcji, akurat taka mi do szczęścia niepotrzebna. Pewnych rzeczy powinno się doznawać w życiu tylko raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to Ci wstrętny ptak! Co do rekonstrukcji - ja miałam na myśli życie pozagrobowe i Hurysy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, Mariusz... Świetnie by było, ale cóż... życie pokazuje, że rozczarowań ma dla nas sporo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariusz witam ponownie :) Znacie definicję optymisty i pesymisty? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olu też. Ja mam akurat pełne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...optymista widzi światło w tunelu... a pesymista debila na torach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w klubie "Ojacięsunę" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He's a real nowhere man, Sitting in his Nowhere Land, Making all his nowhere plans for nobody. Doesn't have a point of view, Knows not where he's going to, Isn't he a bit like you and me? Nowhere Man please listen, You don't know what you're missing, Nowhere Man,the world is at your command! (lead guitar) He's as blind as he can be, Just sees what he wants to see, Nowhere Man can you see me at all? Nowhere Man, don't worry, Take your time, don't hurry, Leave it all till somebody else lends you a hand! Doesn't have a point of view, Knows not where he's going to, Isn't he a bit like you and me? Nowhere Man please listen, you don't know what you're missing Nowhere Man, the world is at your command! He's a real Nowhere Man, Sitting in his Nowhere Land, Making all his nowhere plans for nobody. Making all his nowhere plans for nobody. Making all his nowhere plans for nobody!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olu, coma wg filmu brała się z tlenku węgla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×