Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

WENTURA

szukam przyjaciela

Polecane posty

Wiesz, mam znajomości, więc jakbyś potrzebował Pavulonik to się zobaczy :D Tak, działa, działa, dziękuję :) Mam dzisiaj dostęp do YT i posiadam głośniki. Acha, bo dziś pracuję w ogóle w innym miejscu niż zwykle. Ta sama firma, inny gmach :) Mariusz, rozumiem, że karaoke zaczynamy? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo, to będzie się działo jołtubowo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oki Mariusz :D:D:D Hop sasliczkom piesnia jesna intieriesna, Wot sa wsiem uspicham wsio izwiestna, Razkażu ja wam riebiata, swaju dielnost diplomata,/ Wot kakije byli tam diela. /2x I prisziol niemieckij gienieral Dolga smatril, a patom skazal: 'Wy oddajtie Ukrainu, tak ugodno razsiedinu,/ Tak wariol wam Gitlier pieriedat'. /2x Ja jemu atwietil abarot: 'Ah ty, k**wa, jobanyj twaj rod! My j**li japoncew w żopu, my nasrali na Jewropu, / Gitlieru dawim my otkazat!' /2x I prisziol italianskij pasiol, Uta ch*j, marzowoj nakaziol, Gawarit szto Mussolini wmiestie z Gitlierom w Bierlinie, / Razgawor a naszych ziemliach wiol. /2x 'Pieriedajtie gaspadinu Duce Szto on naszu ziemliu ch*j pauczit. Jest nas dwiesti milionow, razpierdiom kak skarpionow, / A patom na zwalku adwieziom'. /2x I prisziol japonskij samuraj, Gawarit on: 'ziemlju nam addaj! A niet tot ja toj Mikada ziemlju wsiu ot Leningrada, / Z wojskom samurajew zabieriom' Samuraj, ty bliadskij samuraj, Ty idi Mikadu pieriedaj - On sarzowoj, on w chalatie, ch*j marzowoj, on w tomatie, / I c niewo kondoma nie sdimaj! Ładnie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, ciężko jest Mariusz ukryć swoje pochodzenie :D Ale ok, kolejna próba :D Hop sasliczkom piesnia jesna intieriesna, Wot sa wsiem uspicham wsio izwiestna, Razkażu ja wam riebiata, swaju dielnost diplomata,/ Wot kakije byli tam diela. /2x I prisziol niemieckij gienieral Dolga smatril, a patom skazal: 'Wy oddajtie Ukrainu, tak ugodno razsiedinu,/ Tak wariol wam Gitlier pieriedat'. /2x Ja jemu atwietil abarot: 'Ah ty, k**wa, jobanyj twaj rod! My j**li japoncew w żopu, my nasrali na Jewropu, / Gitlieru dawim my otkazat!' /2x I prisziol italianskij pasiol, Uta ch*j, marzowoj nakaziol, Gawarit szto Mussolini wmiestie z Gitlierom w Bierlinie, / Razgawor a naszych ziemliach wiol. /2x 'Pieriedajtie gaspadinu Duce Szto on naszu ziemliu ch*j pauczit. Jest nas dwiesti milionow, razpierdiom kak skarpionow, / A patom na zwalku adwieziom'. /2x I prisziol japonskij samuraj, Gawarit on: 'ziemlju nam addaj! A niet tot ja toj Mikada ziemlju wsiu ot Leningrada, / Z wojskom samurajew zabieriom' Samuraj, ty bliadskij samuraj, Ty idi Mikadu pieriedaj - On sarzowoj, on w chalatie, ch*j marzowoj, on w tomatie, / I c niewo kondoma nie sdimaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie germański, a śląski raczej IMO :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idzie diabeł ścieżką krzywą, pełen myśli złych Nie pożyczył mu na piwo, nie pożyczył nikt Słońce pali go od rana, wiatr gorący dmucha Diabeł się z pragnienia słania, w ten piekielny upał Ref. Piwa, nalejcie piwa, nalejcie piwa z tej starej beczki od barmana Bo od piwa głowa się kiwa, nalejcie piwa z tej starej beczki od barmana. Idzie anioł wśród zieleni, dobrze mu się wiedzie Pełno drobnych ma w kieszeni, i przyjaciół wszędzie Nagle przystanęli obaj na drodze pod śliwką Zobaczyli, że im browar wyszedł naprzeciwko Ref. Nie ma szczęścia na tym świecie, ni sprawiedliwości Anioł pije piwo trzecie, diabeł mu zazdrości Mówi diabeł: "postaw kufel, Bóg ci wynagrodzi" My artyści w taki upał żyć musimy w zgodzie Ref. Na to anioł zatrzepotał skrzydeł pióropuszem I powiada: "dam ci dychę w zamian za twą duszę" Musiał diabeł aniołowi duszę swoją sprzedać I stworzyli razem piekło z odrobiną nieba Ref. Nie ma szczęścia na tym świecie, ni sprawiedliwości Anioł z diabłem piją piwo, cały raj zazdrości Nie ma szczęścia na tym świecie, ni sprawiedliwości Anioł z diabłem piwo piją, piekło im zazdrości Ref. Grywało się przy ogniskach :) I kto by pomyślał, że to Osiecka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem. Nie jesteśmy w NRD chyba :D No ale tam Stulpner rządził :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"bo urząd wtedy stałby się zbyt przyjazny petentom przepraszam ale nie mogłem się powstrzymać" Padłam :D:D:D Ale niekoniecznie. Zależy w jakim nastroju to spożycie miałoby miejsce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"I bez nieobyczajności?" A to już w ogóle :D Tak nie może być! Trzeba coś z tym zrobić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z punktu widzenia byłej urzędniczki śmiem powiedzieć, że niekoniecznie zawsze w pozytywnym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z mojego punktu widzenia nie dopuszczam innych punktów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Ci Mariusz powiem, że moimi petentami był "kwiat" chorzowskiej inteligencji ;) Patologia w najczystszym wydaniu, poważnie. Ale ja byłam miła, zawsze jestem miła dla ludzi, choćby nawet się we mnie gotowało :) Klient - nasz pan...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×