Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lagunaa

mleko modyfikowane rossman

Polecane posty

mam pytanie czy ktoras z mam kupuje to mleko?cena jest baaardzo kuszaca,moze ktos moglby powiedziec czy warto je kupic?czy orientujecie sie kto to mleko produkuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jag0
zamknij pysk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
porównywałam skład i jest podobny do nan 2 wiec zastanawiam sie nad tym czy nie zmienic ale zapomnialam sprawdzic kto go produkuje,skoro zadna z Was nie podaje to zostaje mi jechac i sprawdzic:D Jagoda wole niemieckie"dziadostwo" niz mieszanie polskiego"dziadostwa modyfikowanego"z mlekiem krowim...bez sensu taka mieszanka ,przejdz na jedno albo drugie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ile kosztuje to mleczko??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfdgvdrg
jagoda.. niemieckie dziadostwo? a kosmetyki bubchen,sliczki hipp to sie kupuje?czy kosmetyki hipp? to tez niemieckie.. ;) ja mieszkam w Niemczech i osobiscie tego nie kupuje ale poronwywalam sobie trzy mleka HIPP,Nestle Aleete,Nestle jeszcze jakieś i milupe w sumie cztery nie trzy i wszystkie maja niemal,że identyczny skład,własnie ide do rossmanna to zobacze jaki to ma skład :) np,lubie pieluchy z babydream i te batoniki od roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To mleko jest dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Franka co masz na myśli pisząc "takich rzeczy" np kupuje kaszke z rossmana i uwazam ,ze w smaku jest o niebo lepsza niz nestle,nie jest taka przerazliwie slodka Karmelek tez slyszalam ,ze porownywalne do Nan Mleko kosztuje 16 zl za 800 gram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okcia
Polecam mleczko z rosmana!!!Moje malenstwo od 4 tyg zycia jest na tym mleku, za niedlugo skonczy 4 miesiace,bardzo smaczne sama probowalam! jak najbardziej polecam to mleko!!!! sklad taki sam jak nan a cena duuzo nizsza, nie prawda ze co tanie to drogie!!!uczulac moze np laktoza ale przy innych mleczkach tez tak moze byc, wiec jesli maluszkowi smakuje i dobrze przybiera na wadze tak jak to jest w moim przypadku, nie ma co przeplacac. Kosmetyki dla dzeci tez stosuje, sa swietne a tez tansze od markowych, jedyne co to chusteczki sa mniej nawilzane niz inne marki, ale zalezy co kto lubi, uzywalam tez chusteczek dzidziusia ok 7zl paczka i tak samo malo nawilzane , rosmanowskie ok 7zl kosztuja 2 paczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spoko, dobry pomysl.
To nie NAN, tylko mleko BABYDREAM to niemiecka HUMANA MILCHUNION. Zgadzam sie, bardzo dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze,ze ktos podbil topik wiec dopisze;) nan porownywalny do humany jest tu sie zgodze co do mleka babydream to nie sprawdziło się u nas,syn nie polubił smaku i było bardzo geste,na sam zapach odwracał głowe, teraz pije juz krowie wiec problem z głowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osobiscie serdecznie polcam, moj synek bardzo dobrze je przyswaja , w przeciwienstwie do bebiko nie smierdzi, o cenie nawet nie wspominam. Po tym mleku jeszcze sie nie zdarzylo, zeby nie mogl sie zalatwic, wrecz przeciwnie , robi kupe z zegarkiem w reku. Co do tego ze sie slabo rozpuszcza... nieprawda trzeba jedynie porzadnie potrzasac butelka ok 15 sekund, to chyba nie jest jakies wielkie wyrzeczenie. Przyznam szczerze ze tez na poczatku mialam watpliwosci co do jakosci, bo wiadomo , jest dosc tanie, ale porownalam sklady, to mleko niczym nie ustepuje tym drozszym. Jeszcze raz polecam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama W
trochę się bałam, ale zaczęliśmy z mm dopiero po 6 miesiącu i spróbowaliśmy babydream 2. super smakuje, minęły już 3 miesiące na tym mleczku i wszystko jest ok, ładnie przybiera na wadze, nie ma problemów z kupką, nigdy nie było wysypki i wszystkie wyniki w normie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moi krewni na tym mleku czworaki wychowali. Kartony tego kupowali. Kasze, słoiki, soki, desery w kubkach i przekąski też mieli stamtąd. To samo pieluchy, smoczki, kosmetyki. Chyba tylko chustki mieli z Biedy, takie niebieskie w 3-pakach. Pamiętam, bo chodziłam pomagać przy tych dzieciach. Wszystko było Babydream i Ikea, dlatego zapamiętałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajnie.kuppwalismy do trójki.babydream

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakościowo takie same składem jak inne mm.Ja polecam córeczka pija do 2 lat kolejno 1-2-3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×