Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mysterniceguyaaaa

Dlaczego dziewczyny wolą cwaniaczków i debili

Polecane posty

Gość HannaZ
Po prostu życie weryfikuje kto jest godny uwagi i zainteresowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Invicta
bo wy wolicie zbirow i dresiarzy. poza tym jak facet jest spokojny, ale ma dobra prace to trudno go cipa nazwac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Invicta
a dresiarze z blokowisk z zyciem sobie nie radza, bo sa plebsem i nie maja dobrej pracy, nie maja nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adam7
Ja nie rozumiem. Najczęściej to raczej się słyszy, że dziewczyny się śmieją z takich "fura, komóra" i 20 letnich BMW. Skoro jest inaczej to po co udawać? Niech wszystkie rozszerzają dla nich nogi bez pardonu. Ja raczej myślę przyszłościowo, ale szkoda, że później spotkam taką co niedawno kochała pakera i jego gruchota, a teraz potrzebuje pieniędzy i dzidziusia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie leca na cwaniaczkow tylko su.kin.synów, nazywajmy rzeczy po imieniu. Paradoks polega na tym ze jak zostana matkami to beda chcialy wychowac swojego synka na grzecznego i milego, chociaz same takimi gardziły. Nie lepiej od razu go uczyc ze szczescie w miłosci odnajdzie jak będzie dla dziewczyny suki.nsynem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biore na bica co ty na cyca
Normalnie żal mi du*pe ściska, a moja pani śmieje się przed monitorkiem. Banda frejerstwa co nie potrafi laski se wyrwać. Z kumplami ze zmagalni śmiejemy sie z takich sucharów. Weż jeden z drugim podbij na siłke, wciśnij jakąś dietke i ogień a nie się żalicie na stronach dla panienek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On:D:D
Problem jest o tyle zabawny, że widzę w momencie przekroczenia magicznej granicy 25 lat w dziewczynach przełącza się taki ładny guziczek. Najlepiej opiszę to na przykładzie kolegi, który całe życie szanował kobiety, był w porządku, spokojny, raczej domator, jak imprezy to tylko jakieś spotkania ze znajomymi. A teraz skończył studia, znalazł niezłą pracę i nagle jego rówieśniczki, którymi był zainteresowany w przeszłości, zawsze bez wzajemności, zaczęły się do niego odzywać same. I żeby to była jedna dziewczyna. Ale w przeciągu roku, to już jest trzecia. Do tego zawsze ten sam tekst, że ich poprzedni partnerzy byli nieodpowiedni, nie umiały się z nimi odnaleźć i teraz żałują, że go odrzuciły. To naprawdę jest rozbrajające:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adam7
Do "On :D:D". Do takiego wniosku doszedłem, a ty podałeś przykład. Teraz już wiem, że tak jest w większości przypadków. Czyli, jeżeli już znajdziemy tą jedyną w wieku 25, to mamy mieć świadomość, że jeszcze nie dawno takich jak my, to by o ścianę roztrzaskała? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On:D:D
Ja nie wiem. Mogę opowiedzieć o mojej eks, która jeszcze studiuje. I tak trochę opowiadała mi o swoich byłych, to czułem że delikatnie mówiąc, jestem kompletnie nie z tej bajki. Jeden miał skończoną np. tylko podstawówkę, drugi nie miał w zasadzie pojęcia co chce ze sobą zrobić, ale jak ona mówiła, ze wszystkimi było zabawnie. A rozstawali się, gdyż w pewnym momencie zdawała sobie podobno sprawę, że nie za bardzo jest jak z nimi budować normalne życie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adam7
Z drugiej strony myślę, że to są dziewczyny z podobnych środowisk, raczej patologie, które mimo że później będą chciały się ustatkować, to zawsze będą z takim cwaniakiem i tego nie zmienią. Swoją drogą, to co widzę ostatnio na ulicy przechodzi ludzkie pojęcie. W lesie spotkałem ostatnio dwie 15-latki niosące siebie nawzajem pod wpływem. To jako ciekawostka. Coraz więcej takich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Invicta Szanowny zakompleksiony czlowieczku. W życiu nic nie jest czarne albo białe. Czy dla Ciebie istnieją tylko porządne ciepłe kluchy i źli dresiarze? Są faceci z dobrą pracą, wykształceniem a jednocześnie zabawni, z charyzmą i pomysłem na siebie. Ale autor do nich widocznie nie należy. Albo obraca się w złym środowisku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do mnie tez teraz startuje cala kolejka lachonow. Jestem na aplikacji adwokackiej i za rok bede juz adwokatem. Te ich spojrzenia i zal zebym ich nie odrzucal. I to wlasnie te laski ktore wczesniej lecialy na pakerow i sukin synow. Az smiech bierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do biore na bica co ty na cyca
tylko ze zalosne dresy nic w zyciu nie osiagna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adam7
Anonim7, no i nie żałuj. Znajdziesz kogoś odpowiedniego w swoim czasie. Też wychodzę z tego założenia i staram się teraz nie zwracać uwagi praktycznie na żadne dziewczyny, bo szkoda czasu i nerwów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pamietajcie nie bierzcie sobobie panny z dzieckiem reszta jakos ujdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Invicta
skad wiesz, ze do nich nie nalezy? moze po prostu ma pecha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adam7
Wiadomo. Nie wyobrażam sobie czegoś takiego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adam7 juz ja znalazlem i jest jak perelka w tym calym bagnie, ale wiem tez ze gdybym chcial moglbym miec teraz lachonów na pęczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dlaczego dziewczyny wola
Z tych samych powodow dla ktorych faceci wola glupie gesi, slodkie idiotki i suki kute na cztery lapy byle tylko mialy duze cyce i ladna buzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smuci mnie to bardzo...
Dokładnie, tylko że Lachon - jak sama nazwa wskazuje - nadaje się tylko do jednego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do anonim7
znalazles dziewice?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dlaczego dziewczyny wola
z tych samych powodow dla ktorych faceci wola glupie gesi, slodkie idiotki i nadete pustaki byle tylko mialy duze cyce, lalkowa buzie i podobaly sie kolegom. I przestancie zalewac nie zwracacie uwagi na myszki , kopciuszki i religijne zakonnice ubrane na szaro. Lecicie na te , ktre was kreca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adam7
Nie wszyscy na takie lecą. A te niby szare myszki nie koniecznie takie muszą być. Po prostu takie sprawiają wrażenie, bo nie należą do tych gorszych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On:D:D
No tak, ale jakbym najpierw wybierał słodkie gęsi, pustaki o dużych piersiach itp., a potem zaczął szukać kobiety miłej, inteligentnej, ciepłej, to raczej zrozumiałbym, gdyby mnie odrzuciła ze względu na przeszłość i nie miałbym żalu. A moje doświadczenie mówi mi, że w drugą stronę to często powoduje zdziwienie. Choć może moje doświadczenie jest po prostu zbyt ubogie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedzmy ze porzadną, piekną i mądrą dziewczynę :) z którą warto coś stworzyć - sam bylem w szoku ze sa tez takie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Dlaczego dziewczyny wola
porzadna dziewczyna nie musi byc zakonnica z oazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do On................
Ale kobiety takie są, że mają bardzo pokraczną moralność - delikatnie mówiac... Wszystkie twierdzą, że cenią szczerość, gardzą kłamstwem, a jednocześnie same ściemniają ile wlezie... Ale one nie nazywają tego kłamstwem, one nazywają to "niemówieniem całej prawdy"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adam7
W sumie temat okazuję się już zbędny. Wniosek taki, że są też w porządku dziewczyny. Rozmowę zaczął chyba ktoś, kto ogląda się za lachonami i bardzo by taką chciał. Rzeczywiście pipa. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO dlaczego dziewczyny wola
Mozna nie byc wyzywajaco ubranym i miec powodzenie u chlopakow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głupi jesteście niektórzy
Do tego co pisał o ciuchach i cyckach, można wyglądać tak i mieć branie. Wyzywające ubrania są dla zdzir. To jest fajna dziewczyna głupcy. http://media.santabanta.com/gal/event/cannes/17.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×