Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mysterniceguyaaaa

Dlaczego dziewczyny wolą cwaniaczków i debili

Polecane posty

Gość IMO13246
Uważaj Michał, zaraz skocza ci do gardła z wrzaskiem, że to Ty jesteś temu winny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michał1 Ale niektóre laski ignorują tych porządnych, bo wolą debili i to, że ktoś do takich podejdzie i spróbuje poderwać to często takiego olewają i wiem to nie tylko po swoim przykładzie. widocznie zarywasz do idiotek. to drugi powazny problem niektórych kolesi - brak umiejętności rozpoznawania wartosciowych dziewczyn lub upodobanie facetów do idiotek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO13246
Dilanda ja sie nie denerwuje. Jak przegniesz to po prostu naslę na ciebie Faith Hope Glory. Szybko, czysto (no moze to niekoniecznie) i bez nerwów. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO13246
Aha i żeby nie było. Wiara nic Ci nie zrobi w sferze seksualnej, jedynie łupnie Cię siekierką. Sfera seksualna to dopiero po 2012. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ytyurf
jedno jest pewne, jakby kobiety kochaly mezczyzn nie bylo by prawiczkow. To wszysko to cale przedstawienie po to by oskubac samcow, zrobic z nich cioty a same odwazne do wywalania cyc kobiety co zrobily?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny lecą na tych, jak ich nazwaliście: cwaniaczków i debili chyba dlatego, że mają dobry bajer, a one łykają wszystko jak młode pelikany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki jeden 123
dziewczyny wolą cwaniaczków ,ale my nie pozostajemy im dłużni jak sobie przypomnę jak sam zlewałem normalne wartościowe koleżanki na koszt jakiś zjebanych idiotek tylko dlatego ,że miała te kurewskie spojrzenie i dawała się macać po cyckach i tyłku po 10min od poznania nie znając mnie zupełnie to też trochę żal ;/...życie jest dziwne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruchaj i rób co chcesz
ej nie oceniaj wszystkich mialam ruchacza narkomana, dobrze ciagnal trawe, i dobrze ruchal kupowal duzo uspokajajacych srodkow, bo go telepalo obecnie mam normalnego,zyciowego ktory nie wie co to znacyz ze trawa jest slaba i co to znaczy opalać lufkę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobiety uwielbiają być zdobywane dlatego ciepłe kluchy nie mają szans przy pewnych siebie samcach to nie znaczy ze kobiety rozumne oddają się byle jakiemuś wulgarnemu łachowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruchaj i rób co chcesz
jak to zdobywane? cieple kluchy jak umieja byc chlopem pod pierzyna, to i jego kluski zgina:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nems
zaluje ze nie mam teraz 13lat i polowy dziewczyn w klasie bo pewnie mialbym rece na polowie dup z nich, a gdy bylem mlody to jakos tak kazdy niesmialy byl a teraz to widze ze jak rodzicow nie ma to sex telefon, jedyne zajecie to cyce wywalic i zgarniac wzrokowo tych co na nie patrzą, a w szkole to musi sie oprzec na lawce tak zeby dupa jej cala wystawala a jak ktos zwroci uwage to od niechcenia musi zakrecic nią zeby wstac, a przed oczami mam obraz tej 13letniej dz1wki co mowila w tv ze wychodzi na dlugich przerwach do tych co dają jej drobne, a ta jedna z drugą co chodnikiem szla to butelke musiala tak ssac jak by robila loda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michał1
Dilanda przeczytaj moje poprzednie posty w których pisałem, że nie lubię jak dziewczyny palą itp. tylko, że nawet wiele fajnych moich koleżanek leci na zimnych drani. Co prawda są takie dziewczyny co wolą takich jaj ja, ale są za bardzo sztywne jak na mnie. Do tej pory nie spotkałem porządnej, wyluzowanej, ładnej i fajnej z charakteru dziewczyny, która nie leci na cwaniaków i debili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakoś daje rade !!#20
Nie łamcie się Panowie,również mam 20 lat i zero doświadczeń z kobietami ale tacy szczęśliwcy są szczęśliwi do czasu a po śmierci być może jeśli ktoś wierzy w sprawiedliwość Najwyzszego to ci którzy się szanowali za życia i byli ok będą wynagrodzeni a tamci spadną w dół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bajseps
Kiedyś byłem młodszy i nie znałem kobiet.. również starałem się być kulturalny i normalny.. szukałem dziewczyny jako antidotum na inną pannę - byłem w niej po uszy zakochany, ona była moją pierwszą miłością i.. rzuciła mnie.. A innej nie mogłem sobie po prostu znaleźć i nie wiedziałem dlaczego.. Cierpiałem bardzo.. Z biegiem czasu zauważyłem że one lubią takich, którzy są odpowiednią mieszanką inteligentnego gościa i kozaka.. i zacząłem być sobą bo szczerze mówiąc od urodzenia jestem taką mieszanką :P. Teraz mam takie powodzenie że szok.. Moja pierwsza miłość do mnie wróciła, zaręczyliśmy się.. a ja ją rzuciłem :P. Miałem inną, też się chciała hajtać ale w kulki leciałem i przyznałem się że czasem ją zdradzam więc rzuciła mnie.. po drodze miałem kilka dziewuch ;).. Obecnie mam dziewczynę i kochankę... Nie palę, piję tylko na większych imprezach, nie ćpam... uprawiam sporty walki. Czasem pod wpływem alkoholu wdaję się w awantury, ale tylko jak ktoś zaczyna :P. A więc nie trzeba być pijakiem spod bloku który jara zioło itp. żeby mieć powodzenie.. kluczem do sukcesu jest twardy charakter, zdecydowanie i inteligencja - odpowiednio wymieszane tzn. w odpowiedniej proporcji.. No i uroda do tego.. Szczerze to jestem już w dużym stopniu spełniony w sferze stosunków damsko-męskich i chyba zmienię się w dobrego chłopaka, ożenię się i zrobię dziecko... :P Autorze tematu.. kawał czasu minął odkąd napisałeś że słabo Ci idzie - czy przez ten czas coś się zmieniło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koneser wielkiego cyca
Zapomniales dodac, ze jestes mitomanem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotny-pan
Nie oszukujmy się w tym wieku kobiety chcą adrenaliny a z takimi jak Ty czy Ja niemożna. Nie zdradzi, nie uderzy, nie będzie poniewierał takiego faceta można być pewnym a taki cwaniak nie wiadomo. Myślę, że kobiety boją się, że będąc z porządnym mężczyzną ich życie będzie po prostu nudne dlatego np. takie co mają już dziecko szukają zupełnie innych mężczyzn, doceniają odpowiedzialność, wrażliwość i opiekuńczość. Męskość w tym przypadku nie ma wiązać się z ilością testosteronu, muskularnym wyglądem czy agresywnym zachowaniem główna szukana rzecz to dojrzałość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ci*a? :)
Przeglądając tak ten temat, widzę kolesi, którzy no po prostu mnie rozbrajają swoimi tekstami. "Nie umiesz sobie laski wyrwać, frajer, idź na siłkę, wyciśnij trochę i gazu, a nie użalasz się nad soba..." - coś w tym stylu mniej więcej. Chciałbym teraz porównać cechy dwóch wymyślonych oczywiście typków. Jeden napakowany kozak po podstawówce myślący kutasem, drugi spokojny, wykształcony, uczciwy, z pomysłem na życie. Idealne rozwiązanie dla przeciętnej dziewczyny - wiek pomiędzy około 14 a 26 przeważa Pan kozak, lecz później tak jak już było pisane w postach wyżej, zapala się kontrolka takim Paniom... "Kasy nie mam..." i zaczynają interesować się tymi spokojnymi czyli kilka lat temu uważanymi za frajerów. I teraz zadajmy sobie pewne pytanie. Który z tych typków lepiej na tym wszystkim wyjdzie? Odpowiedź jest prosta. Ten spokojny. Pan kozak będzie "kimś" tylko przez 10 - 15 lat, czyli okres młodzieńczy na garneczku mamusi oczywiście, tak jak typek spokojny. Można więc szaleć i pokozaczyć, bo starzy dają :). Co się dzieje powyżej 30 roku życia w obydwu przypadkach. Kozak w późniejszym życiu jest NIKIM, bo nie ma wykształcenia oraz pomysłu na to co ze sobą zrobić, więc idzie zapierdalać na budowę(no po to także uczęszczał na siłkę), a pan spokojny siedzi sobie na dupie w jakimś kurorcie, bierze na 3 minuty laptopa, klika coś tam i nie martwi się o NIC. Co do dziewczyn, jeśli jest wam dobrze z takimi kozakami to nie zmieniajcie swoich poglądów, ani nic z tych rzeczy, bo te prawdziwe kozaki (ja mówię o tych spokojnych teraz) naprawdę mają was w dupie. I jeszcze proszę dajcie nam spokojnie żyć z jakimiś wartościowymi dziewczynami, a nie teraz się na nas ładnie patrzycie i o nas marzycie. Radzę wszystkim grzecznym chłopcom wystawiać środkowy palec takim... hmm jak to nazwać (wrednym sukom?), które was nie doceniały lub olewały w przeszłości. Podsumowując do faceta ch*ja pasują tylko i wyłącznie dziewczyny ku*wy czyli puste nic nie warte idiotki. Teraz pytanie retoryczne do tych spokojnych: Chcielibyście żeby takie dziewczyny się wami interesowały? Na tym zakończę polemikę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Life ;)
He he he super ,świetne są te komentarze .Jak byłem w liceum to dziewczyny równierz wybierały cwaniaków a teraz jestem na specjalizacji z kardiochirurgii i chyba nie musze wam pisać co się dzieje ;). Dziewczyna w ktorej bylem przez lata zakochany potraktowala mnie kilka razy jak śmiecia bo wolała 'kozaka' . Kozak zbzikował od alkoholu i przebywa obecnie na odwyku ,panna jest po rozwodzie i z 2 dzieci ,wyprówa sobie flaki za 900 zł/mc.Mieszka z matką i psioczy na cały świat.Dla jaj pospotykałem się z nią pare tygodni i dokładnie wczoraj ją rzuciłem ,może nie było to zbyt etyczne ale przynajmniej zemsta jest słodka. A co do kwesti poznawania kobiet to moi drodzy - w dyskotekach szanse na poznanie porządnej są niewielkie.Szukajcie w miejscach dla ludzi na poziomie. Pozdrawiam i życze sukcesów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko jebnięte wolą cwaniaczkó
w

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosty koles0
Odpowiem wam jako facet: bo kobiety wola faceta- twardego chvja, niz faceta- miekka pisde. A ze w dzisiejszych czasach ciezko o cos pomiedzy (czyli normalnego kolesia, nie lovelasa ale tez nie ciamajde) to z dwojga zlego biora chama a nie oferme. Wytlumaczone? Pewnie nie, bo co drugi frajer w swoim mniemaniu jest tym idealem po srodku a nie wrazliwym mieczakiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zycieee
Ja nienawidze cwaniakow mam18lat od dwoch lat chodze z chlopakiem ale jest przekochany mily bardzo dobry zaradny pracowity nie pali piwko to moze jedno na miesiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zagłostka!!!
zauważyłyście, ze chłopaków jest mało przystojnych, a dziewczym duuużo ładnych na swiecie, to jest no fair!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość J@balol
Suki co wolały chama a teraz cierpią mają za swoje ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dlaczego faceci,ktorych my pragniemy wola puste laleczki,blondyneczki,ubrane od gory do dolu w firmowe ciuszki za kaske rodzicow? najlepiej zeby emanowaly wyrazem glupoty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ashjfbv
A tak na serio - to i kobiety i mężczyzny lubią wyzwania, w tym się zamyka kółko. Kobieta naiwnie wierzy że zamieni niedźwiedzia w misia kolargola, a mężczyzna że zamieni oziębłą królową śniegu w czułą opiekunkę ogniska domowego... kobieta szuka mężczyzny z definicji. mężczyzna - ten który dominuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ashjfbv
kobieta szuka mężczyzny z definicji. mężczyzna - ten który dominuje kontynuując... kobieta sprawdza "osobnika" czy może go zdominowac siłą, wzrostem, twardością charakteru itd. da niej osobnik niezdominowany jest mężczyzną :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ashjfbv
fochy kobieta ma po to żeby co jakiś czas sprawdzić czy facet jest facetem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×