Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mysterniceguyaaaa

Dlaczego dziewczyny wolą cwaniaczków i debili

Polecane posty

Gość J@balol
Jak dziewczyna się nie odzywa to znaczy ze trzeba dać sobie z nia spokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kotek334
Life ;) ale z Ciebie dupek , powiedz czym ty się roznisz od tych lysych ? Ze jesteś na jakejs tam zasranej specjaluzacjii ? Oni przynajmniej sobie poruchali za młodego , a ty musisz gruche walić i zostales na stare lata psychopata , bo tylko chory psychopata tak postępuje z kobieta . Sam sobie odpowiedziales tym swoim zasranym postem ; dlaczego niemasz kbiety , bo jesteś psycholem , babki takich wyczuwaja . Bysbyl zajebistym ojcem rodziny . Znam takich ; na zewnątrz wykształcenie , nieklnie nienpije , a w domny żonie napierdala . Zygac mi się chce jak słyszę r takie cioty jak wy , w ogóle nie jesteście facetami , i dlatego niemaciw powodzenia u kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Life:)
Kotek pozwolisz ,że moje życie intymne pozostanie tylko i wyłącznie sprawą dotyczącą mnie bo nic Ci do tego.Co natomiast do psychopatów to polecam fora dotyczące narcyzmu ;) .Moja droga zawsze tak było ,że faceci najpierw patrzyli czy kobieta wygląda a potem dopiero co ma głowie.Kobiety starzeją się jak mleko i każdy o tym wie.U faceta liczy się kasa i pozycja spoleczną, większość kobiet rozumie te mechanizmy a co do mojego zachowania z przed kilku dni hmmm życie.Nie wiesz kim jestem ,nie wiesz ile trudu kosztowało mnie osiągniecie tego co mam jak też nie wiesz kim jest a raczej była ta kobieta i jak się zachowywała wczesniej. Pozdrawiam i zalecam mniej zawiści i zazdrości bo to niekorzystnie wpływa na serce i urode ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Life:)
Kotek jeszcze jedno ;) gramatyka i kultura leży nie wspominając o składni Pozdrawiam wszystkie rozsądne kobiety z zasadami i savoir vivre'm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem wam coś. Czytam sobie ten temat i czytam... wyłania się obraz inteligentnych, kulturalnych facetów, których kobiety niesłusznie nie chcą. Nic to, że popełniają rażące błędy ortograficzne i składniowe (mało czytają). Nic to, że bluzgają i gardzą kobietami, które ponoć szanują bardziej niż reszta mężczyzn. Nic to, że chodzi im głównie o piękności, nie dostrzegając tych, których uroda jest mniej oczywista. I tu mają być ci romantycy? Antychryście! Wy nie znacie inteligentnych kobiet, tylko lecicie na "fajne". Robicie rażące błędy, brak wam kultury i obycia. Gdybyście mieli za grosz rozumu, wiedzielibyście że kulturalna kobieta spławia chama, bo to byłby mezalians intelektualny, gdyby chciały kogoś, kto "nie lubi czytać". Takie związki rozpadają się na etapie liceum. Dlatego też jesteście dnem. Nie przewyższacie dresów intelektualnie a dołujecie w kwestii siły i zdecydowania. Inteligentne was skreślą a idiotki odrzucą. Idźcie lepiej przypakować, a najlepiej od razu do pracy zarabiać na beemkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wujo
To nie całkiem tak. DZIEWCZYNY (SZCZEGÓLNIE TE O DUŻYM POCZUCI WŁASNEJ WARTOŚCI) LECĄ NA FACETÓW POPULARNYCH!!! I tyle. To taka kobieca próżność; "ja mogę mieć, to co innym imponuje". Obycie i brak czgokolwiek (choćby i nałogów) nie błyszczy. Być może w wielu rejonach łobuzerka to jakaś tam forma popularności i atrakcyjne bidule w tym szukają hero, ale zauważ, że jeszcze bardziej lecą na wziętego grajka, czy znanego wygłupa. Warunek jeden - POWSZECHNE UZNANIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jest to reguła. Bywam nieco chamski wobec innych(z czym staram się walczyć) a jakoś nie zauważyłem bym był dzięki temu pociągający dla kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety w okresie "produkcyjnym" mają po prostu parcie na złych chłopaków i tyle. Wiem, że to niesprawiedliwe ale tak to jest. Prostytutki właśnie są dla tych dobrych i porządnych mężczyzn by mieli jakieś partnerki seksualne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tyle lat, a temat coraz aktualniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Temat wciąż aktualny bo niezmienne są zachowania kobiet. Najpierw pragną debili i chamów(imponuje im siła i agresja). Potem w okolicach 30-tki(magiczna liczba) włącza im się instynkt kwoki (z kim by tu zagniazdować i ułożyć sobie wygodne życie) to szukają (rzekomo)mężczyzn dojrzałych i odpowiedzialnych najlepiej z kasą(im więcej tym lepiej). Takich próbują usidlić(zaniżając oczywiście ilość poprzednich partnerów). Ale co z tego skoro po jakimś czasie od rzekomo wymarzonego ślubu dalej idą w "tango".Zdradzają i szukają emocji w ramionach kochanków rozwalając małżeństwa i życie mężom oraz dzieciom jeśli je mają. Dlatego nigdy przenigdy nie należy współczuć samotnym mamusiom bo na 100% to zwykłe k....szony które robią z siebie bidulki pokrzywdzone przez los. Tylko że nie los tylko ich wybory i decyzje doprowadziły je do takiego stanu. Ale oczywiście trudno przyznać się przed samym sobą że popełniło się błąd i myślało nie tym co trzeba. Najlepiej zwalić winę na innych. Dlatego apel do k..ek zostańcie przy swoich sebixach nie zawracajcie głowy normalnym bawcie się dalej wy do zakładania rodziny się nie nadajecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zraniony_ptak
Po prostu Polki są g.... warte! To puste blachary. I wcale nie są najładniejsze. Najpiękniejszymi kobietami na świecie są Ukrainki i mają silne wartości rodzinne, pokorę, szacunek, można z nimi porozmawiać na każdy temat, wyjść do opery, teatru, czy po prostu pobiegać, bo lubią i kulturę i sport. Dbają o siebie, bo lubią podobać się facetom, dbają o rodzinę i o swojego faceta. Często są dobrze wykształcone. W zamian oczekują tylko poszanowania, poczucia bezpieczeństwa i miłości, oraz odpowiedzialności za rodzinę, bo dla nich rodzina i dzieci są najważszą wartością. I nie boli je głowa, bo lubią sex tak samo jak faceci i się z tym nie ukrywają. Tak jak nasze polskie łatwo-szybko-cicho-dupo-dajki. Chłopaki bierzcie się za Ukrainki, nie będziecie żałować. A Polki nadają się tylko do tego, by ją je_ać i n*******lać po tym tępym, pustym łbie, tak jak kogut kury. Pier..olone lansiary. Nie znają pokory, za dobrze w życiu mają. Bądź dobry dla Polki , to Ci na łeb wejdzie i nasra. Mi już jedna, a winie to nie jedna Polska suka zniszczyła życie, do tej pory płacę zdrowiem, za to, że kochałem, dbałem, starałe się i chciałem być kochany. Nie masz ...uja do kolan, który godzinami by stał, portfela, czy konta wypchanego kasą, lub dzianych rodziców, fury i drewnianej chaty lub willi, to nie jesteś nic wart dla Polki. Możesz być dobry i poukładany, dbać, kochać i troszczyć się o kobietę, pracować na wszystko własnymi rękami, dla Polki jesteś g.... warty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×