Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Globtrotter Grover

JAKIE KRAJE ODWIEDZILIŚCIE W ŻYCIU? CHWALIC SIĘ :)

Polecane posty

Gość truskawkowapolewa
Ja zwiedziłam wiele krajów w Europie, ale chyba najbardziej podobało mi się w Hiszpanii. Dlatego coraz częściej myślę żeby wybrać się tam w wolnym czasie. Z resztą widziałam na allinclusive.com.pl kilka bardzo ciekawych ofert wyjazdów i wydaje mi się, że skuszę się na jedną z nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczera jak zawsze
Grecja Egipt Tunezja Czechy Słowacja Austria Niemcy Anglia Malta Minorka Włochy Francja Holandia Cypr chyba wszystko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guikjoiu
Czechy Slowacja Wegry Austria Niemcy Wlochy Canada USA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Finlandia Norvegia, Dania Niemcy Wlochy Francja Portugalia Grecja Turcja Hiszpania + Wyspy kanaryjskie Rosja Szwajcaria Austria Syd Afryka Namibia Zimbabwe. Zambia Botswana Kenia Thailand Estland Arab Emiraten w wilu panstvach bylam viele razy.......napevno jakies opuscilam Anglig

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubie podrozowac sobie
Polska Niemcy Czechy Ukraina Bulgaria Wegry USA Anglia Belgia Szwajcaria Austria Wlochy Chorwacja Slowacja Tunezja (w planie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elvjelvewk
-Niemcy -Czechy -Wielka Brytania - Węgry - Rumunia - Egipt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenka111111
Wielka Brytania i czechy. Skromnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwiedzającaa
Tunezja Bułgaria Turcja Chorwacja Włochy Francja planuje : Egipt,Grecja Islandia Hiszpania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dopiero od roku jeżdze, tylko sama:) Europa: Francja, Hiszania ( w tym także TeneryfaX2, Lanzarote), Włochy, Irlandia, UK, Węgry,Ukraina Reszta świata: Maroko (3 razy), Sri Lanka, Bali, Malezja ( KL), Singapur Turcja( Stambul tylko) 26 X lecę na sycylię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesteście czyści czy nie
Polskę Niemcy Czechy Danię :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość khgkj
W niewielu krajach byłam: -Słowacja -Czechy -Litwa -Ukraina -Austria -Węgry W niektórych po kilka razy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak ja
Włochy, Sycylia kilka razy San Marino Austria Słowacja Czechy Rumunia Ukraina Białoruś Litwa Węgry Bułgaria Serbia Turcja no ale mam dopiero 19 lat to może coś jeszcze zwiedzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja narazie tylko Holandia;) ale chcę mieć jaknajwięcej tych państw na mojej liście :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cf;dsajfs;kg;lkgj
a ja: Niemcy (wyjazdy w liceum na różne imprezy z kościoła) Francja, Hiszpania (sama na studiach, autostopem, bez kasy było fajnie :) spanie na plazy lub u nowo poznanych znajomych z ulicy) Irlandia- pracowałam tam Norwegia- mam tam rodzinę, więc często jeżdżę. Chciałabym bardzo zobaczyć jeszcze Krym, Santorini i Toskanię. A marze od zawsze o Ameryce Płd i Indiach... moze kiedyś :) zanosi się, że będę niedługo w Australii, bo mój chlopak ma tam rodzinę i nas zapraszali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niemcy, Czechy, Słowacja, Francja, Belgia, Holandia, Wielka Brytania, Litwa, Łotwa, Słowenia, Włochy, Węgry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szwecja Norwegia Ukraina aż do Krymu Czechy Słowacja Słowenia Chorwacja Serbia Grecja w tym wyspy Rodos, Kos, Kreta Włochy Niemcy Austria Francja Anglia Hiszpania w tym Majorka Portugalia w tym Madera Turcja Egipt Izrael Tajlandia Indonezja w tym Bali Chiny Kambodża Wietnam I pewnie o czymś jeszcze zapomniałam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tracy Tapczan
USA - kilka razy Francja Niemcy Belgia Holandia Luxemburg Austria Majorka Ibiza szykuje sie na Sardynie i w przszlosci Australia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamil1999
Ja odwiedziłem 22 kraje tj. Dania,Belgia,Francja,Hiszpania,Włochy, Czechy,Słowacja,Węgry,Niemcy,Austria, Szwajcaria,Ukraina,Łotwa,Mołdawia,Słowenia,Chorwacja,Serbia,Czarnogóra,Macedonia, Albania,Grecja,Egipt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamil1999
Ja odwiedziłem 22 kraje tj. Dania,Belgia,Francja,Hiszpania,Włochy, Czechy,Słowacja,Węgry,Niemcy,Austria, Szwajcaria,Ukraina,Łotwa,Mołdawia,Słowenia,Chorwacja,Serbia,Czarnogóra,Macedonia, Albania,Grecja,Egipt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłam w Radomiu to coś jak Somalia :) rzucałam orzeszki tubylcom :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czechy Słowację Niemcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Europie: Portugalia, Hiszpania, Grecja, Malta, UK, Irlandia, Francja, Włochy, Luksemburg, Węgry, Szwecja, Norwegia, Finlandia, Dania, Islandia, Niemcy, Austria, Szwajcaria, Serbia, Rumunia, Ukraina, Czechy, Słowacja, Belgia, Holandia, Litwa, Ukraina, Armenia, Rosja.

Trochę dalej: Chiny, Tajwan, Indie, Bangladesz, Malezja, Tajlandia, Wietnam, Singapur, Hong-Kong, Turcja, Kambodża, ZEA, Kanada, USA, Australia, Nowa Zelandia, Chile, Brazylia, Jamajka, Tunezja, Egipt, RPA, Swaziland, Tanzania, Kenia, Peru i kilka małych wysepek-państewek na Karaibach.

Zapewne o czymś zapomniałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Różniczka napisał:

Ile masz lat?

Przecież napisałem na profilu, że jestem tajemniczy 😛 

Przybliżenie: nie mam żony, dzieci ani wnuków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Różniczka napisał:

Tajemniczy możesz być ale ciekawi mnie ile potrzeba lat żeby zwiedzić 56 krajów plus kilka małych wysepek na Karaibach to że nie masz dzieci i wnuki to nic nie mówi, tylko nie wiem po co pisałeś że nie masz również wnuki bo jak się nie ma dzieci to wnuków też raczej nie.

Większość tych wyjazdów to kilka dni w delegacji, więc szybko poszło 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Różniczka napisał:

To jeszcze nie wyjasnia tego jak dużo mozesz miec lat zeby zwiedzić 56 krajów  plus Karaiby .

To ja pozostanę tajemniczy, a ty zaciekawiona 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×