Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość szukająca.a.a

dobry dentysta w rzeszowie

Polecane posty

Gość gość
Polecam nową klinikę na Podkarpackiej, zaraz koło Praktikera, nie pamiętam jak się nazywa. Miło, czysto, ładnie, i nie boli :) Polecam szczególnie osobom bojącym się dentysty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kacperowa
też byłam w Videncie jakiś czas temu, z przypadku i bardzo mi się podobało - czysto, przytulnie, sprzęt na oko całkiem profesjonalny (nie znam się na sprzęcie dentystycznym) no i sama wizyta konkretna i rzeczowa i z tego wszystkiego uratowany został ząb!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jowik
Polecam Vident Kogut. Mają bardzo nowoczesną pracownię, a Pan Doktor to wybitny specjalista, a do tego bardzo miły człowiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zojciec
zgadzam się ze wszystkimi pozytywnymi opiniami na temat Vident Kogut. Bardzo dobry gabinet, chyba najlepszy dentysta w Rzeszowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariola1966
Hej, a ja Wam wszystkim polecam Pana Wiesława Koguta, który przyjmuje na Dąbrowskiego 58. bardzo dobry lekarz, mojego zęba leczył kanałowo. Teraz mogę cieszyć się zdrowym uśmiechem. Słyszałam, że jest dobrym lekarzem dla dzieci. Pozdrawiam Was i całuję. Mariola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielce
tak, chodzę do niego z moja młodą i nie marudzi że się boi albo ja boli. oni mają znieczulenie bezigłowe co moim zdaniem jest super!! polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stomatologia na Podkarpackiej polecam, nie boli i ogólnie sympatycznie, a i terminy nie są odległe a i ceny całkiem fajne. http://www.taszakowscy.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xawiera
Witam, również poszukuję dobrego dentysty w Rzeszowie, słyszałam o dr. Paweł Kopkowicz. Czy ktoś zna i jakie macie o nim opinie? Dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Leczę zęby w gabinecie Vident na dąbrowskiego 58 już d jakiegoś czasu. Lekarzem moim jest Pani Agnieszka Florczak. Nie byłem jeszcze nigdy u tak dobrego dentysty w Rzeszowie. Miła obsługa i przede wszystkim profesjonalne podejście pracy. Polecam !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stomatologia Taszakowscy na Podkarpackiej, jako, że to są nowe gabinety można trafić na fajne promocje i nie trzeba Długo czekać. Jedyny minus, a może to i plus, ze nie robią na NFZ. Ceny też przystępne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja polecam panią Joannę Marczyńską z Dental Studio na Powstańców Warszawy. Naparwdę fajny, miły wygląd gabietu, widać, że wszystko jest nowe włącznie ze sprzętem z na którym pracują. Miła atmosfera i wzystko jest zrobione pod klienta: jak się chce znieczulenie nawet przy mało inwazyjnych zabiegach, to nie ma problemu, wszystko jest szybko realizowane. ja z ręką na sercu polecam, tutaj jest strona internetowa jakby ktoś był zainteresowany cenami itp. http://www.dentalstudio.rzeszow.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo sie boje dentysty i miałam masakrę! Uratowal moje zeby dentalres na przeciwko Millenium Hall. Pospalam godzine i wszystko było gotowe! Git!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ivoz
Tez tak uważam ! Dental Res jest godne polecenia! Maja umowe z Funduszem i lecza niepełnosprawnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja osobiście moge polecić gabinet Modentus koło ul.Rejtana, ceny w porządku znizki dla stałych pacjentów i profesjonalny personel szczególnie dr Izabela Jodko. polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam wszystkim panią dr Agnieszkę Florczak - pełen profesjonalizm, a do tego przesympatyczna osoba :) Przyjmuje w gabinecie Vident na ul. Dąbrowskiego 58

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kołodziejczyk na baranówce w rzeszowie to mało przyjemny dentysta , w dodatku jego usługi są niedelikatne( mało powiedziane) . Niszczy zdrowe wypełnienia. Pobiera kasę za usługi , których nie wykonał wręcz nawet w tedy , gdy zniszczył zęba. Wypełnienia, które robi są niestaranne, nieestetyczne, nieadekwatne do zęba sprzed borowania w jego gabinecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala1995
Polecam gabinet koło praktikera na podkarpackiej, plombują zęby bez borowania, tylko piaskarką wodną, nie ma przynamnjiej tego hałasu. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helena129
Długo szukałam dobrego dentysty, ale dopiero po jakimś czasie w końcu trafiłam na kogoś zaufanego i porządnego. Znajoma mi poleciła klinikę Villanova, podobno mają tam bardzo dobrych specjalistów. Sprawdziłam i przekonałam się na własnej skórze i dziąsłach, bo właśnie z nimi miałam problemy. Po więcej informacji zapraszam tutaj http://www.villanova.pl/78/0/periodontologia.htm Świetny poziom obsługi, polecam każdemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam p. dr K. Sidor z NZOZ Vident (przy ul Dąbrowskiego 58)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgorzata_32
Ja myślę, że do dobrego dentysty warto także poszukać w regionie - 60km Mielec ul. Godlewskiego 10A http://www.dentystamielec.com.pl Gabinet stomatologiczny UNIDENT, dentysta Bartosz Dziuba, szczerze polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Duodent przy ul. Mickiewicza 12 {obok Targowej} i panią Mazur, bardzo fachowa obsługa i dobra jakość plomb. Z usuwaniem ósemek też nie ma problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniii66
Byłam ostatnio w centrum stomatologii DenTech i polecam, korzystne ceny i pełen profesjonalizm pana doktora;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli szukacie dobrego stomatologa to ze swojej strony mogę jak najbardziej polecić Klinikę Stomatologia Makara z http://www.stomatologia-makara.pl/ ;) Moim zdaniem to najlepszy dentysta Rzeszów. Lekarze są tam bardzo sympatyczni, a co ważniejsze ząbki są robione solidnie. Nie miałam jeszcze takiej sytuacji aby jakaś plomba mi wypadła. A u wcześniejszego dentysty to było nagminne. Niestety teraz ciężko o dobrego dentystę, więc lepiej iść do sprawdzonego. Dlatego też szczerze polecam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krasmed w Krasnym doktor Lech, idealny dentysta leczy i NFZ i prywatnie, muszę znaleść numer telefonu, podaje adres dodziunia5@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Godna polecenia jest Klinika PremiumDent w Rzeszowie na ulicy Litewskiej. Dentyści super, największy plus za czystość, sterylność, nowoczesność. Jestem bardzo zadowolona ponieważ, gabinet stwarza takie warunki, które pozwalają się zrelaksować w tych ciężkich chwilach. Bardzo dobre podejście do klienta, widać że każdy klient traktowany jest indywidualnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olunia66
Den-Tech to najnowocześniejszy gabinet stomatologiczny, fachowe doradztwo i pomoc w każdym, beznadziejnym przypadku. Polecam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×