Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość szukająca.a.a

dobry dentysta w rzeszowie

Polecane posty

Gość gość
Jaki dentysta w Rzeszowie robi wypełnienia z enamel odpowiednią dla niego techniką ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy to ta sama pani stomatolog Sabina Piotrowska co pracowała w Fabdent w Warszawie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dentysta , który ma wykształcenie ogólne bez specjalizacji , który oferuje szeroki lub jak nazywają to kompleksowy wachlarz usług nie jest dobry w żadnej z nich . Do tego jak dodamy, że coraz bardziej jest ograniczany czas pracy. Dobrej jakości kompozyty potrzebują odpowiedniej techniki nakładania polimeryzacji aby była dobra jakość , ale kto o nią dba? Mamy opisane gabinety , ale to nie gabinet nas będzie leczył, lecz dentysta i tu temat się urywa bo nikt nie pisze o swoich kwalifikacjach ( Uniwersytecie, stażu, doświadczeniu )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gasteczko
Nieco daleko, ale jeśli to ma być wykonane dobrze i w miarę tanio, to będzie warto - http://www.stomatologia-stencel.pl/ To dentysta z Chorzowa, rzeczywiście dobry fachowiec, który większość usług wykona wam taniej - zweryfikujcie i porównajcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z daleka od dentystów, którzy robią protetykę jeżeli mamy braki w uzębieniu a chcemy tylko np uzupełnić ukruszenie zęba i w dodatku , gdy znajduje się przy braku sąsiedniego zęba to gwarantowane jest , że zaproponują zrobienie mostu a jeśli się nie zgodzisz to i tak ci opiłują zęba z każdej strony, że do niczego jak pod koronę się nie na da. A nieszczęście zdwojone jak trafimy niechcący do starej panny to zemsta za brak jej zarobku na pracy protetycznej gwarantowana. W szoku jestem jak dentystka może tak opiłować zęba . Jak można zęba ściąć po ukosie i zrobić lukę w zwarciu i w szerokości odsłonić dziąsła. Idzie się z nadzieją i mówi wyraźnie odbudować ukruszenie to za odbudowę się tylko płaci a wycina do dziąsła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytam duzo tutaj złych/negatywnych komentarzy na temat Artdentica, byłam tam kilka razy i więcej nie pójdę. Mogłabym dużo pisać o tym jak tam "leczą zęby", ale szkoda zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XmartynkaX
Polecam klinikę Premium Dent mieszczącą się na ul. Litewskiej 4. Ciesze się, że przyjaciółka poleciła mi ten gabinet. W końcu jestem zadowolona. Wizyta przebiegła bardzo sprawnie i profesjonalnie. Wszyscy są bardzo mili i życzliwi. Lekarz ustalił plan leczenia i wyjaśnił wszystkie szczegóły. Za 2 tygodnie znów wybieram się na wizytę i zrobię to z przyjemnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pacjentka Vident
Mialam doczynienia już z wieloma dentystami-sadystami w sensie dosłownym. Stracilam przez nich wiele nerwow i zdrowia, teraz jezdze 500km do dentystki z powolania-polecam Pania dr Beate Gomółkę -VIDENT Kogut w Rzeszowie na Dabrowskiego. Profesjonalne podejście do pacjenta, sympatyczna i fachowa pomoc w najtrudniejszym stanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja leczyłam zęby kilka miesięcy temu w artdentica, proszę mi odpowiedzieć, co to jest, zęby mam dziwnie wrażliwe gdy je dotykam palcem lub jem (a minęlo od leczenia kilka miesięcy), czy to wina materiału/wypełnienia tzn. zły materiał? Czy zęby były źle leczone. Nawiasem mówiąc zostawiłam w artdentica sporo kasy, a efekty rozpacz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziekuję za powyższą odpowiedź, proszę jeszcze o radę, co ja mam teraz zrobić, w Artdentice "leczyłam" kilka zębow, na co wydalam sporo pieniędzy, Zęby jak pisałam mam wrażliwe na dotyk, gdy gryzę bolą mnie. Iść do nich z reklamacją? Czy gdzieś indziej? Zmieniać wypełnienie? Co zostanie z tego zęba, jak już w Artdentice sporo go przypiłowali? Rozpacz. Co mam robić, proszę o radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę napisać adres Neil resztę na meila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
grazyna_o@onet.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Artdenrika w Rzeszowie przy paderewskiego 126 stawarska-bukowy, kamila kruczek, kamil wysocki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam A co powiecie o klinice PRIMADENT ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość branżowiec
Proponuję aby "gość" przedstawił się z imienia i nazwiska. Póki co to co produkuje to typowy internetowy hejt. Najprawdopodobniej zlecony przez konkurencję. Łatwo bluzgać i oskarżać anonimowo. Jak przychodzi do zarzutów twarzą w twarz, to już gorzej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rzeszowianka22
Profesjonalny gabinet stomatologiczny. Wykwalifikowani lekarze. Miła, przyjazna atmosfera, a do tego przystępne ceny. To najważniejsze cechy Premium Dent. Myślę, że nic więcej nie można oczekiwać od gabinetu stomatologicznego. Wszystko jest na piątke z plusem. Polecam wszystkim, którzy boją się dentysty. W tym gabinecie dzięki lekarzom a szczególnie dr Paśniczkowi i dr Serwińskiemu strach zniknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale reklama Premium Dent fu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również miałam bardzo dużo zębów do leczenia i bardzo balam się iść....po pierwsze wstydziłam się po drugię boje się bo kiedyś robiłam zęby na tzw żywca bez znieczulenia. Maż namówił mnie na stomatologa prywatnie jak już się tak boję. Poszłam do Almadentu. minelo 8 miesięcy a juz mam prawie wszystkie zdrowe ząbki i nic nie boli....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patryk979
Ja w Rzeszowie korzystam z usług Laboratorium Pięknego Uśmiechu na Rejtana. Zawsze sympatycznie i fachowo. Tutaj ich stronka: http://lpustomatologia.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na Rzeszowskim zaścianku nie ma żadnego specjalisty ani z endodoncji : bo Kołodziejczyka omijam bo to partacz dziadek , który martwi się tylko podczas leczenia reendo czy synek ma pacjentów.. i tak się traci zęba bo nie patrzy wcale co robi. ani z protetyki . Żaden ogólny dentysta bo tylko tacy są na rzeszówku nie ma odpowiedniej wiedzy do wykonywania tego typu usług . A potem robią rankingi o stanie uzębienia Polaków jak sami niszczą zęby byle zapewnić sobie ciągłość wizyt . Robią tam by ząb nie wytrzymał ani pół roku .... I tak jest w każdym płatnym zawodzie lekarza oby zapewnić ciągłość wizyt i kasy oczywiście teraz uczą dentystów nie jak dobrze leczyć zęby ale jak mieć ciągłość kasy .. Po spartoleniu zęba ( no tak jak KOodziejczyk po połamaniu całego pilnika )potrafią nalegać na wyrwanie zęba tylko po to by zatrzeć po sobie ślad partatwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dentyści robią setki zdjęć panoramicznych pacjentom byle zyskać kasę a są one do niczego nie potrzebne najwyżej do implantów ale to już musi być 3d i stożkowe a nie tak bez sumienia narażać pacjentów na zbędne naświetlanie,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że na początek warto sprawdzić czy ktoś ze znajomych ma zaufanego godnego polecenia dentystę. Ja potem i tak zawsze sprawdzam jeszcze opinie w Internecie, a jak nikt ze znajomych nie ma zadowalającego specjalisty w swoim otoczeniu to korzystam z wyszukiwarek firm takich jak www.pkt.pl i tam patrze na opinie, na opis. Łatwiej tam szukac niz przez te ogolne wyszukiwarki bo na pkt są tylko różne firmy i wyskakuje to o co akurat pytamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja korzystam z usług stomatologa z Almadentu w Rzeszowie. Jestem bardzo zadowolona ponieważ po pierwsze nic nie boli po drugie lekarze są bardzo mili.....( mam uraz po nfz kiedy stara denystka pastfila się na de mną i to jeszcze bez rekawiczek fujjj) i po trzecie mają przystępne ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja znalazłam taka stronkę gabinety dentystycznego w Rzeszowie http://dentystawrzeszowie.pl/ i można umówić się na wizytę. ktoś w górze napisał, że jak w jednym gabinecie robią wszystko, to nie umieją nic. Nieprawda. To, że oferują komplet usług dentystycznych świadczy o tym, że zatrudniają kilku stomatologów. Wiadomo, że ten co zna się na implantach nie będzie znał się na ortodoncji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zatrudniają specjalistów ha śmieszne !!! wymieńcie stomatologów ze specjalizacją oprócz: chirurga i otrodonty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podbijam temat. Szukam dobrego dentysty do leczenia kanalowego zebow. Jest to leczenie drogie i nierefundowane, dlatego chce znalezc dobrego specjaliste, zeby za jakis czas nie chodzic na ponowna kanalowke i tracic pieniadze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
endodonty w rzesz nie ma ale ważny jest też sprzęt mikroskop jakiej generacji i jakie stosuje wypełnienia i czy potrafi potem szczelnie wypełnić zęba z naturalnym kształtem a nie wszystkim opiłować zęba na jeden szablonowy model , który opracowywała na studiach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a szukalas dentysty na pkt.pl? ja jak szukalam informacji to sprawdzalam sobie opinie, bo nie chcialabym zeby ktos mi spartaczyl ząbki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dentyści ogólnie rzecz biorąc to jak obecnie każdy student uczą się zaliczać egzaminy a nie po to by coś umieć poziom wiedzy stomatologów jest wręcz tragiczny .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×