Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość szukająca.a.a

dobry dentysta w rzeszowie

Polecane posty

Gość gość
Z usług stomatologicznych korzystam tylko w Klinice Premium Dent, ponieważ mile mnie zaskoczyło podejście lekarzy tej kliniki, są nastawieni na walkę o każdy ząb pacjenta, który się u nich pojawił. Powiem krótko mają wiedzę, mają sprzęt i podejście do pacjenta!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja także tam chodzę. Centrum Stomatologii w Rzezszowie jak dla mnie jest perfekcyjne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Serdecznie zapraszam, polecam usługi placówki Premium Dent. Wysoka klasa specjalistów, miła i profesjonalna obsługa napawa mnie optymizmem i chęcią skorzystania z usług.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z kolei polecam http://www.dubident.pl - to mój ulubiony dentysta :). Na dniach idę na konsultację do Ortodentu na Rejtana w sprawie aparatu :) i mam nadzieję, że nie będę żałowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam osobiście gabinet premium-dent, cały personel, który tam pracuje godny polecenia, lekarze profesjonaliści, bardzo mili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiannnn
Polecam nie tyle gabinet co Dr. Serwińskiego jest prze miły i profesjonalnie podchodzi do każdego mojego pytania rozwiewając wątpliwości i polecając najlepszą metodę leczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffrrr
Ja mam swojego dentystę w Laboratorium Pięknego Uśmiechu w Rzeszowie. Facet na poziomie, zawsze miły i co ważne profesjonalnie podchodzi do sprawy. Tu jest link do ich strony http://lpustomatologia.pl/. Można zadzwonić i umówić się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koszu
Bardzo dobre centrum stomatologiczne w Rzeszowie to Dentech. Szeroka oferta zabiegów, które przeprowadzane są dokładnie i w oparciu o najnowocześniejsze metody. Widać kompetencje i doświadczenie u tamtejszych lekarzy. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje dzieci chodzą do dentysty na Ochocie (Sanusdent) i nie boją się tam chodzić (dentysta ma świetne podejście do dzieci, atmosfera jest wyjątkowo miła).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beata_P
Polecam Klinikę Premium Dent w Rzeszowie, jakość świadczonych przez nią usług stomatologicznych jest na najwyższym poziomie. Profesjonalna obsługa personelu medycznego i rejestracji wraz z pięknym otoczeniem sprawiają, że na każdą wizytę umawiam się z przyjemnością. http://premium-dent.com.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na Niepodleglosci 3/2 albo na Solarza 7 u Panstwa Paliga. Dobry gabinet, dobre higienistki-polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gabinet na Niepodleglosci 3/2 albo na Solarza 7. Fajni lekarze, profesjonalne podejscie, higienistki potrafia ogarnac temat usuwania kamienia, piaskowania i robia to bardzo dobrze. Mozna tez zerknac na paliga.pl . Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam wszystkich, ja również leczyłam zęby w gabinecie, który ma dużo tutaj opinii negatywnych i jestem zrozpaczona, ząb mnie boli po plombowaniu (z poprawką po miesiącu u tego samego pseudo dentysty). Niestety zęby nie odrastają i każda strata jest odczuwalna, nie tylko ze względów estetycznych, ale głównie funkcjonalnych. Łatwo je dentysta zniszczył, ale co dalej dla mnie to po prostu czarna rozpacz. Leczyłam w gabinecie, który na swoich stronach internetowych chwali się wysokimi kwalifikacjami, myślałam, że wyższa cena usługi to lepsza jakość, nic bardziej mylnego. Dlatego przede wszystkim nie można leczyć kilku zębów u jednego dentysty, chyba że na pewno wiemy, że jest dobrym specjalistą. Jeżeli natomiast traficie na tzw. konowała, który wam zniszczy zęby to nie odpuszczajcie tego, zbierajcie wszystkie rachunki, żądajcie zaświadczeń i historii z dokumentacji leczenia zęba. Idźcie do innego dentysty po konsultacje, tłumaczeń tego który wam zniszczył żeby nie bierzcie w ogóle pod uwagę, on nie jest już w takiej sytuacji bezstronny, tylko będzie wciskał wam kit, aby nie ponosić odpowiedzialności. Do dwóch lat z całą pewnością możecie żądać naprawienia szkody, bez jakiejkolwiek opłaty w ramach tzw. reklamacji. Jeżeli natomiast przez wadliwe leczenie zostanie wam usunięty ząb, to nie wahajcie się podać tą osobę do sądu, powództwo o odszkodowanie. Z tym, że musicie zbierać dowody na poparcie swoich roszczeń, tj. rachunki, dokumenty, wszystko co jest z tym związane. Jestem przerażona co będzie dalej, myślałam że trafiłam do dobrego dentysty, a okazuje się że to był naciągacz i osoba, która się dopiero uczy leczyć zęby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakTylkoWWolnymCzasie
Osobiście polecam http://www.eurodent.net.pl/ Chodziłęm do dr. Tomasza Niżańskiego który jest według mnie jednym z najlepszych specjalistów w okolicy. Polecam klinikę. Osobiście wolę wybrać Eurodent niż Primadent :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogę polecić dobry gabinet stomatologiczny w Rzeszowie, Dentech na ul. Śniadeckich. Bardzo dobra kadra, dentyści wiedzą co robią. Zabiegi nie bolą więc jest komfortowo. Myślę, że warto iść do nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mogę polecić gabinet stomatologiczny, zktórego ja korzystam od roku: http://www.nzozalmadent.pl/ jest bardzo dobrze wyposażony, personel miły, ceny ok. Ja jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcelinaxx
Ja również polecam gabinet Premium Dent. Pełen profesjonalizm, szybkie i bezbolesne wizyty. Sympatyczni lekarze, można się o wszystko zapytać. Najlepszy gabinet!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malgorzata_Nowak
Polecam, Ars Dent, od 8 lat cieszę sie implantami od Nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoni8
a orientuje się ktoś czy Ortodent jest na nfz czy prywatnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Arts dent na zagłoby i na krakowskiej tragedia, śmierdzą papierochami , zero higieny czego skutkiem jest stan zapalny - niechętnie do leczenia . Wielkie chamstwo i pyskujacy naciągacze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jakiego ortodonte polecacie? i ile kosztuje u niego aparat stały na jeden łuk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doczekaliśmy się czasów , w których to nie liczy się pacjent i leczenie zębów, lecz to w jaki sposób dany dentysta może zarobić . Rezydentur na specjalizacje dla dentystów coraz mniej jest, więc będziemy mieli tylko dentystów ogólnych podejmujących się wszelakich usług i tu zaczyna się tragedia pacjenta. Dentyści traktują pacjentów niestety przedmiotowo - "sztuka i następny". Leczą wg tego co im się wydaje , bo praktyki nie posiadają- specjalistycznej. Certyfikaty , którymi się zasłaniają można zrobić śpiąc na szkoleniu. Popełniają błędy medyczne i brną w tych błędach niszcząc kolejne zęby pacjenta . Liczy się tylko jak mogą zapewnić sobie ciągłość wizyt np. stosując wypełnienie , które wiedzą , że się rozszczelni- od tkanek zęba i powstanie powtórna próchnica ( zniszczy nam to zęba) . Pytajmy ile dany - aplikowany kompozyt posiada wypełniacza - to ważne. Po wizycie żądajmy rtg leczonego zęba . Nie dajmy sobie leczyć po dwa zęby - bo oba będą zniszczone zniekształcone, nieestetyczne. Jeżeli ząb nie daje żadnych oznak bólowych , nie ma na rtg korzenia stanu zapalnego nie otwierajmy kanału korzeniowego, nie gódźmy się na to. Zwracajmy uwagę na długość planowanej dla nas wizyty . Nigdy leczenie kanałowe w 30 minut i krócej . Leczenie protetyczne poprzedzajmy kosztorysem pisemnym z potwierdzeniem czasowym i finansowym. Nie róbmy w ciemno prac protetycznych bez modeli na wosku . To tylko część , która pomoże nam uniknąć utraty zębów i pieniędzy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedy robimy korony nie pozwólmy cementować wkładów na stałe a potem dopiero czekać, aż będą robione korony. Korona ma być przymierzona razem z wkładem czy pasuje i dopiero zacementowana i to na cemencie tymczasowym przynajmniej na dwa tygodnie . Gdy się okaże w porządku dopiero na stałe można ją zacementować . Nigdy od razu na stałe, nie dajmy sobą manipulować. Tym sposobem możemy czekać na korony miesiącami. Bardzo ważne wypełnienie o zawartości wypełniacza ok 58 % rozszczelni się w wyniku dużego skurczu przy utwardzaniu. Ząb będzie wrażliwy na wszelki dotyk . Pytajmy , nie dajmy się zbyć hasłem, że "wypełnienie jest dobre" to nic nam nie da. Tzn. że dentysta nie wie co aplikuje lub aplikuje własnie nam tanią jakość i bezczelnie zaprosi na wizytę kontrolną za pół roku. Gdyby każdy ząb był "borowany" coraz głębiej co pół roku to w jakim czasie usunęlibyśmy te zęby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuj***ardzo w swoim i innych imieniu za dwa poprzedzające posty, bardzo przydatne i wreszcie ktoś stara się rzeczowo doradzić. Ja juz niestety padłam ofiarą stomatologa, zgodziłam sie na leczenie czterech zębów, ponieważ tak jak mówił trzeba to zrobić już. Po leczeniu wszystkie zęby przez dwa miesiące miałam bardzo tkliwe na jakikolwiek dotyk, teraz albo sie przyzwyczaiłam, albo jest już dobrze, nie wiem. Przypuszczam, że to słaba jakość wypełnienia. Ponadto zęby przez około 2 miesiace bolały mnie kilka razy dziennie. Teraz troche ten ból minął ale boję się że zęby mam źle leczone, stomatolog mi tego nie powie. Do dzisiaj to już 3 miesiąc boli mnie ząb (niby wyleczony) przy gryzieniu, nie wiem dlaczego. Stomatolog powiedział że plomba uciska na nerw, i że to minie, też nie wiem czy to jest prawda. Nie wiem co robić. Tak jak powyżej ktoś stwierdził liczy sie tylko kasa, potraktowano mnie jak osobę na której mozna zarobić i tyle. Niestety zęby mamy tylko jedne. To co mogę doradzić to nie leczcie naraz kilka zębów u jednego stomatologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety dentyści stosują nam bez naszej zgody kompozyty barowo-glinowo - fluorowe, które nie zawierają dużej ilości wypełniacza natomiast zawierają fluor - który jest produktem ubocznym przy produkcji aluminium i nawozów sztucznych wielkiej amerykańskiej firmy. I tym sposobem metodą marketingowa aplikują nam trutkę na szczury. . Belgia na razie jest jedynym państwem zakazującym stosowania fluoru. Fluor w paście do zębów jest nam tak samo potrzebny jak ból zęba... - ten żart, który powstał w gronie specjalistów zajmujących się fluorem, może byłby śmieszny, gdyby nie fakt, że sytuacja jest tragiczna. Fluor wypiera wapń . z kości i zajmuje jego miejsce w strukturze kostnej. A tak zmieniona chemicznie nowa tkanka kostna, czy zębowa ma dużo gorsze parametry i w konsekwencji zamiast planowanego spadku liczby przypadków próchnicy, powoduje raczej niebezpieczną ucieczkę wapnia z organizmu, czyli wczesną osteoporozę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam dr Piotrowską, poszedłem do niej z bólem czwórki, chciałem ją wyrwać ale pani doktor odradziła uzasadniając tym że leczenie nie będzie dużo kosztowniejsze niż wyrwanie, że z brakiem zęba będzie gorzej jeść no i że podczas uśmiechania będzie widać brak. Nie żałuje że posłuchałem, jestem zadowolony i gorąco polecam tu są dokładniejsze namiary na panią doktor https://kcp.pl/lekarz/sabina-piotrowska/stomatolog/rzeszow/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chodzę do http://nzozalmadent.pl/ bardzo fajny gabinet stomatologiczny. Zębów nie miałam najgorszych, ale jak to zawsze bywa coś do poprawienia się znajdzie. Korzysałam więc z usług stomatologii estetycznej i bardzo mi się to opłaciło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×