Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość szukająca.a.a

dobry dentysta w rzeszowie

Polecane posty

Gość gość
Niestety większość dentystów tylko pogarsza stan naszych zębów nie potrafią odtworzyć naturalnych warunków , zaznaczają pacjentów z sztucznymi szczękami oszpecając ludzi - ich śmieszna ideologią i jednym książkowym modelem układu szczeki który wiedzieli na slajdzie na zajęciach na uczelni ...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
im mniej wizyt u "stomatologów" tym więcej własnych zębów idzie człowiek z złamanym zębem bo chce go odbudowac a ci proponują usunięcie kolejnego zdrowego , a potem wychodzi człowiek bez dwóch zębów a przyszedł tylko z ukruszonym lub z otwarta buzią bo nie domknie na tym co wstawili ... rozpacz życia obecnie leczenie stomatologiczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćzuza
Tylko pan dr Wiesław Kogut najlepszy. Inni powinni się od niego uczyć intensywnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kogut co? powinien już dawno przestać wykonywać ten zawód....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tragedia w świadku stomatologicznym dla pacjentów nieważne ile płacisz czy 1000 czy 100 zł i tak ci spieprzą zęby , bo mają chorą wizję jednego układu zębów wychylania w zgryzie . Niszczą zdrowego zęba by uformować potwora wyróżniającego się z reszty naturalnych zębów . Nie potrafią dopasować w zgryzie . Wychodzisz w nieczulenie mega a potem się okazuje ze ząb nie ma podparcia w zgryzie bo dentysta w obawie przed reklamacją robionego zęba odciążył czyli zrobił lukę w zwarciu i tak z każdym aż szczękę rozregulują całkowicie. Nie ważny dla wszystkich dentystów jest układ naturalny pacjenta tylko to co on musi zrobić bo inaczej nie potrafi... tragedia pacjenta leczonego przez partaczy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdzie teraz Pani Agnieszka Florczak przyjmuje? Na Dąbrowskiego już jej nie ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
. Do tej pory chodziłem do stomatologii Rainer i Łukoszko( http://www.stomatologia-rl.pl ), jestem z nich zadowolony jednak jestem osobą lubiącą zmiany. Czytam wasze odpowiedzi, czytam i sam nie wiem. Może się trzymać tam gdzie jest dobrze, bo piszecie przerażające rzeczy ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam stomatolog Parkot i stomatolog Zawadka jak i jedna tak i druga nieumie leczyc zebow u obydwoch po ich wizycie mialam poprawiane zeby. U Parkot zaczela mi wyrywac zeba poczym niewyrwala calego tylko zostawila wszystko i dala adres do hirurga nazajutrz kazala mi sie wybrac, bolalo niesamowicie szczatki zeba mialam w dziasle poszlam prywatnie gdzie indziej to z przerazeniem dokonczyl leczenie. Tragedia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Albadent - http://albadent.pl/ jestem im wierna od lat, nie chce nic zmieniać skoro wszystko jest ok. Ceny porównywalne do innych gabinetów, blisko centrum, mili, pomocni. Nawet nie chce mi się szukać czegoś nowego po tylu latach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dentysty nie ma się co bać, jego głównym zadaniem jest leczyć więc przychodzą do niego głównie ludzie, którzy mają ten sam problem co ty. Jeżeli czujesz taki strach i oczekujesz rozmowy, indywidualnego podejścia itd. to polecam Ci Laboratorium Pięknego Uśmiechu na Rejtana, oni na pewno wyjdą na przeciw Twoim oczekiwaniom. Tu możesz sprawdzić ich stronę: http://lpustomatologia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja wam mogę polecić gabinet Pana doktora Jacka Wielgosa , otworzony niedawno przy ulicy Dębickiej w Rzezowie ,ale byłam parę razy i powiem wam że super. CZYŚCIUTKO , ŁADNIE ! No i gośc naprawde wszystko tłumaczy pokazuje aż szczerze nieraz za dużo ,ale to naprawde spory plus. No i przy tym naprawde przemiły i delikatny jest ,naprawde polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja od lat chodzę na podwisłocze do Albadentu http://albadent.pl/ Jak na razie jestem zadowolona. Póki co raczej tylko stomatologia estetyczna i zachowawcza. Ale niedługo czeka mnie wizyta z dzieckiem u ortodonty i pewnie tez tam pójdę, bo i oortodoncja się zajmują więc nawet nie szukam kogoś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieszczęśliwa77
Polecam klinikę Primadent, chodziłam tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety i estetika w Rzeszów nie jest godna polecenia płaci się dość duże pieniądze a jakość średnia , dyskomfort po leczeniu zniszczone zęby bo w tym zniszczony z drowy ząb oprócz wskazanego do leczenia brak zdolności manulanych w estetyce wypełnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wpiszcie sobie "dentysta Rzeszów" w wyszukiwarkę np. pkt.pl i od razu wyskoczy cała lista dentystów, można porównać oferty, ja tak zwykle robię, żeby mieć pełen obraz i wyłapać ewentualne negatywne komentarze na temat jakiegoś z dentystów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Państwa. Czytając wasze komentarze widzę nagonkę na jeden gabinet i zachwalanie innego ponad miarę. Moja odpowiedź dla ludzi pytajacych gdzie znaleźć dobrego stomatologa : zapytaj się ludzi w realnym świecie w którym żyjesz, a nie wśród tych trolli internetowych co albo fałszywie oczerniają lub chwałą swoje padające gabinety bo czynsz w Rzeszowie wysoki. A jak nie masz znajomych to idź na chybił trafił gdzie ładna laska lub przystojny Pan Doktor i proste!! Pozdrawiam hejterow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w eurodentalu dorabiaja do swojego apartamentowca na zagłoby walewski i szczygielski . Biedni poszli dorobić do czynszu i na fajki tu każdy już na zagłoby przekonał sie o ich jakosci jak wyszedł z koroną zeba wciśnięta na chama i opiłowanymi sąsiednimi zębami w zgryzie, a przy nitkowaniu można podhaczać korone i ją wyrwać a dodam że ropa jest non stop na tym zebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie w każdym gabinecie dentystycznym można uzyskać pomoc i opiekę na najwyższym poziomie. Ja korzystam z www.bochinska.pl , gdzie mają zachowany bardzo wysoki standard usług oraz profesjonalne podejście do każdego pacjenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna909
Moim zdaniem dr. Paweł Strzępek jest w porządku, ma gabinet na Podwisłoczu, chodziłam do niego i do pani Marii Sus, ona też tam pracuje w niektóre dni i jest bardzo fajnym ortodontą. Także mogę polecić. Już nie chcę narzekać, ale miałam niestety przypadek w innym gabinecie stomatologicznym, że dentysta niby zostawił mi niewyleczony korzeń zęba i po kilku latach niestety konieczna była ekstrakcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Valentino R
Polecam Premium Dent http://premium-dent.com.pl/ dr Janusz Serwiński to wg mnie naprawdę dobry fachowiec. Zna się na robocie i nie wali ściemy. Przerabiałem już w RZe kilka gabinetów ale ci są naprawde ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zawsze chodzę z mężem i dziećmi do nich www.nzozalmadent.pl . I nie ma co się bać, teraz mają tak nowoczesny sprzęt, że niemal wszystko jest precyzyjnie i bezboleśnie, naprawdę: ) Też kiedyś się bałam dentysty, ale to dlatego, że dawno temu miałam nieprzyjemne doświadczenie z nim (wyrywano mi mleczaka bez znieczulenia za dzieciaka ;p) i baaardzo długo nigdzie nie chodziłam przez to, więc Cię doskonale rozumiem : ) Almadent znajdziesz na ul. Solarza 7 jakbyś chciała się tam wybrać, bardzo polecam : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam Den-Techu na ul. Braci Śniadeckich, namówili mnie na zrobienie koron na dwóch martwych zębach twierdząc że bez tego mogą się złamać, wmówili mi że droższe są lepsze i piękniejsze przez co wydałam 3000 na te korony. Po założeniu były źle dopasowane i zupełnie inne niż moje zęby. W rezultacie jeden się złamał a pan dr Szczęch zapytałam mnie czemu wcześniej nie przyszłam jak mnie uwierało. A prawda jest taka ze byłam z tym 3 razy i za każdym razem twierdzili że musze się przyzwyczaić i kupić maść sorcoseryl to mi przejdzie. Teraz oferują mi wstawienie implantu, tylko strach tam cokolwiek robić skoro wcześniej wszystko zepsuli. A miałam dobre zęby tylko trochę bardziej żółte niż pozostałe. Teraz nie wiem gdzie iść wstawiać tego zęba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli , ktoś ma doświadczenie z koronami to proszę o kontakt . Strasznie naciągają dentyści na kase zbędne leczenie zdjęcia trzeba uważać ! a nie potrafią dobrze tego wykonać co proponują . DO KORON NIE POWINNO SIĘ PRZYZWYCZAJAC LECZ TO KORONY POWINNY BYĆ TAK DOPSOWANE DO POZOSTAŁYCH ZEBÓW ŻEBY NIE ODCZUWAĆ DYKOMFORTU ! podczas spania czy mówienia czy jedzenia po prostu w ogóle powinny być w naturalnym układzie zębów pacjenta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jest nie do przyjęcia że dentyści nie majacy pełnej oferty oklamują pacjenta ze u pacjenta da się zastosować tylko rodzaj leczenia oferowany w jego gabinecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelika Z
Jeśli chodzi o dobrego dentystę w Rzeszowie to od stomatologii ogólnej i implantów polecam pana Pawła Strzępka. Konkretny gość, wie co robi, poprawiał mi zęba po innym "specjaliście" i w końcu zrobił go dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chcecie dentystę ze stomatologią zachowawczą i estetyczną polecam również www.nzozalmadent.pl chodzę tam m.in. na piaskowanie i scaling, wszystko wykonane szybko i poprawnie, polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×