Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Chopin gdyby jeszcze żył

czy 13 cm to naprawdę tak mało?

Polecane posty

przecież 13 cm gwóźdź to już jest całkiem spory albo 13 cm kiełbasy, już jest co zjeść tudzież 13 cm ogórek, całkiem spory ogórek jest między innymi 13 cm plastra opatrunkowego wystarczy na zaklejenie nie jednej rany a 13 cm nóż to już porządna kosa czy te 13 cm to aż tak mało!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zupki hinskie
ale 13 cm penisa to niestety malo. przykro mi. wierzysz w reinkarnacje? moze w przyszlym wcieleniu uda sie dojechac do 15 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ondrusz
13cm to nie tak mało, kobieca pochwa ma długość ok10cm.jeśli jest gruby to będzie ok. A wy debile co sie nie znacie nie wypowiadajcie sie!!!pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ondrusz
Ja mam dł 15cm i 13obw. I podczas sexu moją kobiete bardzo boli.i tak nie moge całym wchodzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaaaaaajkjhj
Ondrusz-- hehe tak to sobie tłumaczcie no i co z tego ze kobieta ma pochwe 10 cm (chociaz nie dokonca jestem w stanie w to uwierzyc bo moj były mial okolo 19 cm penisa i wchodzil we mnie cały ;) ja wam wyjasnie na tym przykladzie : np. facet podnieca sie kobiecymi duzymi piersiami to jasne ze woli duze piersi niz male bo go bardziej kreca a jest to tylko wrazenie wzrokowe tak wiec mnie po poprostu bardziej kreci duzy penis , bardziej podnieca ,samo to wyobrazenie ze bede miala takiego duzego kutaska w cipce dziala na mnie podniecajaco ;) co do pytania autora tak to mało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghfgfd
miedzy 13 cm a 15 nie ma prawie zadnej roznicy .. To tylko 15 cm jest tylko 10 % wiekszy .. Porownaj raczej 13 cm do 22 cm .. Tam jest spora roznica .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaaaaaajkjhj1990
heh nawet podszyw sie dla mnie znalazł :P niech zgadne jakis facet z malym kutaskiem leczy swoje kompleksy tylko nie wiem co ci to da 13 cm i tak zostanie w spodniach i nic tego nie zmieni :P nara :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghfgfd
sa kobiety ktore maja kilka razy wieksze piersi od innych .. I na tym polega roznica .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ondrusz
Kasiaaaa to lubi widze ostre rrznięcie:-D Ja tam ze swojego jestem zadowolony. Weźcie nie dołujcie gościa,zamiast śmiać sie to pocieszcie! TY KASIU JESTEŚ PUSTA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milejdusia
13 to nie taki maly,moj mial jeden 11,ale byl gruby i dawal na serio mnostwo rozkoszy,natomiast drugi z 18,i ten mogl mnie doprowadzic do obledu.Widac roznice wizualna,piersi sie licza to genitalia tez.Choc jak mowie tym malym mogl mnie doprowadzic do roznych uniesien,i nie narzekalam.Zalezy od techniki i praktyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gorol
Hehe 13cm to trosecke mało aly zaś nima źle. Jo mom 21cm i 12obw.u nos to syćka majom duze chujy.weź pij duzo mlyka owczego i krowiego to moze ci urośnie hehe:) pozdro z Zakopca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ondrusz
Jeśli masz kase to go możesz powiększyć: ale to ryzykowne:-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gorol
A Ty Ondrusz to pedał jesteś cy co???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zupki hinskie
Zcoolgany w coolke... Pisz jasniej bo nie wiadomo o co ci kaman??? A wy faceci jak sie smiejecie z małych piersi to jest ok??:-[ 13 to mało:-D hahahahaha no gorale mają duze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najgorsze jak jest wiotki
bo ma kłopoty ze wzwodem. Nie chodzi o centymetry ale o twardość penisa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ondrusz
Co kurwa?? Gorol. Jaki pedał sam kurwa jesteś pedał.mam dziewczyne wiec nie jestem. Z reguły jest tak ze ten co sie chwali rozmiarami to ma małą pytke hehehe piersi mozna powiększyć a z penisem to nie takie proste o! Nie nawidze kobiet pustych dla których jest najważniejszy wygląd kasa i portfel to tyle z mej str takie kobiety są empty. Nara!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehe wiecie co
Pochwa owszem, jest w stanie dostosować się do członka, ale to działa tylko w jedną stronę :) Bowiem jeśli członek jest bardzo gruby, to ona się rozciągnie i przyjmie takiego "grubasa"bez problemu Ale w drugą stronę jak to sobie wyobrażacie?? Jeśli członek ma tylko 12 obwodu to myślicie że pochwa się "zwęży" hahaha ?? Przecież TO JEST FIZYCZNIE niemożliwe i jeśli taki pitolek "wpadnie" do pochwy to o nic nie otrze i nie będzie żadnego tarcia ani przyjemności!!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda:-*
Zwęży sie zwęży;) poczytajcie sobie troche o anatomi a potem się wypowiadajcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehe wiecie co
do mojej pochwy miesci sie cała ręka wiec jestem rozsciagliwa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mężczyźni mają wiele chorób
związanych z penisem. Wielkośc obwodu to też choroba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehe wiecie co
No ja zdawałam maturę z biologii i ogólnie studiuję biotechnologię i mówie wam że jak laska jest wysoka, ma duże stopy to ma na tyle szeroką pochwę, że jak będzie chciał posunąć ją cienki członek to nie będzie ŻADNEGO tarcia!! To może inaczej, obwód czyli 12 cm, a średnica to będzie 4 cm !! I myślicie że taka niteczka sprawi że PRAWDZIWA DORODNA DUŻA PIĘKNA POCHWA wysokiej dziewczyny co ma duże stopy się skurczy i jak będzie ten cienias ją posuwać to jej będzie przyjemnie ???? hahahahaha, BO PĘKNĘ ZE ŚMIECHU !!!! :D Niedouczone dzieci hahaha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mężczyźni mają wiele chorób
więc 14 panów jadących w zatłoczonym autobusie ma kłopoty ze wzwodem, nastepnych 11 ma uszkodzenie jąder, pozostali w liczbie 23 w dzieciństwie mieli operacyjnie ściągany napletem, a 6 miało niezstąpienie jąder. I jak wam się podoba autobus pełen mężczyzn?! Przecież to same pokraki sexualne. Bo w spodniach facet ma tylko popsuty interes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gorol
Jak siy kogoś kocho to nie ważne cy mo małego chuja cy duzego i cy mo małe cycki cy duze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ondrusz
JESTEŚ PUSTA! SKORO TAK MÓWISZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda:-*
Ja tez studiowałam biologie i jestem sexuologiem wiec wiem ze do małego (tzn tak z 12cm)członka normalna pochwa tez sie dopasuje.bo pomiedzy zwieraczami jest niewielki odstęp i jak kobieta potrafi ruszać mięśniami kegla to będzie ok.to zależy od nawilżenia pochwy bo jeśli będzie zbyt mokra to i tarcie będzie mniejsze. no chyba ze będzie taka rozjechana jak tirówka to sie juz nie dopasuje hahahaha.WIEC NIE WYPOWIADAĆ SIE BEZ SENSU!! Pa skarby nie wszystkie jesteśmy puste buźka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehe wiecie co
Ale mi chodziło o 12 cm OBWODU a to jest SKRAJNIE cienki penis, co druga laska ma szerszą pochwę (czyli więcej niż 12 cm w obwodzie!!) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×