Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fajnie takaaaaaaaa

3 Wojna Światowa, która rozpocznie się 10 listopada 2010

Polecane posty

Gość Kammmm
Ludzie zajmijcie sie soba jak bedziemy dla siebie dobrzy i mili to nie bedzie rzadnych wojen. To od nas zalezy jak jest to my ksztaltujemy rzeczywistosc. Zawsze mozna sie zbuntowac rzadzacym ze nie chcemy rzadnych konfliktow:P Wiec czego tu sie martwic isc spac i olac to wszystko pozdro dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matylda78x
Dziś we wszystkich mediach o tym trąbią. Teraz czytam na takiej jednej stronce o III WŚ i o dzisiejszych niepokojących informacjach, przyznam, że przeraża mnie artykuł o tej widzianej dziś rakiecie w USA!!!!!!!! Poczytajcie sobie o tym, http://trzecia-wojna-swiatowa.blogspot.com/ coś zaczyna się chyba dziać!!! Co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojna? hmm...
a to ma wspolnego, ze proroctwo ktorego poczatkiem ma byc ta jutrzejsza wojna konczy sie na roku 5079......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kklklklklklk
ja nie wierze w przepowiednie... Ale zacxzynam się przejmować widząc te wiadomosci na portalach :)) bieu-ach nie jestem maniaczką typu " wojna, wojna napewno bedzie" ALE- o czym ty piszesz? a co za problem iż pojawi sę kilka malych ostrzezen ataków itd i za miesiąc ogłoszą wojne ?:D czy za 2,4, 20 ? w tym niby przepowiedniach jest o zapoczątkowaniu itd a nie o oficjalnym oświadczeniu o początku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikog Samonic
Jest za dwie minuty godzina czwarta, a tu cisza. Hm... Może będę miał więcej czasu na spełnianie cielesnych żądz... He, he. Jeśli to miałoby być prawdą, to czy jest się bać czegoś, co jest nieuniknione? Myślę że odpowiedź jest prosta, wręcz banalna. Więc drogie Panie (może Panowie również), nie ma się czego obawiać. Swoją drogą, ja nie daję temu wiary. W sieci każdy może umieścić wszystko i niestety nie musi mieć do tego jakichś kompetencji. I to jest to! Gdzie są dowody na to wszystko? Gdzie jest pewne źródło (wiele pewnych źródeł, bo jednemu to również ciężko dać wiarę, kiedy inne mówiłyby co innego) informacji? Pytam, gdzie? Kiedy widzimy "filmik" (czyt. kiepską ala-prezentację) zamieszczoną na jakimś serwisie, to gdzie na tym filmiku na początku, czy też na końcu jest wskazane źródło informacji, lista autorów... danego filmu? Nie ma. I otóż to. A dlaczego tak jest? Mniemam, że osoba która zamieszcza w sieci informacje, które nie pokrywają się z prawdą i faktami chce być po prostu anonimowa. To jest oczywiście zrozumiałe, bo któż chciałby być nazywany kłamcą? Jeśli dane informacje byłyby opublikowane przez jakiś instytut, rząd itp. to raczej nie mogłoby zabraknąć nazwisk ludzi odpowiedzialnych za ujawnienie takich informacji opinii publicznej. Co do końca świata, to myślę że jest to pojęcie względne od jednostki. Prościej - dla każdego człowieka końcem świata jest ten moment, w którym przychodzi mu "odejść", to znaczy "umrzeć". Chociaż to tylko taka myśl, a być przecież może różnie.;) Ależ się rozpisałem. A ile czasu upłynęło. Dobrej - jeszcze - nocy życzę i miłego dnia. Pozdrawiam (zwłaszcza płeć przeciwną do mojej - jak dziwnie by to nie brzmiało).:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i co z tą wojną? dzisiaj już 10 listopada, a tu wojny ani widu ani słychu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ajjj ... Nastraszyliscie mnie tylko... Z jednej strony nie wierze, z drugiej wojna wydaje mi sie prawdopodobna ( niekoniecznie dzis czy jutro, ale jeszcze za mojej kadencji na tej Ziemi) I to mnie przeraza, nie boje sie o siebie, tylko o moja rodzine. Nie chcialabym przezyc czegos takiego. No ale jest 4 rano, nic jeszcze sie nie wydarzylo i miejmy nadzieje ze nie wydarzy sie nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Już jest...
Już jest przed 7 rano i nic jeszcze sie nie stalo. Mam nadzieję,że tak pozostanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jovankaa1988
Tylko jeden Bóg wie, co się wydarzy, a jak się naprawdę wydarzy, to na Amen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haahhhahah
Ludzie uzyskują nieśmiertelność, za taką głupotę to ja bym nakopał do dupy tej starej babie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Świadek jechowy
O cholera zaczeło sie !!! żartowałem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antyyyyyy
No i gdzie ta wasza wojna pojebusy bo u mnie swieci piekne slonko i jakos nic nie zapowiada tej waszej wymyslonej katastrofy:)wiem pewnie nie odpiszecie boscie sie zaszyli w bunkrach :)hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie juz koło domu jeżdżą czołgi, a zaraz ide rozbrajać bombę do piwnicy bo jakieś ufo mi ją wrzuciło przez okno, ludzie co sie dzieje, to jest prawdziwa wojna, uciekajcie z miast kopcie schrony, nie wiem ratujcie sie. Dobra a tak serio to kto wierzy w 3 wojnę swiatową to jest nie realne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko że według
przepowiedni zacznie sie ta wojna dzis od prowokacji( czyt.ze strony usa ,jak wszystko do tej pory )i bedzie na tle religijnym.A teraz kojarzcie fakty ta rakieta o której niby nic nie wiadomo-no ludzie to bajeczki dla ociemniałego ludu,w tych czasach nie ma tak że nie wiadomo przy takiej technologi i zwiadach.Poprostu nam nie mówią jak zawsze.Może to być właśnie ta prowokacja usa sama wypuściła a zwali wine na islam .Pozatym na pierwszych stronach onetu interi wp.pl i innych mass medi(sterujących ludem, wciskajacej to co chcą bysmy wiedzieli/wierzyli) sa same pierdoły a gdzieś na boczku malutkim jako niezbyt istotna informacja że islamiści atakują chrzescijan podłożyli 10 bomb pod domy ,kościół.Czy to się nie zgadza do opisu przepowiedni-jedno jest pewne coś sie dzieje niedobrego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem jasnowidzem i miałem wizje, lecz może nie bede o tym mówił bo to było zbyt masakryczne, ludzie strzeżcie sie bo dzis o 20 skonczą sie czasy demokracji a rozpocznie sie 3 wojna swiatowa. Jeśli jeszcze ktoś miał wizje zwiazane z wojna piszcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dramat 10.11.2010
to już dzisiaj ! i co ?????? i nico hehehee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peecza
Czego piszesz Grzegolf 'strzezcie sie' Ty tez sie strzez:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fsdfsfss
http://niewiarygodne.pl/kat,1017181,title,Ziszcza-sie-sensacyjna-wizja-Nostradamusa-Luk-furii-szatana-nad-USA,wid,12838190,wiadomosc.html?ticaid=6b37c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I pod nano
A wie ktos moze czy intermet nedzie dzialal w czasie wojny? Jak nie, to lece do kiosku po PLAYBOYe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludziska kupujta se prowiant
bo podczas wojny będzieta żreć te dwudziestoletnie mieso z puszek ja chodze do biedronki i co drugi dzien kupuje po 5puszek konserwy,nie che od razu kupowac tyle puszek zeby nie wzbudzac paniki wsrod ludzi bo sie kapno ze to na wojnd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peecza
A skad wiesz Grzegolf ze inni sie boja smierci? A wybrany to moze byles 100 lat temu do odpowiedzi w podstawowce:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I pod nano
Jedno dobre: nie musze sie uczyc na egzamin ze statystki....ale jal ta wojna nie wybuchnie to osobiscie zadusze wszystkich panikarzy.. A autor topicu bedzie zrzucony z palacu kultury:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghfdhfdgfdg
wiecie co, jak ta wojna ma trwac ponad trzy lata to sie moze zaczac powoli, a kazdy niecierpliwy bedzie zaskocozny kiedy sie zacznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celinka z okienka
dobrze, że wypłaty na kontach ha ha :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×