Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fajnie takaaaaaaaa

3 Wojna Światowa, która rozpocznie się 10 listopada 2010

Polecane posty

Gość kklklklklklk
a ja się boje i juz.. glupoty mi się śnią bo ciągle o tym myśle.. Szczerze wam powiem jestem wierząca ale nie praktykująca.. a modlilam się dzisiaj by to nie była prawda.. jutro ide do koscioła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie trudno tylko trzeźwo patrzeć. Korea nie ma takich rakiet aby w Polske celować. Do tego korea fiknie do Rosji. Rosja pozamiata + NATO pewnie pomoże i po problemie. Ew. ryz podrożenie w Biedronce ; D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kklklklklklk
Suub 👄 rozśmieszyłeś mnie hahaha :D - a przed chwilą znów się załamałam słysząc reklame na tvn "FRINGE" "przepowiednia spełni się szybciej niż myślisz"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 17lat i jakoś jutro ide na wagary w miedzy czasie poczytam jak ludzie panikują =.= Przecież żadne państwo nie skaże samo siebie na wyniszczenie, jest dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To powiadacie, ze jutro wybuchnie wojna... mam nadziję, że zdąże zebrać dziką różę na nalewkę :D Potem może się walić wszystko XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I przedewszytkim ludzmi można sterować ... Czy przez alkochol, przemoc i także media wszelkiego rodzaju. Żyjcie jak wam sie podoba, i jeśli potraficie liczyć to liczcie na siebie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kklklklklklk
ja też caly dzien siedze na kafe i czytam;p interia onet i wp bedą jutro caly dzień włączone równiez:) + tvn24 ahhh :D jak miałam 17 lat tez w nic nie wierzyłam... chodziłam sama o 4 w nocy z dyskoteki z przystanki oddalonego kilometr .. przez osiedla.. bo " kto m coś zrobi" a teraz majac 20 lat boje się iść sama z auta do domu :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kklkl.... - witaj w klubie... Ja się teraz boję z psem na spacer w porze jesiennej wyjść po godzinie 18.... a mam huskiego, więc mały pies nie jest - tylko taka dupa;) z wyglądu straszny a tak to "przytulaczek" z niego;) Niestety moje czasy "odwagi" minęły dość szybko:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BUahhahahaha Pani chyba nie zna dzisiejszej młodzieży, przynajmniej mniejszości z niej. Osobiście dziewczyne zawsze odprowadzam i zaprowadzam, prawie jak pieska bo nawet do kościoła. Pamiętam jak rok temu była akcja z tym ze chcą u nas w Polsce tarcze anty-rakietowe zbudować... Rosja że to jawny "atak" przez USA, i straszyli atomówkami. Później że Korea Płn. buduje bombki i pomyślne testy ma. Albo że Iran nielegalnie buduje Elektrownie Atomową. Nie przespałem kilka porządnych nocy przez o2, wp, onet, sfora i inne serwisy =.=

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojowniczka Xenia
Nikt nie zna lub nie znał - dokładnego czasu co do konkretnego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kklklklklklk Ja pamiętam jak się jeździlo na ogniska a wracało o 3-4. Często na dodatek wracałam sama, rowerem bez światła! :D Czasem prawie wpadałam do rowu haha. I raz jechałam przez lasek (z 4 piwami w kieszeni :D ) w którym grasował jakiś facet który zaatakował babkę na rowerze, nie wiem co ja wtedy sobie myślałam, w sumie teraz nie jestem jakimś tchórzem, ale kiedyś przesadzałam zdecydowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sie boje starsznie
ja pierdo... masakra. i ta rakieta nad ta kalifornia tak se leciala az zniknela? czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kklklklklklk
Goś no i właśnie o to chodzi, pewnie stąd ten optymizm Suub :) Też z psem się bałam chodzić.. teraz już go nie mam.. naszczescie auto posiadam więc na nogach już się nie ruszam chyba ze spacer z moim facetem :) Ale nawet 30 metrów z auta do domu to ide szybko rozgladajac się, a najlepiej jak rozmawiam przez telefon :) Tak samo jak " gdzie tam kto zabije, kto zgwałc, choroba? pfff , przeceż napewno mnie nie spotka" a teraz? człowiek się bardzo zmienia i ten wiek do 20,21,22 jest wiekem mega zmian psychicznych. dlatego się przejmuje tymi bredniami o wojnie.. tymi artykułami, że aż głupoty się snią.. dziś np. naszą ziemie zniszczyło ufo... :o i powiem szczerze ze mialam wolne budzik na 8 ale obudzilam się o 10 :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sie boje starsznie
suub teraz to juz oanicznie sie boje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ejjj kurde! Przecież nie mówie że mam wyjebane na wszytsko ; D Tak samo jak każdy boje się niewiadomego o.OO Ale wiem napewno ze przez was i tą wojne się jutro obudze nie wyspany ; D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kklklklklklk
Suub - może i rok temu nie przejmowałam się tym bo miałam przerwe od kafeterii!:D Swoją drogą laptopa tez nie miałam więc w łożku nie leżałam do 24 i czytałam onety interie wp itd :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sie boje starsznie
kklklklklklk ogladalam, ale nie pokazali do konca chyba, tylko jak leciala. dajcie maila do tvn24 napisze im to!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kklklklklklk - ja mieszkam w domu jednorodzinnym, mam podwórze i na podwórku garaż... jak wjeżdżam do garażu, szybko go zamykam, zamykam bramę i srruuuuuu do domu:D nawet się nie oglądam za siebie:D Suub - z tą rakietą też wydaje mi się, ze mogła być to jakaś próba nawet ze strony USA, aczkolwiek Chiny bądź Japonia/Korea mogła sprawdzać USA na ile mogą sobie pozwolić tak jak rosyjski samolot przeleciał kiedyś nad wodami neutralnymi na Bałtyku, gdzie NATO zainterweniowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kklklklklklk
i tak nie idziesz do szkoly :classic_cool: My tylko mówimy ze jeszcze kilka lat temu postrzegałyśmy wszytsko inaczej, z mniejszym przejęciem i tym że " nas nic nie spotka złego" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale że próba to na całym świecie testują non-stop broń chemiczna, biologiczna czy nuklearną by straszyć później. Nikt chyba nie bd na tyle głupi by jedna osoba decydowała o wystrzelieniu atomówki =.= Te bomby co spadły na Nagasaki i Hiroszime to aby 2 wojne swiatową skończyć były rzucone. I wtedy Prezydent Japonii że wróg zaatakował nas straszliwą bornią że teraz naszym celem nie jest walka a przeżycie. To podkreśla jak można czym wielkim i nieobliczalnym straszyć . Tylko tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sie boje starsznie
"Odpalony został pocisk ICBM, zapewne z 24 głowicami... Może orbitować 24-48h. " i ch uj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybaczcie za składnie. Z Polaka mam 3,3 i baniak za atyk ; D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kklklklklklk
Tylko Juesej się nie przyznaje do żadnej próby, a po co by się nie przyznawali ? No ja nie wiem pewnie jutro się okaże co to było... Przecieżto byulo dziś o 9 naszego czasu.. juz powinny ustalić skąd to wystrzelono i co to bylo.. Goś- ja mieszkam w bloku :D ale własnie konczymy remont domku i czasami tam pomieszkujemy to ja nawet sama na nasze podwórko nie wyjde sama jak jest ciemno:D chcę już wiosne i żeby się ciemniło pod wieczór a nie kuźwa o 16 albo lepiej jak jest tak szaro że cały dzeń ciemno jak w nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×