Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fajnie takaaaaaaaa

3 Wojna Światowa, która rozpocznie się 10 listopada 2010

Polecane posty

Gość Nikog Samonic
Down007 nie wiem czy czekam, lecz gdzieś w pobliżu zapewne będę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rayate
nie przewraca się, została już dawno zjedzona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mn
mówią że jednak o 21 :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość artimos13
Czyli te jej przepowiednie, to wszystkie odcinki Mody Na Sukces :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale z was frajery
Po 1. Poczytajcie sobie najpierw troche o Nostradamusie.Jest kilkanaście jak nie kilkadziesiąt przepowiedni których mu się nie spełniło. A przede wszystkim te którym przyporządkował daty.Przepowiedział koniec świata w 2000r,długie życie króla Henryka który nie długo potem zmarł na bitwie, długo by wymieniac...Nostradamus nigdy nie podawał dat ani konkretnych nazwisk ludzie albo czegokolwiek.Strasznie motał....to tak zwane ,,zimne przepowiadanie'' czyli mówienie ogółem,niejasno,używanie metafory np. Ja wam ,,przepowiem'' że kobieta o jasnych blond włosach z czarnym mężczyzną u boku krwawic będzie boleśnie .Widzę cyfry 22 i 35. I co ? Napewno kiedyś tam zginie jakaś blondynka w wieku 22 lat z 35 letnim murzynem np. samochodem. I myślę że on taką taktykę opracował. Opowiadał o rzeczach które i tak i tak kiedyś się wydarzą. I przede wszystkim był astronomem i podobno czytał z układu gwiazd- gdyby wszystko było zapisane w gwiazdach to jaki jest sens życia ? Po 2. Nostradamus nie wiedział jak bardzo świat się zmieni po 500 latach od jego istnienia,że mamy NATO i ONZ organizacje które utrzymują pokój i bezpieczeństwo na tym świecie.Tzn że gdyby jakaś wojna się rozszerzyła na większą skalę to oni wkraczają i nie dopuślili by do takiej tragedii- pozatym życie jest piękne i kto by chciał wojne toczyc ? Na onecie pisze że jutro w chinach odbędzie się spotkanie prezydentów Chin,Korei pd,Japonii, Rosjii i prezydenta Obamy- mają obradowac o bronii nuklearnej- i co z tego że Chińczycy i ROsjanie jutro byc może się pokłócą- to są prezydenci ale przede wszystkim ludzie którzy mają rodziny i myślicie że chce im się teraz lac : ) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Down007
jak by sie coś gdzieś działo w co nie wierze to możecie pisać ale pamietajcie liczą sie gołebie pocztowe a nie samoloty:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wojna juz sie skonczylaa
do kasacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rayate v02
LOL!!!!JASNA CHOLERA ALE NEEWS!!! http://wiadomosci.dziennik.pl/swiat/artykuly/308826,to-ostatnia-wiadomosc-jaka-dzis-przeczytasz-potem-do-schronu.html http://wiadomosci.dziennik.pl/swiat/artykuly/308826,to-ostatnia-wiadomosc-jaka-dzis-przeczytasz-potem-do-schronu.html http://wiadomosci.dziennik.pl/swiat/artykuly/308826,to-ostatnia-wiadomosc-jaka-dzis-przeczytasz-potem-do-schronu.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rayate
ta babcia mnie przeraża...ma taką jedną fotę z wyciągniętym palcem i miną mówiącą...podaj mi tego jabola hahahaha nie no, kobieta z całym szacunkiem, ale rozpie.rdala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaghfdhdfghdfgaaaaaa
"Już na początku pragniemy wszystkich uspokoić. III wojna światowa, której początek ma nastąpić już w najbliższą środę, to "tylko" komponent pewnej przepowiedni, a te jak wiadomo nie zawsze się sprawdzają. Jest też niestety i zła wiadomość - słynna Baba Wanga, która jest autorką tej wizji rzadko się dotąd myliła. Do tej pory udało się jej przewidzieć rozpad Związku Radzieckiego, katastrofę nuklearną w Czarnobylu, zwycięstwo Borysa Jelycyna w wyborach prezydenckich czy zatonięcie okrętu atomowego "Kursk". To niestety nie koniec złych wieści. Wanga nie była bowiem jedyną osobą, która wybuch III wojny światowej "zaplanowała" na listopad tego roku. Autorem przepowiedni, zgodnie z którą kolejny globalny konflikt rozpocznie się dokładnie w listopadzie 2010 r. jest także sam Nostradamus. Czy możliwe jest, aby tych dwoje uznanych wizjonerów pomyliło się w tak istotnej sprawie?" Czy to prawda? Czy za dwa dni ludzkość stanie przed poważnym problemem, z którym nigdy jeszcze nie miała aż tak dużego doczynienia? Według Nostradamusa, oraz słynnej jasnowidzki Wangi III Wojna Światowa ma wybuchnąć 10 Listopada 2010 roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wojna juz sie skonczylaa
do kasacji mowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rayate
popieram do kasacji, zakładamy nowy wątek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rayate
i pochowali się do schronów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikog Samonic
I bardzo dobrze, że się pochowali...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opnia999
ja tam jestem i czuwam i jak coś=buuum to zapraszam do mojej przestronnej i głebokiej piwinicy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rayate
a kto wymyślił, że 21?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikog Samonic
opnia999, a co można by czynić w Twojej piwnicy?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popieprzeni ludzie.....
wołacie wilka z lasu?????????????????????????? Zle wam????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikog Samonic
Ci, którzy "wilka z lasu" wołali, to chyba są już pochowani (w swoich "bunkrach" rzecz jasna).;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opnia999
w mojej piwniczce dużo butelek z nalewką:D i innymi cudami smakowitymi a im nas więcej tym weselej, jak mówią w kupie raźniej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oposiasty
Meldunek z Pragi Pd.: skini napierdalają się z dresami pod moim blokiem. Czu to początek globalnego konfliktu? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rayate
make love not war :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikog Samonic
opnia999 no to ładnie, może by się gitara przydała? Jakaś "muzyka", kilka dźwięków, hm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opnia999
Nikog Samonic jestem ZA :) naleweczka nas rozgrzeje do śpiewów i tańców :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opnia999
kto się przyłacza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze tylko
10 minut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×