Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

monikadddd

Szczesliwe mamusie 2010 r

Polecane posty

Ksawery bardzo mi sie podoba a przeciez to odmiana po polsku z Xawier francuskiego.Tylko jakos tak jak powiedzieli ze ten Xawier a nie własnie Ksawery to skojarzyło sie z Wisniewskim a ja osobiscie go nie lubie.No ale komus imie mojego syna mogłoby sie nie spodobac bo pewno tez sie kojarzy z czyms tam. To takie głupie pierwsze skojarzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) ja owszem czuje sie troche lepiej....ale Marcel za to nie....cala noc mial goraczke budzil sie co chwile....z nosa mu cieknie....oczy malutkie.... przeziebiony jak nic..... nie pije nic nie chce o jedzeniu to nie wspomne.....dalam Calpol(to jedyna rzecz ktora polyka-bo strasze go doktorem:P) na zbicie goraczki..... boje sie ze Liliane tez zlapie od niego:( juz mialam nie pisac co bede robic:) bo tesciarka prosilas;)....wiec nie pisze..... lapa-to pieprzenie.....ludzie sa pomyleni.....mi to cisnienie skacze jak slysze takie komentarze.....jakis kretyn sie odezwal....a kysz stad......:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tyle napisałam i nie wiem co się stało,że wszystko znikło u mnie nocka super,mały wstał dopiero o 5 rano,teraz znów śpi,usną sam ,trochę pomarudził ,ale nie było żle łapa mój Igor też nosi ten rozmiar,a jest młodszy od Filipa;niekyórym ciężko zrozumieć,że dzieci mogą być poprostu duże,nie zaraz grube i otyłe,zresztą najlepiej ignorować pomarańczówki,bo po co wdawać się w daremną dyskusję miki życzę szybkiego powrotu do zdrowia i oby Liliana nie zachorowała Xawier też mi się nie podoba i kojaży tylko z jedną osobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ksawery też mi sie podoba,nawet mysleliśmy z mężem o tym imieniu,ale Xawier to całkiem coś innego i jednoznacznie wskazuje na kąkretną osobę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez zamowiłam ten ogrodek muzyczny dla Ksawcia :) wczoraj przyszedł :) super o dzis zamowiłam koszulke na dzien ojca dla meza :) z napisem uwaga bombowy tata i taka sama sobie zamowiłam i dla Ksawcia body z mapisem mam bombowych rodziców :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika na pewno super są te koszulki fajny prezent z okazji dnia taty, ja zamówiłam kubek z fotką naszych synków i z napisem tatuś mój super bohater (mam go odebrać w piątek) Ja teraz włączyłam pranie ,zupka jarzynowa już zrobiona i delektuje się kawką! Miki to dobrze że już trochę ci lepiej że by Marcelkowi szybko przeszło i żęby nie przeszło na Liliankę., martita ,to super Igorek spał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo mam zwidy albo coś sie dzieje... wydaje mi się że czytałam wpis moniki o koszulkach, a teraz go nie ma...:( albo ja go nie widzę łapa takimi komentarzami nie ma się co przejmować..to własnie "zaleta" netu że mozna bezimiennie kogoś obsmarować lub zdenerwować fajnie że Fifi taki duży :) i że zdrowutko rośnie jak na drożdzach moja Iga chociaż ur się malutka 2650 teraz ma ponad 6 kg i dziś ubrała ją w body z krótkim 74, a normalnie 62-68 zakładam i to dziewczynka a podobno dziewczynki mniejsze mnie też podobało się imię Blanka ale mężowi nie za bardzo :( miki - nie dobrze że rodzinka Ci się rozkłada - panów do jakiejś izolatki zamknij żeby małej zarazki nie dopadły rany...Iga coś sobie upodobała kupki co 3-4 dni nic jej nie jest nie płacze, brzuch płaski, a kupa tak rzadko ale taka porcja że nie wiem z której strony za papmersa złapać :D sorki za obrazowy opis...hi hi aaa..właśnie mam pytanie nie wiecie jak to jest z fakultatywnym 2 tyg macierzyńskim??? czy trzeba go od razu po tych 20stu tyg wziąć czy można np po macierzyńskim wziąć urlop wypoczynkowy, a potem dopiero fakult??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teściarka nie jestem pewna ,ale trzeba chyba je od razu wykorzystać,bo to jest normalny macierzyński,anika będzie wiedzieć może bo ona chyba już go wykorzystała albo na dniach będzie;wiem że trzeba napisać podanie o przyznanie i złożyć najpóżniej 7 dni przedd zakończeniem przysługującego macierzyńskiego u pracodawcy,z tego by wynikało że trzeba od razu wykorzystać ja na dzień taty zamówiłam mężowi auto Porshe z czekolady opakowaniu z napisem Kocham mojego tatusia,dostarczają do pracy,więc będzie miał miłą niespodziankę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monikaddd,martita-super pomysly na dzien ojca....ja jeszcze nic nie wiem.....tzn.nie wymyslilam u nas pogoda piekna, cieplo wiaterek bylismy na ogrodku....Marcel pojezdzil chwile rowerkiem i plakal non stop.....dreszcze ma zimno mu bluzy nie dal sobie zdjac....teraz przyszlismy i poszedl spac......39 stopni prawie ma goraczki....i nie wiem ale Lilka taka ciepla:(:(:( tesciarka u mnie tez sie pierniczy z wpisami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcel wstal......wyglada strasznie:( zamiast lepiej to z godziny na godzine gorzej....... goraczka ta sama 38.8....... jak mi szkoda maluszka:( ledwo chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda Marcelka szkoda.:( Tez nie lubie jak dzieci chorują zal mi ich strasznie. A ja dzis bylam u ksiedza.Na 3 lipca mam chrzest Filipka. Bedzie ciuchutki,bez mszy i popoludniu.A pozniej razem z chrzestnymi pojedziemy sobie na wies na grilla,no chyba ze bedzie zimno i deszcz to mała imprezka w domu. najgorsze ze na jakąs konferencje w przedzien chrztu isc musimy.Durnoty w tych kosciołach wymyslają.Tym na pewno ludzi do siebie nie przyciągną. O 18.30 jest ta nieszczesna konferencja a w tym czasie to my małego do kapania szykujemy.Beznadzieja. No ale trzeba to przejsc i bedzie juz z głowy. Ja to ogolnie chrzcze dziecko jedynie po to by ludzie nie gadali.ja jestem agnostyczką.Ale dzieci posyłam do koscioła na religie i biorą sakramenty bo mieszkam w małym miescie i ludzie by mnie zjedli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc:) ja dzisiaj bylam załatwic chrzest ale Oskar tak plakał tatusiowi ze wrocilam do domu i nic nie zalatwiłam. A tatus dzisiaj został z synkiem i do tego jeszcze pierwszy dzien mamy dzisiaj szczeniaczka ktory strasznie rozrabiał no i tatus po prostu nie dawał rady z dwójka dzieci;) Nocke mielismy super, Oskar obudził sie dopiero o w pol siodmej rano a polozyłam go o 20! Szok, ciesze sie strasznie ale oczywiscie nie spodziewam sie takiej rewelacji dzisiaj. Jedna jaskólka... a zreszta pamietam jedna z Was pisala ze tez miala taka nocke a na drugi dzien juz tak pieknie nie bylo. Miki biedny Marcelek :( zycze mu szybkiego powrotu do zdrowia!!! A moj Oskar jest malutki i nosi 62, haha jakie roznice miedzy dziecmi w tym samym wieku:D Monika super pomysł na dzien ojca:) ja sie tak nie staram bo ten moj to wiecie beznadziejny przypadek wiec troche jakby nie zasługuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łapa ja tez nie chodze do kosciola i z tego samego powodu robie chrzest. A powiedz czy zapytałas ksiedza po prostu ile masz zaplacic? czy jak to sie załatwia????!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my wrocilismy z podworka a raczej z ogrodka....jak wstal od razu wyszlam bo cieplo.....troche jest bardziej zwawy; goraczka dalej jest ale juz spada 38.5...... zjedlismy obiad o dziwo maly tez troche ruszyl..... to widze,ze chrzciny i imprezki z tym zwiazane sie szykuja:) fajnie,fajnie dobrze ze latem:) lapa-moja matka np.jest ateistka ale ojciec wierzacy i tez nas (mnie i brata) wychowywali " w wierze" cale zycie wiec wszystkie sakramenty mamy a swieta koscielne obchodzimy......ale ja do kosciola nie chodze...........takze nie wiem jak ja to pozalatwiam z tymi chrzcinami ale cos wykombinuje powiem "ze przyjezdna jestem" albo cos:) dobena-piesek....ja tez chce jak wrocimy na stale do PL.....czarnego labradorka.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ja byłam prosić kolejnych gości na chrzest,został mi już tylko wyjazd na Śląsk zazdroszczę ci łapa tak spokojnej imprezy,u nas zawsze jest cała rodzina,na każdych imprezach,więc już przyzwyczjiliśmy się do tego że trzeba robić hucznie,a ja bym chciała skromnie i cicho,ale by mnie chyba zjedli Igor po południu zasną sam,prawie wcale nie płakał miki szybkiego powrotu do zdrowia dla synka dobena no to tatuś się nie sprawił i grtuluje super nocki mój Igor zasną przy butli,dzisiaj miał dzień pełen wrażeń i nowych miejsc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podajcie mi linka do tej zabawki,któraś z was polecała jakiegoś fajnego sprzedawcę,muszę coś kupić Igorowi bo karuzela już mu sie znudziła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodatkowy macierzyński przysługuje jedynie bezpośrednio po wykorzystaniu urlopu macierzyńskiego. Wniosek należy złożyć najpóźniej na 7 dni przed końcem zasadnixczego urlopu macierzyńskiego;) A ja właśnie wróciłam z 6 godzin zajęć... jestem wykończona na szczęście Julka już zasnęła- ja nie mam z nią żadnych problemów, bo śpi smacznie i dużo w nocy a w dzień po przyjeździe też dużo odsypia;) dziś byłyśmy na badaniu- morfologia i żelazo- tak kontrolnie- jutro wyniki- Julia nawet nie zauważyła że pani ją ukuła w palec;) cały czas się śmiała;) to jutro dzień ojca?czy kiedy? bo ja zupełnie nie wiem...gdzie można zamówić takie fajne koszulki?????(nie wiem która o nich pisała)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja z tym muzycznym ogrodem to się wstrzymałam...bo duże to to, no i znajomi maja i nie chciałam tego samego, no ale w sumie sama nie wiem, bo w sklepach nie ma nic ciekawszego...boję sie tylko, że potem będzie zalegać, bo przecież dzieci szybko się nudzą....poradzcie mi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miki- a ja mam Goldena :) to jest rasa podobna do labradora tylko ma długa siersc :) jest słodki polecam te dwie rasy :) troche cipowaty ale tak juz jest sa przyjazdne :) Anika- ja kupiłam to dla małego bo nie wiedziałam co mu kupic na dzien dziecka bo praktyczne wszystko ma ja sie pytaja co kupic w odwietki to nie wiem co mowic bo moj mały ma ! http://www.allegro.pl/item1069594219_little_tikes_1621_muzyczny_ogrodek_zabaw_5w1_new.html to jest ta stronka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.naszedzieci.pl/index.php?option=com_virtuemart&page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=127&Itemid=64&vmcchk=1&Itemid=64 To link do muzycznego ogrodu.Ja tu własnie kupowałam i jestem bardzo zadowolona z tej firmy.w poniedziałek zamowilam w srode juz bylo. dobena// poszłam po prostu do kamcelarii parafialnej,powiedziałam ze chielibysmy ochcic dziecko i ze chcemy zeby był to cichy chrzest najlepiej bez mszy i w sobote i czy tak mozna.Powiedział ksiadz ze tak.My oboje jestesmy po rozwodzie wiec dlatego nie chcemy hucznych imprez w kosciele i mszy chodzby ze wzgledu na to ze do komuni nie przystapimy.Ale juz rodzice chcestni muszą byc "prawowici" musza isc do spowiedzi na co dostałam dla nich specjalne karteczki i musza ze swoich parafi przyniesc zaswiadczenie od ksiedza "ze sie dobrze prowadza" hihi O cene nie pytałam ale znajomi niedawno w tym samym kosciele chrzcili i dali tylko 50zł.No ja dam stówe. Przed chrztem idzie sie tam cos podpisywac i wtedy wrecze ksiedzu koperte. Nawet nie wiecie jak ja o piesku marze>no ale miec go raczej nie bede narazie.Musiałabym miec duzy dom albo wielkie mieszkanie. Mialam kiedys w innym mieszkaniu pieska ze schroniska taki skundlony sznaucer,suczka Bela.Ale raz zwiała mi ze smyczy i uciekła do parku i nigdy juz nie wrociła.Musiał ją ktos złapac i zabrac.Miała kolczatke na szyi wiec bylo wiadomo ze domowy to piesek.Szkoda bo była fajniutka. Jak to przy dzieciach mialam tez kotki,swinki morskie,chomiki,rybki,a nawet myszki.Oczywiscie wszystkimi zajmowałam sie ja.Dlatego teraz juz nic im nie kupuje chodzby mnie błagali.Lubie zwierzaki okropnie ale nie mam siły zajmowac sie całą menażerią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anika wpisz w wyszukiwark,jest pełno firm ,które produkują te koszulki co do zabawki to myślę że go zajmie,bo karuzela już się znudziła dzięki za linki,jutro będę patrzała ja idę spać,do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napiszcie mi czy wasze dzieci są zainteresowane tą zabawką,u mnie mata leży bezużyteczna i inne zabawki narazie też,może tm się zainteresuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Moj Filipek nawet bawi sie ta zabawka.Oczywiscie nie non stop ale jak mam cos pilnego w kuchni do roboty to moge spokojnie go zostawic przy zabwce i poza tym słysze ze sie bawi bo toto grzechocze itp.znaczy sie skoro słychac dziecko to jest ok. A Wy mi napiszcie co prócz bibli dla dzieci moze mojemu synowi kupic chrzestny nna chrzest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×