Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

monikadddd

Szczesliwe mamusie 2010 r

Polecane posty

Dzien dobry:) u nas nocka ok:) Rano juz dałam raz Oskarowi butelke zamiast piersi ale miał mine zdziwioną, az mi sie serce krajało ze zabieram mu przyjemność :( ale najeść sie musi przeciez. Przyzwyczai sie. Martita i jak tam po kaszce? Ciekawa jestem czy dłuzej pospał. Oskar dzisiaj juz jadł o 4 nie wiem czy tym nowym mlekiem nie najada sie na krócej. Moze za tydzien tez bym mu dosypała kaszki. A w ogole Twoj synuś dzisiaj konczy 4 miesiace wiec wszystkiego najlepszego dla niego;) Dziewczyny widze ze temat alkoholu powraca, hahah Ja ostatnio jak dawałam Oskarowi soczek morelowy z hippa to jak sprobowałam od razu sie rozmarzyłam jakby dolac tak do niego troche malibu... uhmmm ale ja juz niedługo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę dziewczyny że korzystacie z pogody , Mateuszek po obiadku zasnął ,więc ja też mam chwilkę spokoju, Martita jak tam podawałaś te nowe obiadki dla Igorka? wszystkiego najlepszego z okazji ukończenia 4 miesiąca, kolejny miesiąc za tobą ! Miki jak tam po zakupach? Ogródek już na pewno wykoszony! U nas dzisiaj troszkę słonka i wiaterku ale pranie szybko wyschło ! miłego weekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale cisza dzisiaj... Oskarek sie kąpie i zaraz spać. My dzisiaj tez bylismy na dworze cały dzien, rodzinka przyjechała a Oskar byl super grzeczny. Marudził tylko troche jak siedział mi na kolanach przy stole bo bylo za duzo ludzi i za głosno, ale poza tym to usmiechał sie do wzystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobena twój Oskarek towarzyski jest bardzo !!! My zaraz idziemy szykować kąpiel , dzisiaj mój mąż w domku więc jakiś filmik ,małe piwko (tylko soboty ma wolne ) , bo jutro znów do pracy.,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam!! tatuś właśnioe kończy kąpiel małego,a ja mam czas żeby napisać Dziękuję za rzyczenia w imieniu Igora dzisiaj mój maluch sprawił nam prezent i sam się podciągną żeby usiąść i to zrobił,zaraz po tym się położył,ale był w szoku i mąż też ,bo to przy nim się stało;ja już się zastanawiam czy to normalne,że 4 miesięczne dziecko samo się podciąga?cały czas myśle że on jest taki silny,cały czas się dżwiga do siadania,a jak już siedzi to podgina nóżki do wstawania,kombinuje jak może po kaszce spał tak jak zawsze,czyli do 6 rano,obiadków jeszcze mu nie podawałam,od jutra zaczynam,bo jestem w domu i wszystko muszę mu poukładać od początku,bo teraz będzie jadł 4 razy mleko po 180 ml,i 2 razy inne jedzenie;nie wiem jak Igor zje tyle mleka,bo on nieraz 150 ml nie może zjeść,ale powoli wszystko sie ustabilizuje ja po pracy ,dzisiaj wzięłam w końcu garniturek lniany dla malucha,jest super,spodenki lniene,kamizelka też,koszulka z muchą,marynarka bezowa w paski z marynarskim znaczkiem i kaszkiecik do tego;wiem ze mały długo w nim nie wytrzyma ale wygląda rewelacyjnie,w tamtym tyg pokazywali te garniturki w Dzień dobry tvn,tylko w W-wie kosztują 280 zł;czylizostaję przy tym stroju,tamten komplet oddałam mnie dzisiaj strasznie boli głowa,ale szampana sobie nie odmówię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam U nas nocka jak ostatnio tylko po 5 jak się obudził zabawa, gaworzenie i już po spaniu nadal łobuzuje i śmiesznie piszczy ., Pogoda zapowiada się super troszkę chmurek i więcej słonka Ja w końcu dostałam pierwszy okres po porodzie (jak na razie czuję się dobrze ,lekkie bóle brzucha),ale zawsze to miałam 2 dzień ciężki zobaczymy co to będzie jutro! Miki wczoraj Lilianka skończyła 7 miesięcy wszystkiego najlepszego !!! Ja właśnie delektuje się kawka ,miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dzisiaj straszna cisza na forum mój maluch zjadł dzisiaj cała zupke,smakowała mu,o 18 stej zjadł deserek i wypił soczek,na kolacje ,ok 21 szej dostanie mleko z kaszka;dzisiaj dostanie 4 razy mleko,po 180 ml,ale nie wypija do konca,ok 30 ml zostawia;wten sposób udało mi sie jakos poukładać małemu jadłospis ja dzisiaj byłam znowu w Auchanie,w h&m duza wyprzedaż,kupiłam małemu fajne spodenki podwijane i bluzke z tygryskiem i dałam 40 zł,znalazłam tez skarpetki Disney za 2 zł,ale były tylko 2 pary przymieżałam dzisiaj garniturek,wygląda super eva mi teraz własnie się skończył okres i znowu trwał długo miki Liliana urodziła się w tym samym dniu co Igor,przyjmijcie spóżnione życzenia maluch lezy pod karuzela i zaczyna mu sie juz nudzic,zaraz bedzie kąpanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My już po kąpieli jak tylko Mateuszka położyłam do łóżeczka zasnął.,dzisiaj się tak wybawił na macie ,później w ogródku muzycznym ,troszkę w chodziku ,zabawki fruwały po całym pokoju., Martita to zakupy się udały ,na fajną wyprzedaż trafiłaś super ciuszki będzie miał Igorek., Ja dzisiaj siedziałam w domku ,nie za dobrze się czuję (brzuch to jak na razie lekko mnie boli ale kręgosłup -masakra) zobaczymy jak długo ten okres u mnie zawita !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igor tez wykąpany je butle z kaszką dzisiaj zrobił kupę,a nie robił 2 dni,widocznie brzuszek musiał się przestawić na inne jedzenie eva mnie po porodzie tez przedokresem boli kręgosłup,wczesniej mnie nie bolał ja jutro zawiozę małego do tesciwej,bo na 10 tą jestem umówina do fryzjera,mam zamiar jeszcze jutro wyprać dywany,i muszę jeszcze jechać ustalić menu do restauracji;cały ten tydzień będzie w biegu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc:) my dzisiaj spedzilismy cały dzień rodzinnie :) Oskar był super grzeczny :) Ja niestety dzisiaj bylam niewyspana, Oskar budził sie w nocy dwa razy na jedzenie. Wyczytałam ze po tym mleku co mu daje dzieci sa szybciej głodne bo szybciej je trawia. Super, a juz sie cieszyłam ze coraz lepiej przespane nocki:O Dzisiaj sobie uszykowałam na noc 3 butelki z wodą i porcjami mleka, mam nadzieje ze jakops sprawnie to pojdzie. Jestem ciekawa czy za tydzien jak Oskar skonczy 4 msce bede mogła dac mu kaszke, nie wiem jak to jest z dziecmi uczulonymi. Martita Twoj synek rozwija sie super szybko. Ale to raczej dobrze, nie ma chyba czegos takiego jak zbyt szybki rozwoj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobena Igor też ma mleko półprzetworzone,nie głodnieje po nim szybciej; z czasem przestawisz Oskara na to mleko i jego organizm się przyzwyczai co do wody to ja mam zawsze 2 butelki z wodą,jedną w podgrzewaczu ,a mleko robię godzinę wcześniej ,żeby się dobrze rozpuściło,bo to moje nie chce,trzeba bardzo długo mieszać jak Oskar skńczy 4 miesiące to już możesz mu podawać obiadki,Igor zjadł cały słoiczek i mu to starczyło do następnego posiłku teraz już śpi,bo zasną przy butli,taki był padnięty ja też uciekam do łazienki,kapiel i do spania do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do nocnego posiłku,to u mnie mąz przynosi do łóżka małego,który zaczyna juz płakac,bo nie może się doczekać jedzenia,a ja go karmię;po zjedzeniu mały od razu zasypia i przenosimy go do łóżeczka;na szczęście zdarza sie to coraz rzadziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry u mnie nocka super,mały wstał o 7 mej ,zjadł,pobawił się i znowu śpi ja powolutku zbieram sie do fryzjera,dzisiaj zapoiada się ładny dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) ja na nogach od....5!!!!!nie wiem o co chodzi ,jestem padnieta.Wczoraj bylismy na obiedzie w knajpie,troche zakupow:)sezon przecen rozpoczety!!!!!upal byl nieziemski....jak wracalismy Marcel padl w samochodzie o 18 i spal wlasnie do 5 rano.....z niekorzyscia dla mnie rzecz jasna:( martita-milego wypadu do fryzjera:)...ja tez sie wybieram ale dopiero 23 bo fryzjerka ma urlop:) u nas upal.....jak zwykle przeczekamy do popoludnia.... a i dziekuje za zyczenia w imieniu malej,ktora juz zaczela mowic mama (nieswiadomie oczywiscie) bo do tej pory bylo tylko tata lub dada:) dobena-no to niedlugo kaszki dla malego:)ciekawe czy bedzie smakoszem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Ja znowu padnieta:O Oskar obudził sie dopiero o 3 na karmienie ale zanim zasnełam spowrotem byla juz 5 i zaraz sie znow obudził. Martita nie wiem czy bede mogła podawac obiadki ze wzgledu na alergie. Mam nadzieje ze chociaz kaszke, wczoraj znalazłam taką bezmleczna Humany mam nadzieje ze lekarka pozwoli no i ze małemu nic po tym nie wyjdzie. Jeszcze tydzien, wytrzymam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobena-przeciez on ma alergie na mleko to czemu nie wiesz czy bedziesz mogla podawac mu juz obiadki?przeciez sa takie bez dodatku mleka:)a kaszki bezmleczne przeciez ma kazda firma:)to znaczy takie co robisz na mleku ktorego uzywasz ty.a tak z ciekawosci to jakie mleko mu dajesz skoro jest uczulony....bo ja nie wiem co tam w PL macie:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobena witaj, na pewno jakieś obiadki dla małego sie znajdą;) wybór jest ogromny;) Martita- moja córcia od 2 tyg je słoiczki ale najpierw dawałam jej 1/3 dziennie a teraz 1/2- jak twój mały zjada 2 słoiczki dziennie, kaszkę i jeszcze 4 razy mleko?nie za dużo?ja się nie znam, bo karmię piersią, ale wydaje mi się, że to sporo...a dajesz mu picie po słoiczkach?bo moja Julka nie chce nić pić poza cycusiem... wrócilam po weekendzie u dziadków- ogród to wspaniała rzecz;) Julka siedziała sobie na świeżym powietrzu albo chodzilismy na spacery;)żyć nie umierać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) u nas weekend rodzinnie :0 Wypoczelismy sobie :) moj mały dwa dni ładnie spał ;0 tylko dzis cos juz marudził z rana ! Dziewczyny a co to za kamienie i trawa ??? mozecie podac stronke ??? jestem ciekawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rany...ile się tutaj działo... ja weekend miałam pracowity- pomagałam mamie w przygotowaniu imprezki rodzinnej- było 16 osób dobena - na pewno znajdziesz jedzonko dla Oskarka martita - ja też muszę się do fryzjera wybrać ale jakoś nie wiem co zrobić "na głowie" :) anika - fajnie mieć ogró..oj fajnie, dopiero teraz to doceniam jak mam gdzie wyjść z Igą i w spokoju drzemie sobie pod drzewkiem :) miki - to synek zafundował Ci pobudkę skoro świt :) ja miałam dziś z małą wybrać się do miasta, ale rano tak świeciło słońce, że wystraszyłam się że upał będzie i mała tylko się umorduje..a tutaj taka pogoda w sam raz- ciepło ale nie upalnie..może jak mąż z pracy wróci to zmienimy plany... rany..ale się dziś wkurzyłam...zamówiłam rodzicom taki obraz - zdjęcie na płótnie i to w piątek tydz temu..najpierw zadzwoniłam do faceta czy da radę, żebym na miniony piątek miała - oczywiście nie było problemu..we wtorek znów dzwoniłam - nie było przeszkód już miał wysyłać...a tu piątek nadszedł a kuriera ani widu..zadzwoniłam - oczywiście wysłane musi dojść a tymczasem miał wysłać nr przesyłki- do dziś nie wysłał- nr przesyłki..bo paczka doszła..zwykła przesyłka pocztowa..a obrazy---szok wydruki owszem na płótnie ale naklejone na płycie pilśniowej - tandetnie krzywo przycięte....właśnie wysłałam mail ze zwracam towar- jak do jutra się nie odezwie to jutro zadzwonię, bo dziś nie chce mi się z krętaczem gadać!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miki Oskar dostaje bebilon pepti. A skaza białkowa to jest po prostu alergia pokarmowa na wiele pokarmow. Dlatego moge miec problem z rozszerzaniem diety:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis chwilowo w domu. Mam juz wakacje wiec siedze na wsi a tam dostepu do neta niet. Bede dopiero w piatek bo na chrzciny zjade.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jestem pewna, ale dobena do tej pory myślałam że skaza białkowa to uczulenie na białko mleka krowiego i pochodne tego produkty-czyli masła sery itp czyli wszelkie deserki i to co nie zawiera mleka można...chyba??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teściarka tez tak myslałam ale niestety to tylko sie tak nazywa. Oczywiscie jest to uczulenie na białko mleka krowiego, ale tez na jajka, owoce rózne (co juz sie potwierdziło przy soczku morelowym), orzechy, czekolade, ryby, pomidory, ogórkim kwaszone to wszystko moze powodować uczulenie:O Czytałam ze u dzieci uczulonych nawet marchewka moze powodowac wysypke:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam U nas nocka znów super ,mały obudził się o 5 do karmienia a później to już mu była tylko zabawa w głowie no i zasnął przed 7 no i razem spaliśmy dziś do 10 ., Miki to ciężki dzień się zapowiada, mam nadzieję że kawka postawi cię na nogi Matita miłego spędzonego czasu u fryzjera ,ja też wybieram się do fryzjera ,ale w przyszłym tygodniu muszę ściąć te włosy ,bo strasznie mi wypadają biorę witaminy ale nie widzę poprawy., dobena jestem ciekawa jak małemu będą te kaszki smakować anika nie ma nic wspaniałego jak pobyt na swieżym powietrzu , i jeszcze u dziadków aż ci zazdroszczę., monika te kamienie są na allegro mi też się spodobały U nas dzisiaj pada ,ale nie jest zimno !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadal pada coraz mocniej przymusowe siedzenie w domku, Piję kawkę , Mateuszek zasnął więc chwilka relaxu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki! Ja u fryzjera spedziłam 3 godz,ale włsy super blond,potem solarium i kosmetyczka i dzien zleciał anika zle mnie zrozumiałaś,albo ja zle pisałam;mały rzeczywiście powinien dostawać 6 posiłków w tym 4 razy mleko,ale on tyle nie zjada dostaje 3 razy mleko,wiecej nie chce ,po 150 ml,na obiad zupkę,zjada niecały słoiczek,dzisiaj zjadł 3/4,pół słoiczka deserku i do jednego mleka kaszkę,nie osobno,tylko na kolację do mleka 4 miarki kaszki,czyli je mleko 3 razy,w tym jedno z kaszką,i 2 inne posiłki dobena ja nie wiedziałam że będziesz mieć aż taki problem z jedzeniem,myślałam że to tylko mleko powoduje tą alergie teściarka to nieuczciwy sprzedawca ci się trafił eva to super że masz takie nocki ja jadę do restauracjoi wybrać menu na chrzciny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dałam wieczorem Oskarowi do kaszki łyzke bezmlecznego bezglutenowego kleiku ryzowego. Chyba mu troche nie smakował ale wkoncu wypil. Martita jakie Ty uzywasz smoczki w butelce jak dodajesz kaszke? Bo mi sie wydaje ze nie mogł troche uciagnąć dzisiaj tego kleiku przez zwykły smoczek teraz zasypia a ja wyparzam butelki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój już po kąpieli i zasnął ,tak się wybawił że jak go kąpałam to zasypiał mi w wanience., Martita nowa fryzurka i kosmetyczka to poszalałaś sobie ,mąż na pewno wzroku nie umie oderwać od ciebie /super taki relaks dla samej siebie! dobena może Oskarek polubi tą kaszkę My dzisiaj cały dzień w domku bo padało ,ale na jutro zapowiadają słonko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my przyjechalismy z resyauracji,jedzenie ustalone mały wykąpany i ciagni na półśpiaco butle dobena Igor kaszkę pije ze smoczka z trzema kroplami z Avent,mleko zwykłe i inne picie ciążgnie z dwójki,ale to jest za gęste;ja kupiłam kaszki i zastanawiałam sie nad kleikiem,ale w koncu nie wziełam,nastepnym razem to zrobie;dzisiaj moja tesciowa dała Igorowi swiże jabłuszko,bardzo mu smakowało,a na podwieczorek ja dałam pół słiczka deserku i tez zjadł ze smakiem eva to masz juz wieczór dla siebie ja juz nie bede kupować słoiczków,skończę te co mam i zaczynam sama gotować;mam zdrowe warzywa z odródka od tesciowej,wiec mały bedzie miał smakołyki;owoce tez mu zaczne podawac ,słiczki sporadycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny dzisiaj znowu taka cisza na forum!!! U nas nocka jak ostatnio Mateuszek się obudził po 5 zasnął przed 6 i razem spaliśmy do 9 ., jak wczoraj cały dzień padało to dziś od rana słonko świeci ,moje samopoczucie się poprawiło więc dziś sprzątanko,i póżniej spacerek,miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×