Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

monikadddd

Szczesliwe mamusie 2010 r

Polecane posty

Monikka Piotrus spi tak z 3 razy dziennie ale ogolnie ja mu nie bronie spac jak jest spiacy w dzien i to nie ma zadnego wplywu na spanie w nocy. Ja caly czas staram sie ten plan 3- godinny stosowac tylko tak elastycznie do niego podchodze no ale to tak wychodzi, ze 3 drzemki dziennie. Rano tak do 12, pozniej na spacerku a potem jeszcze kolo 17. Ale teraz jak są wakacje to mnie nie ma calymi dniami w domu to w sumei nie kontroluje jak widze, ze zaczyna Piotrus marudzic to go klade na boczek i jak przymyka oczki to znazy ze spiacy i wtedy sobei grzecznie zasypia. Dobena ja jestem kasia olszak, znajdz mnie tez:) Piotrus kazdego dnia jest inny, robi sie coraz bardziej ruchliwy i mobilny. Jak go przebiram to mi trudno go utrzymac bo tak mi się wierci, chce sie przewracac na brzuszek, jak sie dzisiaj rano obudzil to tak w kolko lezal na brzuszku to sie sie siluje silujezeby na plecki jak lezy na pleckach to sie siluje siluje zeby na brzuszek! lae teraz to ja sie go boje nawet w wozeczku zostawic samego bo jak on o lez ba nrzuszku to tk wchodzi na kolanka i ja sie boje ze mi sie przwiknie przez wozek. I ak sie budzi rao to ie placze tylko tak gada "a grrr a grrr!!!" tak z wkurzeniem trochę:D hi hi hi strasznie to smiensze jak tak na mnie warczy ze mam przyjsc:) A jak go karmie to tak mi sieodpych nozkami np od lozka jak na nim siedze, ze tak jakby je i stoi:) Maly wariatek! A dzisiaj też wstał juz o 5.30 i dalej nie chciał spać:). A u nas nie ma cieplej wody a musialam go troche przemyc i wzielam go do zlewu i taka zimną wodą go przemylam i sie nawet nei skrzywił a potem to sie smial i widac byl ze mu lepiej. A przedtem taki byl wrazliwy na zimno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobena :) dzieki za zaproszenie :) syneczek super :) a ty jestes piekna Kobieta :) Dzieki dziewczyny za odp. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
VETO....VETO....VETO..... jak to wszystkie tu sie zapraszacie!!!!! powysylajcie mi chociaz jakies zdjecia na maila!!!!! bede plakac jak nie dostane:(:(:( bububuuuuuuu....... suchenia@vp.pl moze jakas dobra dusza sie znajdzie:) ja tez dawno na nogach ale sprzatam i konca nie widac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amerrka znalzałam i juz wysłałam zaproszenie:) Twój Piotruś jaki podobny do taty:) W ogole widac dziewczyny ze super rodzinki z Was na zdjeciach... ja załuje ze u nas nie jest tak fajnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miki wysłałam Ci fotki mojego Oskarka;) Czekam na odpowiedz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No podobny do taty:) Ale podobno do mnie też tylko ta czarna karnacja przycmiewa to podobienstwo:P Dobena ślicznego masz synka:) i jesteś śliczną mamusią:) Miki a czemu Ty na naszej klasie nie mozesz zobaczyc zdjęć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo ja nie mam profilu tam i nie zakladam;) amerrka-wysylaj:):) Dobena-ale towar z ciebie:)wyslalam Ci takze,dzieki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martita a powiedz Twoj synek juz zaczyna raczkowac? Bo tak mysle, ze piotrus tak jak twoj sie podobnie rozwija i sie zastanawiam co keidy bedzie robil:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobena i monikaddd-dziekuje za zdjecia juz odeslalam.maluszki piekne i bardzo sie zmienily!!!!! a reszta???? kochane czekam!!!! zlitujcie sie nad biedna miki ktora nie ma dostepu do naszej klasy;) my zbieramy sie na spacer bo zaraz chyba bedzie padac....do wieczorka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobena dziękuję za zaproszenie , !!! My dzisiaj w domku byliśmy na małym spacerku ale zaczęło się chmurzyć więć wróciliśmy do domku., teraz Mateuszek usypia a ja znów kawka ., Miki póżniej prześlę ci parę fotek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ja jade robić paznokcie na 19 stą,ale zdąże wreszcie powysyłać wam zdjecia,nie mam na swoim kompie tych fajnych,wyślę narazie te które mam Igor śpi 4 razy dziennie,dzisiaj naprzykład i to długo,dzisiaj pobija rekordy ammerka jeszcze nie raczkuje,ale stoi już ładnie na nóżkach,dzisiaj pielęgniarka go wychwaliła,że bardzoszybko się rozwija ,dzisiaj już ładnie siedział sam biorę się za zdjęcia i czekam od was na fotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobena nie wiem czemu ja myślałam że jesteś w moim wieku,Oskar super facet eva twoich zdjęć nie zobaczyłam bo mój super internet chodził tak szybko że szkoda gadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnia @ miałam 19 czerwca była ona po 38 dniach cyklu (jest to mój rekord jeśli chodzi o długość cyklu) zwykle trwał 28 - 32 teraz tak miałam z powodu nerwów związanych ze ślubem, który był 19 czerwca. W 20 dnia cyklu kochałam się z moim mężem do końca. a przestałam czuć śluz, że mam dni płodne w 15 dnia cyklu. Teraz jest w 25 dniu cyklu i czuje się tak inaczej. cały czas mnie nakłuwał prawy jajnik tak pulsował jakieś 2 godz. po stosunku, teraz do teraz czuje jego ból i ból podbrzusza tak jak przed miesiączką mimo w odstępach czasowych nie jest to ból ciągły. Ból piersi. Mam jeszcze do @ ponad tydzień i do tego jak popatrzeć na brzuch to widać gołym okiem jak się rusza od oddychania i takie do tego delikatne drganie (pulsowanie). czy możliwe, że jestem w ciąży? co prawda bolały mnie piersi i brzuch nieraz 5 dni przed @, ale czy jest jakiś cień nadziei?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anika i eva musicie mi podać e maila ,bo do was nie mam atrams ja nie mam pojęcia,sama się na tym nie znam,o ciąży dowiedziałam sie w 3 miesiącu,wiec śluz i liczenie cyklu są dla mnie obce;ja bym poczekała i zrobiła test w dniu spodz miesiączki,bo wcześniej raczej nie wychodzi co do moich objawów to pamiętam ból jak na okres,a jego nie było ,kłucie w jajniku i zmęczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martita__85 dzięki za opd. :0 mam nadzieje, że bede mogła kiedyś napisać o moich rezultatach :) a może ktos jeszcze co mi doda na temat mojej sytuacji???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martita-super zdjecia odpisalam ale na Twojego maila a ty mi wyslalas chyba z meza poczty..... atrams-ja po wpadkach:) wiec nic nie wiem na te tematy;) pomoc nie moge.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak nawet nie spojżałam że nie ze swojej wysyłam Liliana to juz duża dziewczynka,ostatni raz ja widziałam jak spała jak mały niemowlaczek,a teraz jest juz pełna życia,no i swoja mamusię w końcu pokazała:-) Marcel rzeczywiście uwielbia wodę,a jaka czysta w tym jeziorze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miało byc interia.pl ( Mateuszka trzymałam a z nim ciężko się pisze , wyciąga wszystkie kable i próbuje pisać)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teściarka i monika dzieki za zaproszenie;) śliczne macie dzieciaczki i same też jesteście śliczne mamuśki;) któras z was na maila przysłała mi zdjęcia z chrzcin? nie wiem kóra to z was;) moj mail: anna.wojcikiewicz@yahoo.pl Dobena znalazłaś mnie na nk? Miki podaj maila (pewnie już setny raz Cie o to proszę) to Ci wyśle linka- chyba, że już go masz, bo coś mi się tak zdaje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika gdzie kupiłaś takie świetny basenik????też taki chcę!!!! wiesz co ale macie ten duży basen to wam strasznie zadzroszczę- super- lepiej niz na zajęciach na basenie ogólnodostępnym- przynajmnijej jesteście tylko we troje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×