Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

monikadddd

Szczesliwe mamusie 2010 r

Polecane posty

Dzien dobry:) U nas nocka okej ale znow jedzenie o w pol drugiej. Potem spał do 9 wiec raczej niezle. Eva to pewnie u was pojawił sie lek separacyjny. Czytałam ze wystepuje ok 6-8 miesiąca. Choc ja widze u mojego synka czesto ze tez nie chce zebym odchodziła. Chwyta mnie mocno za reke i trzyma a jak ktos inny go wezmie to patrzy za mna cały czas gdzie ide i sie krzywi. Moze to sie tak zaczyna.. Miki ale zazdroszcze.. super, pewnie ze Ci sie nalezy !!! Martita pytam Ciebie bo masz taki sam wozek jak ja... czy wkładasz Igorkowi cos do srodka? jakis materacyk albo poduszke? Bo ja wkładałam tylko kocyk albo pieluszke jak bylo goraco no i ostatnio babcia małego stwierdzila ze mu tam za twardo i uszyła poduche a materacyk uzywam (taką gąbke) z wozka głebokiego. Ja jestem przeciwniczką poduszek i wczesniej nie zauwazylam zeby mu bylo za twardo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miki to super taki relaksik w spa należy ci się !!!! Ja też mam nadzieję że to minie ja to biegam po domu jak tylko idę zanieść coś na górę czy do łazienki a mały zostaje na dole ryk na całego Mój Matuś w końcu zasnął przy cycusiu., zobaczymy jak długo pośpi ! Pogoda paskudna się zrobiła więc na razie siedzimy w domku ., zobaczymy może później się rozpogodzi to wyjdziemy na spacerek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I już po spaniu baterie naładowane i szaleństwo na maxa., a pogoda okropna jest ,pada i pada zimno nie jest , Dobena nie wiem jaki masz wózek ,ja mam wózek (mutsy) i nie daję mu poduszki (w głębokim też mu nie dawałam)teraz ma to było w komplecie taką podpórkę (z gąbki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boze:( ona caly czas krzyczy..... albo placze..... nie wiem co z tego bedzie..... my po obiedzie....a Liliana nic nie chce jesc:(mleko tylko by pila i tyle.....zrobilam obiadek-niechce,sloik wiec dalam-nie chce:( i siedzi na podlodze i placze....krzywi sie juz nie wiem.....myziam,kiziam i nic:( a ona ryczy...."wrrrrr....wrrrrr". wybieramy sie na spacer moze w wozku jej przejdzie..... dobena-ja nie mam takiego wozka jak wy, ale oparcie sztywne jest i twarde a ja nigdy nic nie scielilam tam ani poduszki ani kocyka ani nic....no chyba jej odpowiada nie marudzi;) ide....piszcie jak przyjde wieczorkiem chce poczytac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej;) rano Oskar zasnał w miare ładnie, sam w wózku, ale po obiadku znowu masakra!!!! Pol godziny placzu i krzyku, wkoncu zasnął, spał 2 godziny obudził sie z krzykiem dostal mleko i dalej spi. Sama nie wiem co to ma znaczyc, nigdy tyle nie spał w dzien no ale go nie budze. Ale czy to moze miec zwiazek z zebami? Dziewczyny jak to u Was bylo? Bo mi juz pomysłow brakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my byłyśmy po pieluchy do kąpania dobena ja mam taką poduchę do wózka na całą jego szerokość i długość,w łóżeczku też mam taką samą;u mnie chodzi o tą główkę,żeby nie robiła się płaska jak leży,pozatym w wózku Igor lubi żeby go bardzo mocno huśtać,więc ta poducha musi być żeby nie skakała po całym wózku;ja tez jestem przeciwniczką,ale ta głowa mnie dobijała,a w tej chwili widze już poprawę,ładnie sie zaokrągla co do pł;aczu Oskara,to Igor tez nieraz budzi sie z płaczem,szczególnie jak nie dośpi,ale już po tym nie idzie spać;takie zachowanie może świadczyć,że idą zęby,pozatym ten skok też jest przyczyna,bo u mnie jest taki sam problem z usypianiem w dzień,trzeba huśtac i koniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już prawie z gondoli nie kożystam jak jestem w domu,na zakupach wkładam nosidło bo dokupiłam adapter,bo jak już pisałam wczesniej nie yło do Maxi Cosi,teraz juz próbowałam z ta spacerówka od kąpletu włożyć i Igor ładnie w niej siedzi;gądola służy tylko do usypiania jak jesteśmy u kogoś miki Igor tez lubi miec mnie w zasięgu wzroku,narazie pobedzie sam ,czekam aż będzie tak jak z twoją Lilianą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomniałam wam napisać,ze mój mały od kilku dni bezustannie powatarza "ba-ba-ba" i "ma-ma-ma" i ostatnio "Hej" ,super brzmi,wiem,ze on to robi jeszcze niświadomie,ale to są początki jego wyrazów:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edwdedwe
internetowy lumpeks z odzieżą niemowlęcą Ubranka takich marek jak EARLY DAYS,CHEROKEE,H&M,NEXT już od złotówkiwww.lumpik.com.pl Prawdopodobnie jedyny taki sklep internetowy w sieci!!! WWW.LUMPIK.COM.PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Oskar usypia dalej juz bylo bez problemów. Nie wiem czy to zeby bo dziąsła ma miekke jeszcze. Ja juz gondole schowałam, jak bylo gorąco to stwierdzilam ze w spacerówce mu chlodniej a poza tym na spacerku sobie siedzi i patrzy i jest fajniej:) Oskar jest na etapie "dziwnych" dzwieków. Czasem tak piszczy ze az mnie gardło boli od tego hahah ;D Martita ale super to musi brzmieć takie sylaby. A czy Igor siedzi juz sam bez podparcia? Ciekawa jestem bo Oskar siedzi z podparciem albo przy tej rurce od spacerówki bojeszcze leci do przodu i nie wiem ile czasu od tego do samodzielnego siedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) trochę się zaniedbałam w pisaniu...moja wina...moja wina :) ale po 1 malowaliśmy i laptopa miałam schowanego a stacjonarny stoi nielubiany :) po 2 wczoraj mi wyłączyli net że ponoć nie zapłaciłam - a zapłaciłam !!! poza tym szykujemy chrzciny i nic poza kuchnią nie widziałam... dobena i martita - ja z Igą też tak mam od pewnego czasu że nie da rady aby usnęła sama :( a było tak że usypiała pięknie w łóżeczku, poza tym w nocy budzi się na dodatkowe jedzenie eva i miki - to macie małe "przylepki" ale nie martwcie się wkrótce nas też to czeka :) łapa - fajne przepisy, zresztą Wasze też dziewczyny :) ja weków raczej nie robię bo tym trudni się mama ;p a z przepisów to też mam na sałatkę brokułową brokuł gotowany, 2 ogórki świeże, 2 pomidory, boczek, kukurydza, ziarna dyni jogurt nat, majonez, czosnek, sól i pieprz - na sos wszystko kroi się w kostkę, brokuła na różyczki, ziarna praży na patelni, boczek podsmaża składniki mieszamy polewamy sosem i na koniec wsypujemy ciepły odsączony z tłuszczu boczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igor śpi IGOR SIEDZI SAM,NIERAZ JESZCZE GŁOWKA MU CIĄGNIE DO PRZODU,ALE DOBRZE SOBIE RADZI SAM,NIE DŁUGO OCZYWIŚCIE,mam zdjęcie zrobione,włoże na nk jak bedę mieć chwilkę mały też tak krzyczał i piszczał,gadał coś sobie,a teraz cały wieczor powtarzał sobie sylaby dzisiaj nabył nową umiejetnośc,wyciąga ręce jak sie go chce wziąść,dzisiaj wypróbowaliśmy i sie udało,wyciąga rece jak sie do niego wyciągnie i się smieje:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry:) U nas nocka juz troche lepsza, Oskar spał do 5 wypił mleko i zaraz zasnał:) Teraz sie juz wlasnie wybudza z drzemki, zasnał sam i teraz sobie tez grzecznie lezy jeszcze. Ale nie chwale bo nie wiem co bedzie zaraz, ahhaaa Martita a uzywasz szelek do wozka? Bo Moj robi takie mostki ze musialam mu sznurek zawiazać przez cala szerokosc bo sie boje zeby nie wypadł z tego wozka. A w szelkach chyba niewygodnie tak spac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam już prawie południe a ja zabrałam się za mycie okien , bo pogoda jak na razie ok , a już nic nie było widać Mateusz super spał w nocy ,tylko ja nie spałam chwyciła mnie kolka jelitowa dopiero 3 nospy mi pomogło i jak usypiałam to Mateusz obudził do karmienia., Nie wiem co mnie tak złapało ,ale teraz lepiej więc sprzatanko Martita to super że tak szybko Igorek przyswaja co nowe umiejętności Dobena mój mały ma przy wózku szelki więc zawsze jest przypięty bo inaczej łobuz mały był by już poza wózkiem miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxx xxxx
internetowy lumpeks z odzieżą niemowlęcą Ubranka takich marek jak EARLY DAYS,CHEROKEE,H&M,NEXT już od złotówki WWW.LUMPIK.COM.PL Prawdopodobnie jedyny taki sklep internetowy w sieci!!! WWW.LUMPIK.COM.PL do każdych 5 ubranek 1 losowe gratis!!!!! ########################################################################################################################################################################################## internetowy lumpeks z odzieżą niemowlęcą Ubranka takich marek jak EARLY DAYS,CHEROKEE,H&M,NEXT już od złotówki WWW.LUMPIK.COM.PL Prawdopodobnie jedyny taki sklep internetowy w sieci!!! WWW.LUMPIK.COM.PL do każdych 5 ubranek 1 losowe gratis!!!!!######################################################################################################################################################################### internetowy lumpeks z odzieżą niemowlęcą Ubranka takich marek jak EARLY DAYS,CHEROKEE,H&M,NEXT już od złotówki WWW.LUMPIK.COM.PL Prawdopodobnie jedyny taki sklep internetowy w sieci!!! WWW.LUMPIK.COM.PL do każdych 5 ubranek 1 losowe gratis!!!!!######################################################################################################################################################################### internetowy lumpeks z odzieżą niemowlęcą Ubranka takich marek jak EARLY DAYS,CHEROKEE,H&M,NEXT już od złotówki WWW.LUMPIK.COM.PL Prawdopodobnie jedyny taki sklep internetowy w sieci!!! WWW.LUMPIK.COM.PL do każdych 5 ubranek 1 losowe gratis!!!!! ################################################################################################################################################################################# internetowy lumpeks z odzieżą niemowlęcą Ubranka takich marek jak EARLY DAYS,CHEROKEE,H&M,NEXT już od złotówki WWW.LUMPIK.COM.PL Prawdopodobnie jedyny taki sklep internetowy w sieci!!! WWW.LUMPIK.COM.PL do każdych 5 ubranek 1 losowe gratis!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :P) widze ze nikt za mna nie teskni :( hiphihp.... W piatek byłam z Ksawerkiem na pielgrzymce :) szlismy pare godzin :) mały troszke marudził wiec z 1-2 km musiłam go niesc :( ale potem było oki :) A dzis byłam u tesciowej do 14 a potem robiłam ogorki :) z przepisu tesciowej :) zrobiłam 25 słoików :) jeszcze tylko zagotowac musze :) Co do dzieci przylepek :) moj chyba taki sam bo jak tatus go zabawia i nosi to po jakims czasie marudzi i jak ja go biore to cisza :) wiec pewnie mamusia jest mu najlepsza :) Ja gondoli tez juz nie uzywam mały nie chce w niej lezec nawet na siedzaco !!!! ale mam inny problem juz od paru dni zauwazyłam ze mały chyli w lewa strone głowke !!! nie wiem co robic !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika a gdzie to byliście na tej pielgrzymce? jaki Ksawerek dzielny tyle godzinek wytrzymał., Super tyle słoików , na zimę jak znalazł (ja też lubię ogóreczki) Widzę że Ksawerek to też synuś mamusi! Ja dzisiaj pomyłam okna ,bo mąż w domku więc pomyłam tatuś bawił się z synusiem a ja wzięłam się za robotę.,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam j a dzisiaj w pracy,teraz wykąpałam Igora ,zjadł i sobie lezy, dzisiaj nie było problemu z jego usypianiem co do uspokajania to Igor też u mnie się uspokaja najszybciej,do męża śmieje się krzycząc,ale uspokoić to tylko u mnie dzisiaj poleciała juz moja mama,ten miesiąc tak szybko miną,szkoda,bo miałam dużą pomoc monika skąd ty szłaś na tąpielgrzymkę,że tylko kilka godzin trwała? ja idę się kąpać,bo jutra z samego rana jedziemy na basen co do wózka to ja Igora przypinam pasami jak się wygina,ale ja tej spacerówki używam tylko do spania,wygodniej mi go wozić w nosidle i stelażu,bo do spacerówki jeszcze trochę zamały,a leżeć w niejnie chce;w nosidle mu bardzo wygodnie,bo sobie siedzi i ogląda wszystko,dopiero teraz jest ono w pełni wykorzystane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
minika co to znaczy że chyli główkę w lewa stronę? Igor od poczatku woli przechylać się w lewo,teraz juz mniej ,ale też główka leciała mu na lewo,teraz to się wyrównało;zaóważyłam też że lewą rękę ma silniejszą i jak po coś sięga to właśnie lewą rękę wystawia jako pierwszą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dzisiaj do mnie przyjechała moja siostra wiec mi pomaga i mam luzniejszy dzien:) wlasnie robi mi kolacje ;) Oskar juz spi, byl dzisiaj grzeczny obyło sie bez placzu na szczescie:) Martita a ja juz w ogole nie woze małego w foteliku bo mu jest niewygodnie, moj woli w spacerówce, podnosze mu oparcie i tez wszystko widzi. W głebokim nie chciał juz lezec ani siedziec. Widac kazdy maluch inny. Monika a jak to jest ze leci na lewo? hmmm a moj Oskar chyba tez ma silniejsza lewą rączkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój mały tez spi,sam usną po godzinnej rozmowie ze sobą:-) dobena masz rację że każdy maluch upodoba sobie coś innego,ale ja też muszę już schować gondolę,bo juz z niej nie kożystamy do jutra,nie mogesie doczekac zachowania Igora na basenie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry ! Widzę że dziś ja pierwsza., ! Nocka ok, Mateusz spał od 22 do 5 rano ,ale od 5 to już szaleństwo na całego. Tesciarka przepis na sałatkę wypróbuję ., i wierzę że jesteś zabiegana przed chrzcinami dużo szykowania. Dobena to miałaś wczoraj fajny wieczór z siostrą Martita to dzsiaj wybiersz się z Igorkiem na basen? na pewno będzie fajnie! Idę kawkę zrobić ,bo oczy mi się same zamykają!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę że nadal cisza na pewno odpoczywacie i spędzacie rodzinnie niedzielę., My właśnie po spacerku ,pogoda dopisała więc korzystaliśmy zmykam piec ciasto no i oczywiście kawka .,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Igor spi my dzisiaj byliśmy w Aqua Parku.ale niestety Igorowi się nie podobało,było bardzo głośno,strasznie szumiała woda i jak weszliśmy to sie rozpłakał,potem sie uspokoił,ale do wody weszliśmy tylko na chwilkę i znów zacza płakać,byliśmy tylko 40 min i pojechaliśmy;był bardzo śpiący,bo pojechalismy z samego rana,następnym razem pojedziemy po południu;z czasem sie przyzwyczai,ale troche to potrwa ja jestem padnięta,do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam My już na nogach ,Mateusz co 2 godzinki się budził., Pogoda zapowiada się super, wiec pójdziemy do parku Martita na pewno Igorkowi przeszkadzał ten szum i pełno ludzi (wystraszył się) następnym razem musisz wybrać inne godzinki ,jak będzie mniej ludzi. Idę robić kawkę ,miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) U nas nocka super mały zbudził sie 2 razy :) A co do mojego poprzedniego pytania moj mały chyli głowke w lewa strone jak go biore na rece i trzymam na kolanach na siedzaco nie podpieram jego głowki a jeszcze sam nie siedzi wiec nie trzyma prosto głowki tylko lekko ma w lewa strone pochylona zapytam sie pediatry co i jak bo 11 mamy szczepienie. Martita- Igorek sie wystraszył :( biedny ale moze nastepnym razem bedzie lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) my już po wszystkim - uuufffffffff - roboty było że hej, jeszcze dom nie do końca doprowadzony do porządku, ale powolutku zrobimy wszystko :) eva - do sałtki jeszcze makaron - np świderki - bo chyba w przepisie zapomniałam ;p martita - na pewno za głośno było i za dużo wrażeń dla Igo ja na tydzień mam chrześniaka i myślałam że będzie trochę problemu ale pomocnik z niego super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry u nas noc super,mały wstał dopiero o 5 rano,zjedł i spalismydo 8 rano,teraz też ma drzemkę teściarka to dobrze że juz ogarnęłas wszystko po chrzcinach,domowe imprezy to niestety duzy bałagan monika nie wiem co to może być,ale jak pisałam wczesniej Igor przez pweien czas też przechylał siebardziej na lewą strone,teraz juz mu przeszło też mi sie wydaję,że mały sie wystraszył,następnym razem pojedziemy w tygodniu,tylko tam jest bardzo duży szum,nie wiem czy własnie to igora nie wystraszyło,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×