Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

monikadddd

Szczesliwe mamusie 2010 r

Polecane posty

Hej nasz weekend bardzo udany:) Przyjechala do mnie siostra i zajmowała sie Oskarem a ja treoche odpoczywałam:) W piatek wieczorem bylismy na karaoke u sasiadow. Super program a obraz wyswietlalismy na scianie domu. Troche padało ale humorek dopisywał i bylo super. Zladowałam do domu o 4, myslalam ze bedzie tragicznie ale Oskar grzecznie spał wiec nie bylo zle. Wczoraj cały dzien bylam w Poznaniu u mamy, Oskar został z prababcia a ja wyszłam sobie z kolezanka na pepsi(niestety nie na piwko) do domu mam 22 km i trzeba wracac autem :( Martita super wyjsc na dyskoteke, w ogole meza masz fajnego... Moj nigdy by ze mna nie poszedł bez kolegów, zreszta bysmy sie zanudzili tylko w swoim towarzystwie... U nas tez pogoda byla beznadziejna ale juz czuje ze robi sie znow upał:O Ja ze swoim poklociłam sie dzisiaj bo len smierdzacy nic nie robi. Siedzi sobie na kanapie i je sniadanie a ja zamiatm i myje podłogi, w miedzy czasie wychodze do Oskara bo zasypiał w ogrodzie a on nawet naczyn nie moze umyc. Zreszta czuje ze chyba dostane okres niedlugo bo taka zła jakas jestem... choc juz nie pamietam jak to bylo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam No coz..... u mnie zapowiada sie długie milczenie,mamy kryzys małzenski.:( ale u mnie zimno brrrrrrr 16 st. Bylam z malym na chwilke w sklepie bo przestało padac ale musiałam pospacerowac godzinke bo mi zasna. Jakis taki marudny jest dzis,pewno to pogoda.Juz poza tym nauczył sie ze sie go nosi na rekach przodem do swiata no i marudzi zeby go wziasc. A ja mam obiad do zrobienia. Strasznie brakuje mi tu jakiejs kolezanki.Nie mam do kogo geby otworzyc,poplptkowac,wyzalic sie.Te co są to zawsze zajete bo pracują no a ja niestety siedze w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łapa głowa do góry;) tu gdzie mieszkam tez nie mam kolezanek i nie mam do kogo wyjsc ale mam telefon i internet i jakis tam kontakt zawsze jest zeby sie wyzalic. A jak nie masz komu to pisz tutaj, moze jak napiszesz nam to Ci bedzie troszke lepiej;) Dziewczyny jakiej wody uzywacie do mleka modyfikowanego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki. tego sie nie da wszystkiego opisac. a wody ja uzywalam Zywiec ale juz od miesiaca daje zwykla przegotowana kranówe dodatkowo przelewam ja przez filtr Brita

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki, ja uzywam primavera to jest nie woda mineralna tylko źródlana. A fBrity niestety nie mam, to od kiedy moze byc zwykla przegotowana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tego to nie wiadomo od kiedy ale ja od 4 mies juz dawałam zwykłą i nic mu nie jest.Niektórzy to od urodzenia kranowe podaja.Mysle ze to zalezy od samej mamy jaką poda. A moj Filipcio strasznie sie zrobił "mamusiowy" Jak tylko znikam z jego zasiegu to zaczyna sie stekanie i wcale nie chce isc do meza.Usiłuje znalezdz cos n a ten temat w necie ale wychodzi ze starsze dzieci tak maja a nie 5 mies

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kranowke od urodzenia.... ale ja pierwsze slysze,ze butelkowa wode daje sie dzieciom do mleka:( a tu w UK nawet nie maja wody dla niemowlat w butelkach....jedynie to evian ale to juz woda mineralna wiec niemowlaki pic jej nie moga....ale juz dla Marcela sie nadaje bo on chlipie ja non stop:) a i mam wazne pytanie do Was.... chcialabym abyscie mi poradzily i wogole powiedzialy jakie mieszanki dajecie dzieciom...i jakie sa dobre i z mala zawartoscia zelaza itd...itp....bo ja nie bede brac mleka tego do PL bo musialabym kupic 4 puszki a to mi zabierze mnostwo miejsca.....wogole sie nie orientuje w nazwach....wiec dziekuje z gory:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My właśnie wróciliśmy ze spacerku (zakupy przy okazji bo w lodówce echo ) Mateusz strasznie marudny i przez cały czas chciał by na rączki., Łapa trzymaj się , rozumiem cię bo ja też tutaj przez cały czas sama z moimi chłopakami ;mój mąż całymi dniami w pracy a jak ma wolne to naprawia samochody , internet i to że tutaj z wami piszę to mój kontakt ze światem., Miki to brawo dla Lilianki no i teraz nie będzie miejsc w które królewna wejdzie !!! a kiedy wylatujecie o ile pamięć mnie nie myli to początek sierpnia -tak? to już niedługo wielkie pakowanie .! Dobena widzę że ty również weekend udany , wskazane jest nam mały relaksik. Ja nadal małego karmię piersią więc mleko mdodyfiowane odpada ale starszemu robiłam z wody przygotowanej.,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja podaje małemu mleko Humana 2 Plus.Jest ono dla dzieci tzw"glodnych" Od poczatku szukałam takiego mleka w Polsce.W Anglii jest to mleko Hipp I nawet mialam kilka opakowan ale niestety w Polsce takiego ten producent nie ma a z przysyłaniem byłby kłopot a fajne to mleko było.No i znlalazłam to mleko z Humany tyle ze musze zamawiac sobie przez neta bo sklepy rzadko je mają.Cena przystepna bo 16zł.W sklepach dostepna jest zwykła Humana bez ulepszen jak ja to mowie i ja polecam to mleko. Słyszałam tez te z Hippa tez maja dobre mleka a innych produktow typu zupki i deserki uzywam.Mleka niestety w moim miescie nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
humana-bede pamietac:) no dawac dziewczyny,mowcie,piszcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i jeszcze mi piszcie prosze ile gramow jest w jednym opakowaniu:) dziekuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HUmana ma 350g Przyszedł mi meil ze zakwalifikowali mnie i moje dzieci do kampani Lego.Bedziemy testowac jakies gry lego. Kiedys zapisałam sie na taką stronke http://www.streetcom.pl/language/pl-PL/StreetcomSpzoo/ myslałam ze juz nic ztego a tu dzis taka niespodzianka i ze paczka z grami juz do nas idzie. Nie zdziwcie sie jak bede was zameczła opisami gier i wysyłała wam zaproszenia itd bo na tym polega ten test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łapa to super zabawa ciebie i dzieciaków czeka ! Oczywiście zdawaj relację na bieżąco!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my juz wróciliśmy z zakupów,mały był grzeczny zapisałam go na ostatnia dawke szczepionki na pneumokoki i juz bedzie spokój co do męza to zawsze razem wychodzilismy,to znajomi byli i sa zawsze w drugiej kolejnosci,nam nie potrzebne jest towarzystwo,sami swietnie sie bawimy i nie nudzimy ze sobą ja od urodzenia robię mleko ze zwykłej kranówki,Igorowi nic nie było i nie jest ja daję Bebilon Comfort,przeciw kolkom i zaparciom,juz teraz nie musze ale zostałam na tym mleku,jest drogie,w markecie 24 zł,a w aptece 30 za puszkę,nam odpowiada;dwójke tez bede to podawac Igor je juz obiadki z mieskiem ,narazie pół piersi mu zmiksowałam,teraz dostanie warzywa plus indyk plus ryz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli ktoras chce to zapiszcie sie tam.Wypełnijcie ankiety i moze i wam cos przyslą.ja czekałam az pol roku no ale w koncu sie doczekałam.Maja byc jakies probki tych gier czy cos to jakby co bede wam wysyłac tylko bede zameczała pytaniami jak sie gra bo pozniej musze pisac raporty z rozmów.Im ładniej i wiecej sie rozmawia tym wiecej przysyłaja i mozna na tym skorzystac a przysyłaja rozne produkty od chrupek po gry jak widac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1.humana 2.bebilon comfort-moze to kupie bo moja mala ma zaparcia itd.... no nic...jeszcze ktos????? lapa-czekamy na nowosci:) ja zamowilam przez internet duzo mieska dla Lilianki organicznego:) cielecinke,indyczka itd....zobaczymy jak bedzie smakowac:) ja uciekam na spacer wy piszcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam mleko po 900 gram w puszce. widze ze cos male te opakowania.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tu jest tabelka z zawartoscią zelaza w niektorych mlekach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alejandrooooooooo
Witam! jestem mamą 3 miesięcznej Oliwki :) tak bardzo się cieszę że te najtrudniejsze chwile mamy już za sobą :) a teraz.. to już chyba z górki będzie szło ! pozdrawiam wszystkie mamusie i buziaki dla wszystkich kochanych maluszków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miki same frykasy jestem ciekawa jak Liliance zasmakują nowe smaki! My dziś w ogródku ,bo wczoraj zamontowaliśmy (tzn.,mąż) kosz to piłki i Olek zakotwiczył się na dobre w ogródku , alejandrooooo witaj no tak najtrudniejsze chwile za tobą i przed tobą również pełne emocji., a jak karmisz Oliwkę ? a i skąd jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć- ja piszę krótko z wakacji;) pozdawiam Was wszystkie!!! Martita a czemu w pierwszy dzień po urlopie nie składasz wniosku o wychowawczy? miałabyś zatrudnienie do emerytury liczone? no chyba, że chcesz wrócić do pracy od razu, ale to dlaczego miałby twój pracodawca cie zwalniać, no i chyba że Ci nie przysługuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chcę iść na zasiłek dla bezrobotnych,bo wychowawczego płatnego nie dostanę,a tak pół roku będę miała pieniadze;tylko szef musi mnie zwolnić,bo inaczej dostane zasiłek dopiero po 3-ech miesiącach dobena też tak chciała zrobić fajnie masz z wakacjami witamy nową mamusię eva to macie nową zabawkę ceny mleka są u nas bardzo wysokie,no ale co poradzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki wielkie za podpowiedzi:) znalazlam w necie porownanie cen i firm produkujacych mleko na polskim rynku i....jest ich chyba milion!!!!!! otworzylo mi sie 16 stron na kazdej 15 innych paczek mleka!!!!! meksyk:) no nic cos wymysle:) albo po prostu zabiore swoje i tyle:) ja juz szykuje sie do spania wiec do jutra:) dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. cos tu cisza z rana. My na nózkach juz od 5 rano.Chyba pojde dzis troszke na spacerek jak nie bedzie padało ale zimno jest jeszcze wieksze niz wczoraj.Filip teraz zanał wiec mam chwilke luzu.Obiad mam juz z wczoraj wiec dzis nic nie musze robic tak ze mam dzien luzniejszy.Do konca tyg zapowiadaja zimno wiec pewno do piatku bede w domu ale na weekend ma byc juz 27st wiec znowu zwieje na wies

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×