Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

monikadddd

Szczesliwe mamusie 2010 r

Polecane posty

witam u mnie nocka znów beznadziejna,nie dałam Igorowi mleka,ale dzisiaj to zrobię,zjadł mleko o 6 rano mnie nie chodzi o to,że Igor zje dodatkową porcję,tylko o to,żeby nabrał dobrych nawyków;przez picie w nocy słodkich napojów i mleka dziecko moze zniszczyć sobie zęby; zaówazyłam,ze jak był mały 100 razy lepiej przesypiał nocki jak będzie trzeba to trudno bedzie karmiony,ale jak najszybciej bedę szukała sposobu na oduczenie go monikadd idz do lekarz,on najszybciej poinformuje cie co dalej eva to u ciebie przerwa od szkoły,w co przebrałas Olka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amerka moja Julcia raz spadła z przewijaka! na szczęście mamy obok drabinę więc rąbnęła o nią i nie zdołała spaść na ziemię- nawet guza mała nie miała, ale oczywiście naszą pierwszą wizytę w szpitalu zaliczyliśmy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam My dziś troszkę szybciej bo zadzwonili do mnie ze szkoły Olka żebym przyszła po niego , boli go brzuch ,już się pytałam co jadł w szkole nie wiem czy się rozwinie jakieś choróbsko ,bo oczy podkrążone ,szkliste więc zobaczymy co się rozwinie., W szkole mają przerwę od środy , ale już we wtorek mają tylko 3 godz zajęć no i idą bez mundurków ., Mateuszek łobuzuje na całego , ! Martita przebranie Olek ma wampir-dracula , jutro muszę ozdoby zawiesić bo Olek już mi marudzi że jego koledzy mają a On jeszcze nie ., Martita co do przespanych nocek to Mateuszek również spał lepiej jak był młodszy tłumaczę to sobie tym ząbkowaniem mam nadzieję że jak mu to przejdzie to znów będzie ładnie spał. zajrzę póżniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama mi przesłała zdjęcia dziewczynek ,najmłodsza wiadomo -księzniczka,a dwie starsze to Hanny Montany:-) dekoruj domek i kupuj słodycze,u mamy od piatku zaczna już chodzić:-) mnie się to ich świeto podoba,3 lata temu byliśmy na Halloween,było super:-) przysłali mi wiadomość z FB ,że likwidują mi konto ,bo zawirusowane i dobrze,bo okazuje się,że ja logując sie,mogę i ten komputer załatwić,a inaczej konta nie zamknę byliśmy w Biedronce,w drodze powrotnej mały usną wstał niedawno,ciekawe o której dzisiaj pojdzie spać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Glowa mi peka. Bylismy chwile na dworzu nawet nie jest najgorzej. Marcel jest coraz grzeczniejszy(oczywiscie do czasu kiedy mu nie odbija):(....za to Lilka jak maly diabel.Caly czas pochodzi do Marcela i wyrywa mu zabawki....a jak nie chce jej dac to udaje,ze placze i krzyczy "daj....daj"......wszedzie jej pelno i najchetniej stala by w oknie i obserwowala samochody wiec jak tylko widzi,ze jestem kolo okna krzyczy "brum,brum". Wiec raz jedno jest niedobre zaraz drugie..... Wlasnie zamowilam pizze bo do robienia kolacji sie nawet nie nadaje... eva-oby Olka przed halloween jakies dziadostwo nie dorwalo. moze pozniej sie odezwe:)milego wieczoru:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczor:) MY dzisiaj bylismy w centrum handlowym na spotkaniu z kolezanka. Oskar spisał sie na medal, moge go zabierac wszedzie ze sobą. Martita mi sie wydaje ze moze nasze dzieciatka maja znow jakis skok ze takie glodomorki. Dzisiaj w nocy jak sytuacja sie powtorzy dam małemu jesc widocznie potrzebuje. Tez lubie kiedy Oskar przesypia cala noc bez jedzenia ale coz, nie zawsze bedzie pieknie, hehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAMA 8 MIESIĘCZNEJ WIKTORI
JA URODZIŁAM 25 STYCZNIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę ze nasze dzieciaczki wsród obcych sa super grzeczniutkie,tylko w domu pokazuja "rogi":-) Igor jeszcze nie śpi,lezy w łózeczku i sobie rozmawia jaide sie kapac,jutro do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Mnie wykancza moja mama.dzis przeszła samą siebie. Ja juz padam na pysk. Filipek juz wyzdrowiał,poszłam z nim dzis na spacerek. Zazdroszcze wam tego heloowina u nas smutno jak zwykle na 1 listopada.Jak bylam w Uk bylo fajnie i wesoło. Ide chyba spac bo mnie juz morzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ Olkowi już lepiej , wypił herbatkę miętową przespał się i jak na razie ok , ale teraz Mateuszek dostał katarku i zaczyna pokasływać ., Dobena to super jak Oskarek może ci wszędzie towarzyszyć ! Łapa mi też się podoba ten zwyczaj Halloween , w Polsce 1 listopada to dzień smutny, pełen wspomnień., ale co kraj to obyczaj., Dobrze że już Filipkowi lepiej., Ja dzisiaj wracając z chłopakami ze szkoły już widziałam grupkę dzieci po przebieranych ; super to wyglądało! mam 8mc Wiktorii napisz coś więcej o swojej córeczce? Martita udanego dnia w pracy! miłego wieczorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez sadze ze zwyczaj obchodzenia Halloween jest super, w mojej rodzinie tez obchodzimy, spotykamy sie na drinka oczywiscie są dynie ze swieczkami i rozne gadzety, w zeszlym roku ciocia ubrala kapelusz czarownicy bylo duzo smiechu, zobaczymy jak bedzie w tym roku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Widzę że cisza się zrobiła ., Pogoda dziś deszczowa , troszkę posprzątałam, pranie zrobiłam , obiadek no i ciasto teraz właśnie na chwilkę usiadłam., Mateuszek nadal pokaszluje i ma katar a Olkowi już lepiej., miłego weekendu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u nas cieplej i słonecznie;) dziś cały dzień zszedł nam na poszukiwaniu opon zimowych- na szczęście znaleźliśmy i we wtorek zmieniamy;) potem pojechaliśmy w odwiedziny do 2,5 letniej kuzynki Juleczki;) w spadku dostałyśmy od niej dwuczęściowy kombinezon (bardzo ładny), więc zimowe ciuszki mamy już skompletowane;) teraz z mężem idziemy na imprezę, więc Julia zostaje z dziadkami- mało spała w ciągu dnia, bo wszędzie z nami jeździła, więc może będzie spała;) pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:-) u nas noc ldobra,mały budził sie tylko 2 razy,dostał mleczko i spał ładnie,więc wczoraj był poprostu głodny,zobaczymy co bedzie dzisiaj w pracy nudy,nie było klientów,mimo iz sezon w pełni dobena super macie zwyczaj,w tym roku Oskar bedzie zdmuchiwał świeczki w dyniach:-) anika zazdroszcze wypadu,tez mi sie chce imprezy,ale u nas dopiero andrzejki sie szykuja ja opony tez mam założone do mojej kaczki,także zima może przychodzić, jeszcze musze kupic kwiaty i wkłady do zniczy dla moich dziadków,część kupiłam już wcześniej ,to mój portfel nie dostanie szoku:-) jutro mamy zamiar gdzies pojechac,jeszcze nie wiem gdzie,ma bycładnie,wiec trzeba wykorzystac pogode

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór:) Martita u nas dokladnie to samo w nocy, Oskar sie obudzl po 3 dostal mleko i od razu zasnal i spal do rana. Niby ok, ale mam nadzieje ze przejdzie mu ten nocny głodek, hehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateuszek po całym dniu łobuzowania (w ciągu dnia spał około 20 minut) zasnął oczywiście przy cycusiu , więcej chwilka ciszy ., Oglądamy z Olkiem film na tvn., Anika zazdroszczę wam że wybieracie się na imprezkę i mam nadzieję że będzie udana., Nam też się marzy taki mały wypad tylko we dwoje , a że na święta wybieramy się do Pl, to już planujemy mały wyskok na spędzenie czasu razem (tzn, we dwoje) Dobena ja myślę że Oskarkowi to minie takie podjadanie w nocy widocznie czuł głód ., miłych snów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w niedzielne przedpołudnie ! Nocka taka sobie Mateuszek budził się przez zatkany nosek, ale spaliśmy razem do 9 teraz zabawa na całego , U nas w nocy był przymrozek ,mąż akurat teraz pojechał do pracy a my z chłopakami w domku,. Zmykam szykować obiadek , miłej niedzieli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. Ja dzis odwiozłam mame na lotnisko i juz mam troszke spokoju.Ale przed chwią dzwoniła ze popsuł sie samolot i nie wylecieli tylko siedza i czekają na nastepny.Mam nadzieje ze im podstawia bo mi sie nie usmiecha pedzic 50km znowy po nia. Mama chce zebym ja I Zuzia przyleciała po swietach do niej bo beda wyprzedaze .Chyba sie skusze.Od 26do31 grudnia.Nie długo to ale na pobieganie po sklepach wystarczy hihihii. A mnie cos gardło boli,obym tylko teraz ja nie zachorowała. Filipek juz zdrowy no ale jak tak bedziemy wszyscy chorowac to moze znowu sie zarazic.Juz spi wiec i ja sie połoze bo jestem zmeczona. Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam u mnie też tak było dobena,z tym że Igor budził sie 2 razy,pierwszy raz już o 12-stej i wtedy dałam mu soczku,póżniej o 2 iwypił butle i spał do 7 -mej miki Liliana podrosła,slicznazniej dziewczynka,zmieniła sie ;Marcel to już kawaler,na tych zdjeciach taki wysoki sie wydaje,super dzieciaczki,pozdrawiam musisz odswiezac mi pamiec i od czasu do czasu wysyłac zdjecia:-) my dzisiaj ponudzilismy sie,teraz ide sie kapac i spac:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Martita u nas znow tez tak bylo, Oskar obudzil sie raz dostal smoczek i spal godzine, potem dałam mu mleko, chcialam pol porcji ale to jednak bylo za malo. Dzis juz dostanie wiecej. Ja az slysze jak mu to do brzuszka spływa taki sie wydaje byc pusty. Nie wiem od czego to. Ciekawe moze Oskar zarazil sie glodem od igora albo odwrotnie ze w w tym samym czasie mamy taki sam przypadek. Zastanawiem sie tylko jak u Ciebie, bo ja ostatnio polaczylam mu deserek z popludniowa kaszka i moze ten jeden posilek mu brakuje, hmm jutro postaram sie dac mu wiecej jedzenia w dzień, moze to cos pomoze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam My dzisiaj zostaliśmy w domku jak wspominałam w piątek odebrałam wcześniej Olka ze szkoły , przez weekend było ok, ale dziś w nocy dostał gorączki więc zostawiłam go dziś w domku , zresztą od środy maja przerwę na ten Halloween, Mateuszek też zakatarzony i w nocy strasznie kaszlał , nie ma gorączki i łobuzuje jak zawsze,. Ja jak zawsze kawkę piję ., Łapa i jak tam z twoją mamą poleciała kolejnym samolotem? Super pomysł żebyś wybrała się z Zuzią na małe zakupki! Miki ja też proszę o fotki na emaila !ja też wyślę ci moich łobuziaków! miłego dnia zajrzę później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziendobry:) u nas sloneczko ale zimno.....co chyba juz sie nie zmieni do lata:P weekend udany:) oprocz tego,ze wczoraj zdechla moja ukochana rybka:( i dzis jedziemy chyba kupic nowa:) no jak tam glodomory Oskar i Igor? nocki przespane?:) lapa-nie trac okazji:)dobry pomysl ze swiatecznymi zakupami:) no nic ja ide sie ogarna c i uciekamy do CC. eva-wysle wysle:) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dobena u mnie dzisiaj było tak samo,Igor obudził sie o 12-stej,dostał soczek i usna,przebudził się za 2 godz i juz soczek nie wystarczył,dostał butlę i ładnie spał do 7-mej Igor jednego mleka jeść nie chciał,czyli jadł zamiast 3 porcji dziennie 2,czyli rano,póżniej jogurt z jabłuszkiem,obiad,deserek i na noc kaszka,w miedzy czasie jakies chrupki ryzowe;nie jadł drugiego sniadania,może dlatego potrzebuje zjeść w nocy;ja juz pare razy chciałam mu podać w południe mleko,nie ma szans,zje rano i pózniej juz nie chce;nie jest mały,ma odbra wage,więc nic z tym nie robiłam,teraz widocznie brakuje mu mleczka:-) wczoraj dostał jajecznice,zrobiłam mu z jednego jajka,bo tak strasznie patrzał jak je mąz,że sie nie dało,zjadł jajko łącznie z białkiem,wiem,że to za wczesnie,ale nic mu nie jest:-) dzisaj jedziemy namiasto,poogladamy sobie ,pogoda fajna,więc mozemy pochodzic na zakupach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry:) Martita u nas dokladnie to samo, dzisiaj daje mu wiecej jedzenia w dzien, zobaczymy czy to zadziala ale watpie, hehe odezwe sie pozniej bo mały rozrabiaka zasnał i mam zamiar polozyc sie koło niego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakos tak nie moge sie przyzwyczac do tego,ze juz ciemno....tak zimowo..... my wrocilismy dopiero niedawno bo jeszcze bylismy w sklepie.... teraz pieczemy zeberka z pieczarkami i papryka,Marcel jest taki pomocny w tym gotowaniu,ze az smiac mi sie chce.On z takim przejeciem wszystko robi:) martita-jak wypad na zakupy?a i dobrze,ze juz dalas mu jajko a tym bardziej,ze nic mu nie jest:) idziemy do sklepu z moim mistrzem po piwko dla mamusi;) zycze Wam milego wieczoru:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej zakupy udane,mały marudził,bo dzisiaj nie spał po południu,nie chciał usnac jutro jade na paznokcie,znowu pół dnia z głowy,no ale cóz zrobic pocieszam sie paczka,która wysle mi mama,kupiła mi jakispłaszczyk w Zarzei Igorowi kombinezon i inne ciuchy,szkoda tylko,ze przyjdzie dopiero koło 10 listopada zastanawiałas sie dobena czemu nasze dzieciaki razem maja ataki nocne,to samo było kilka miesiecy temu z usypianiem,tez miałysmy problem w tymsamym czasie,mysle ze to dlatego,iz nasze maluchy urodziły sie w tym samym czasie,tylko 4 dni róznicy no i sa na tym samym etapie w rozwoju emocjonalnym,skoki rozwojowe tezmaja w tyvh samych miesiacach doczytałam doładnie o tej uldze i jest tak jak pisałam,anika dostanie całosc,ja juz za miesiac mniej,dobena o 2 miesiace mniej ,itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miki smacznego piwka, ja tez mam redsa malinowego, mniam :) dzisiaj dalam Osarkowi wieczorem jeszcze kaszke z owocami na kolacje a potem calego mleka juz nie wypił przed spaniem, czyli jest najedzony. Pewnie i tak sie obudzi w nocy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poleciała poleciała ale dopiero o 22ej a prawidłowo powinna leciec o 18ej. U nas dosc czesto te samoloty sie psują,dobrze ze w drodze sie nie popsuł.Ale jak tak pomysle co biedne matki z dziecmi tam przezyły tyle czekajac......nie chciałabym zeby mnie to spotkało. U mnie nic nowego. Jutro lece zrobic sobie pasemka bo na czwartek na pasowanie na ucznia trzeba jakos wygladac. Mały juz spi.A ja mam wolny wieczor bo maz oglada terminatora hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×