Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

monikadddd

Szczesliwe mamusie 2010 r

Polecane posty

Martita moj program antyvirusowy wlasnie mi jakies komunikaty pokazywal ale je zignorowalam bo swierdzilam ze Ty mi wirusa nie przeslesz :O no narazie mi wszystko dziala, juz nie bede probowac. aMERRKA ja sie nie sugerowalam nigdy tymi informacjami, zapytam lekarki nastepnym razem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to nieźle- czasem facebook mnie wkurza- na rzie jest ok, ale jak zawirusuję mężowi kompa to mnie zabije;) bo ostatnio z niego korzystam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobena ja sama nie wiedziałam,że go mam i okazało sie,ze kolega też nie wiedział,bo też nic nie wysyłał,w jakiś sposób znalazło sie u mnie i kilku jego znajomych,a póżniej u was,nie mam pojęcia jak mam nadzieję,że u aniki nic sie nie stało,nikt inny narazie nic mi nie przysyła ja nie mam programu antywirusowego w tamtym komputerze,a nowego oprogramowania nie wgram,bo tam nie ma twardego dysku,czy jakos tak;maz musi nad tym posiedzieć pszepraszam was,ale to naprawde nie moja wina:-( miki wysłałam ci zdjecia,oczywiście musiałam je zmniejszyć,bo szły by długo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to juz nic ci sie nie stanie anika,bo mi od razu wyskoczyło znowu ktoś mi napisał ,żebym mu wirusa nie wysyłała,no szok,a ja nie wiem jak to zatrzymac;odpisałamtylko ,ze ja nic nie wysyłałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :) Oskar dzisiaj troche lepiej spał ale i tak słabo. Na szczescie jak sie obudzil lezal sobie grzecznie pozwalając mi spac do w pol dziewiatej :) Teraz szaleje w swoim skoczku a ja pije kawke:) Martita moj komputer sie dzisiaj normalnie odpalil wiec chyba wszystko ok:) Nie przepraszaj, ni e Twoja wina a my mamy nauczke ze w razie czego nie mozna nikomu bezgranicznie ufac bo widac wirusy same potrafia sie rozprzestrzeniac :O a Tobie polecam sobie zainstalowac program antywirusowy, bo u mnie zadziałal jak widac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martita na razie u mnie tez wszystko w porządku- zdarza się... Julka znowu w nocy gorączkowała i to miała 39,5 w pupie (czyli 39 normalnie), więc poszliśmy rano do lekarza- na razie wygląda to na ząbki, ale może to jakaś trzydniówka;) jakoś tak jęczy w trakcie spania wiec może to rzeczywiście ząbki...pani dr zleciła badanie moczu, więc mała ma teraz założony specjalny woreczek i jak się obudzi, to lecę do laboratorium;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam u nas noc spoko,Igor sie budził 2 razy,ale usypiał po podaniu soczka,zastanawiam sie czy on nie jest przypadkiem głodny,skoro przy soczku usypia? dobena ty pisałas ,ze Oskar tez tak usypia? wiem skad ten wirus,znajomy ma wirusa i po zalogowaniu z automatu wysyła linki do stron,na których jest niebezpieczna aplikacja,to samo dzieje sie u mnie;teraz okazało sie ,ze do nastepnych ludzi filmik wysyła sie z mojej poczty,ale nadawca jest on,takze nie otwierajcie narazie zadnych plików,bo ja dostaje informacje całkiem obcych ludzi,ze cos jest nie tak ja dzisiaj muszę jeszcze raz jevhać na zakupy ,bo wczoraj nie było żadnych fajnych zabawek,a w sobotę jadę na urodziny chrześniaka miki twój Marcel jest w podobnym wieku,co teraz jest hitem u takich chłopaków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martita nie wydaje mi sie ze chodzi o głod tylko po prostu wydaje mi sie ze takie possanie smoczka od butelki uspokaja troche i dlatego to tak dziala. Ja podaje Oskarowi tylko i wylacznie wode w nocy, nie powinno sie dawac soczków ani herbatki tym bardziej ze Igor juz ma ząbki radze nauczyc go pic wody. A mysle ze nasze dzieci sa w takim jeszcze wieku ze glodne nie dały by sie oszukac piciem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😴😴😴 witam:) padam...nie moglam spac nie wiem czemu:( martita-Igor jaki duzy,on wyglada jakby z rok mial!!!!!....Ale opusc mu lozeczko lepiej na najnizszy poziom bo zaraz fiknie;)dzieki:) Nie wiem konkretnie co tak naprawde jest ulubiona zabawka Marcela....ale najlepiej zeby mialo kolka i wydawalo jakies dzwieki;)woz strazacki na ktorym jezdzi-kocha,karetke-tez,klocki lego duplo tez maja samochody i ciastolina play-doh z tymi roznymi formami do wyciskania.....to chyba jego faworyci:) anika-zdrowia dla malej oby to te zeby a nic innego:) ja ide ugotowac jakis obiad i zajrze potem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Znów pędzicie z tym pisaniem , ciężko mi pisać jak mój łobuz szleje! Anika dużo zdrówka dla Julcii !!! U nas nocka nawet ok, chociaż wczoraj z zasypianiem były kłopoty płakał musiałam leżeć przy nim i go przytulać , oj te ząbki dają się nam we znaki. Zmykam , gotować obiadek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igor pije w nocy wode,ale czesciej soczki,nie nauczyłam go ,ale teraz w dzien tez tylko woda i mam nadzieje,ze bedzie pił ja czesciej niz soczki,herbatke bardzo rzadko podaje miki łóżeczko jest juz na najnizszym poziomie,jest tam jeszcze troche miejsca ,maz przewierci dziury i spróbujemy jeszcze nizej tez mysle o aucie sterowanym albo o ciastolinie,mam 80 zł do wydania,mam nadzieje,ze cos fajnego sie znajdzie wczoraj dokupiliśmy Igorowi troche zabawek do wody,bo kąpiemy go w normalnej wannie,w dzieciecej juz sie nie dało,cały wieczór była zabawa w wodzie z kaczkami i misiami:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martita-sterowany samochod-bardzo dobry pomysl jak mowisz....my w PL ostatnio kupilismy Marcelowi taki za 79.90 w tesco:)wiec kwote masz w sam raz;) a co do wanny to ja wlasnie mam zamiar za pare dni zaczac dzieci razem kapac....bo osobno to tyle zachodu(i wooooody!!!!),ze slabo az sie robi;) ale nie wiem jak to bedzie wygladac bo Marcel turla sie,nurkuje itd.zeby malej nie podtopil:(ale zobaczymy,moze sie uda:) ja kawe pije...o mala wstala pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój mały spi zawzięcie,dzisiaj wstaliśmy dopiero o 8.30 ,a jak na niego tyle spania to cód... zasną ok 11.30 i śpi a ja mam wolne,bo juz posprzatalismyi obiadek tez ugotowany,zreszta to jest zurek więc duzo gotowania nie było:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my idziemy do CC:) a ja czekam na moja kurtke i przesylki dalej nie ma:( milego dnia dziewczynki:) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Badanie moczu wyszło dobre, więc tylko nie wiadomo skąd gorączka...pewnie od ząbków, bo dziąsełka bardzo Juleczkę bolą... ale te nasze maluchy muszą się nacierpieć:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tatus kapie Igora,a ja mam chwilke anika dobrze,ze Juli nic nie jest ja kupiłam auto,byliśmy w nowo otwrtym (po remoncie) Tesco,bardzo fajnie tam jest teraz,super ciuszki dla naszych dzieciaków,oglądałam też spacerówkę Graco Malibu chyba,fajna ,spodobała mi sie i cena spoko 900 zł;lekka,fajnie sie składa,ale i tak musze poczekać do wiosny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór:) Anika Julka sie nacierpi ale najwazniejsze ze wszystko w porzadku, ze to tylko ząbki. Ja juz mam tych zabkow dosyc, oskar ma napuchniete dziąsła, widac ze ma ochote cos porzadnie ugryźć ;) a ja mam znowu oczy w tragicznym stanie, chyba wybiore sie do innego okulisty bo nie dosyc ze zle widze to jeszcze boli i piecze nie mowiac juz o tym ze swiatlo nawet w domu mnie razi jakbym patrzyla w slonce. Ach... mam nadzieje ze jutro bedzie lepiej bo jutro imprezka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobena może jakieś krople spróbuj;) Martita, ale droga spacerówka, to ja już wole w tej cenie Maclarena;) ja go chcę bardzo, ale mam teraz sporo wydatków i jakoś nie mogę się zebrać;) może rodzinkę jakoś naciągnę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anika kropelki mam ale nie pomagają niestety. Cos musi byc nie tak, zamowilam sobie nowe soczewki, moze obecne sa juz za stare bo nie pamietam kiedy je kupowalam. Martita nie moge znalezc tego wozka, bylam ciekawa jak wyglada. Ja tez chcialam Graco na poczatku ale po przestudiowaniu opinii w necie wyszlo ze najlepsze sa maclareny oczywiscie i peg perego,. Ja zdecydowalam sie na pp Aria, jestem zadowolona, nie byl strasznie drogi. Fajniejszy niz moj jest troche pp pliko ale za to jest ciezszy i wiekszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anika Maclaren kosztuje ok 1100 zł i tez mi sie bardzo podoba;ogladałam go na żywo ,jest fajny,ale ostatnio wynalazłam Quinny ,cena podobna,ale jest lzejszy i składa sie w kostke,tylko ze ma 3koła;jak bedziesz mic chwilke to wejdz na Allegro i poogladaj dobena Peg Pergo to tez dosyc drogie wózki,musze je poogladac,skoro mówisz,ze sie sprawdzaja z twoimi oczami musisz sie zjac,bo chwla nieuwagi i moze byc problem jak bede miałachwilke to poszukam tego wózka,który ogladałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupię na wiosnę,bo dostane zwrot podatku na dziecko i całośc przeznaczę na wózek,o ile nie zniosą tej ulgi,bo coś tak słyszałam w innym przypadku było by ciezko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martita a co Ty dostaniesz za zwrot podatku? z jakiego tytułu? ja sie nie znam na tym kompletnie sie nie interesowalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
każdy może odpisac dziecko od podatku,sorry za takie wyrażenie to sie nazwa ulga rodzinnai jest ok 1000 zł,jarodziłam w lutym,wiec bedzie niecały,ale anika na początku stycznia,wiec dostanie prawie całośc; mam nadzieje ze ta ulga przetrwa,bo cos mówia,że przez sziure budżetowa moga zniesć wszystkie ulgi,oby nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha no super, nie wiedzialam, musze sie dowiedziec czegos wiecej na ten temat. tez slyszalam ze maja to zlikwidowac ale czy moga wstecz? bo skoro to nadal jest to za ten rok i tak powinna byc taka mozliwosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz u nas jest promocja i maclareny kosztują jakies 950 zł, a za 1200 można kupić techno xlr (!), więc chcialabym bardzo jeszcze kupic za tą cenę;) jeżeli zaś chodzi o Quinniego tego 3 kołowego to zdecydowanie odradzam, może i w sklepie mozna nim sobie pojeździć- ale na spacer po polskich chodnikach itp zdecydownie 4 kółka, no i bardziej zwrotny wózek!!!nie kupujcie go bo to strasznie niewygodny wózek- mimo, że lekki. Zresztą podstawa to duże kółka, bo mniej trzęsie;) z tą ulgą to zobaczymy jak nie zniosą...mam nadzieję, że się załapiemy- zresztą ja będę się w tym roku po raz pierwszy z mężem rozliczać, bo wcześniej nie było sensu, a w tym roku on dużo zarobił, a ja prawie nic, bo tylko zasiłek, no i dziecko, więc może się opłaci- mam nadzieję, ze to tylko nie jest tak, że od przyszłego roku dopiero z dzieckiem (pewnie już wtedy nie bedzie ulgi), bo dlatego, że urodziło się w ciągu roku...ale Martita skoro mówisz, ze to proporcjonalnie, no to Ci wierzę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. U nas noc fatalna.Mały ma duzą goraczke w nocy miał chyba ze 40st bo roznie rozne termometry pokazują. Nie wiem co robic.Lekarza wzywac czy nie ? zadnych innych objawow procz goraczki nie ma.Poczekam chyba do wieczora i zobacze co bedzie.Daje mu czopki p.goraczkowe i cos doustnie.Wrazie czego zawsze moge wezwac pogotowie.Moze to tylko od zebow.Nie bardzo da sobie zagladnac do buzki ale tak mi sie zdaje ze razem z gornymi jedynkami idą mu tez dwójki,czyli 4 zeby na raz.Jesli mam racje to dwójki bola jak diabli bo juz to z Zuzią przerabialam. A tak a propos Zuzi to ona tez jakas taka dziwna.Niby nie ma goraczki ale cos pokasłuje i smarka.No i niestety uparła sie zeby jechac z moją mamą na to wesele no i pojechała.Dałam jej zapas lekow,wczesniej w domu tez naszprycowalam lekami.Mam nadzieje ze nic gorczego sie nie rozwinie.Boje sie zeby na weselu sie nie zgrzała jak bedzie szalec a pozniej zeby jej gdzies nie przewiało.Ale mama mowi ze bedzie ją pilnowac. Zostalismy wiec z Filipkiem sami.Własnie zasnął.To dobry objaw bo najlepiej przespac chorobe,tak zawsze mowiła moja babcia. A tak ogolnie to mam mało czasu bo mam mame w domu i musze jej dotrzymywac towarzystwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. No ja juz urodziłam i nie zamierzam znowu wiec z zaproszenia nie skorzystam.Ale zycze duuuuuzo cierpliwosci wszystkim rodzacym w najblizszym czasie mamom. Zamowilam pryw wizyte pediatry. Filip ma czerwone gardełko.Dostał bactrim i nifuroksazyd na biegunke. Juz mu przeszło i na razie sobie spi. maz na weselu juz sie dobrze bawi bo dzwonił. A ja wcinam sałatke i ogladam tv A tu u nas widze pustka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×