Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ciernistykrzew

jakk podstępnie zajść w ciążę???????

Polecane posty

Gość realny scenariusz
Tymczasem na pewnym forum dla facetów: OP: Wpadliśmy, choć używałem gumek a ona twierdzi że była na tabletkach. Kocham ją i chce z nią być ale nie chcę tego dziecka. Nie teraz. Tłumaczyłem jej ale nie rozumie, że facet też musi dojrzeć żeby być dobrym ojcem. W ogóle ma jakąś fiksację żeby mieć dziecko, męczy mnie tym od paru miesięcy (a znamy się ledwie rok). I teraz pytanko, Panowie. Podejrzewam że mogła się zapłodnić sama... wchodzi na niepokojące fora (i nie umie historii przeglądarki wyczyścić). Wiem że jest wiele środków które powodują poronienie. Jak jej to podać żeby myślała że po prostu poroniła. Czytałem o gałce muszkatołowej, o wyciągu z pietruszki, o nasionach marchwi. Czy to prawda że to działa? RE1: Aleś się w... Tak, zrób jej kolację i odpowiednio przypraw. Od wieków do spędzania płodu babcie wioskowe używały nasion pietruszki lub marchwi - kupisz w ogrodniczym, zmielisz, powiesz że to kminek. Dostanie skurczów macicy, będzie bolało ale zadziała. Mogła nie kombinować. RE2: Podaj maila, dogadamy się i załatwię ci receptę. Dodasz jej estrogenów do żarcia i to załatwi sprawę. Kolo wyżej ma rację, ale mocna dawka hormonów będzie pewniejsza i ledwie wyczuwalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
KTOŚ KTO TAK POSTĘPUJE JEST PO PROSTU CHORY PSYCHICZNIE! Kobiety, już Wam całkiem się w głowach pomieszało! Dziecko ma ojca i matkę. "Wrabianie" mężczyzny w dziecko jest perfidne. A jeżeli ojciec, który ojcem wcale być nie chce (skoro musicie się silić na takie akcje) porzuci Was w ciąży lub z małym dzieckiem? Jeżeli zostanie, ale popadnie w alkoholizm, będzie uciekał w ramiona innych kobiet, zrzuci cały ciężar wychowywania na Was? Będziecie same sobie winne! WSTYD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha znajdź sobie k***o innego faceta, który chce a nie ludzi na siłę chcesz zmieniać. Boże jakie wy laski ******lnięte jesteście, cały czas trzeba uważać co się robi i zaufać nie wolno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zglosze cie k***o do prokuratury zobaczysz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Laska szuka porady to j dajcie a nie wypowiadacie się na temat choć nikt was o to nie prosi. Zostawcie sobie głupie kazania dla siebie. Jestem po obu stronach. Sama jestem z facetem od 3lat planujemy wspólne życie. Ja jestem po 30 i mam już bardzo silny instynkt macieżyński natomiast mój facet ma myślenie typowego jełopa. On musi mieć stabilne życie. Ok też chce ale w dzisiejszych czasach takie życie nie jest możliwe, nic nie jest pewne. Wiem, że jak się pojawia dziecko to zawsze się układa, bo musi. On chce mieć dzieci ale nie wie kiedy. Ja nie chce czekać. Wiem, że gdybym była w ciąży ucieszyły się, ale świadomie się teraz na to nie zdecyduje. Nie oceniajcie dopóki nie postoicie w czyichś butach. A i niby to kobiety są takie straszne? A jak mężczyzna chce mieć dziecko a kobieta nie? Mam taką koleżankę. Facet nie godził się na to aby brała inne środki antykoncepcyjne. Zawsze miał jakiś potworny argument przeciw. Tabletek brać nie mogła, a on kończył zanim się zorientowała i dziś ma dzieck. Owszem kocha je i jej plany się zmieniły ale tak jak mówiłam, ni tylko kobiety są takie. /nie oceniajcie a nie będziecie sądzeni!! Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gsrh
Przeczytalem kilka wpisów z początku tematu i aż mnie trzęsie. Niewyobrażalne jest dla mnie, jak można być taką tępą, podstępną pizdą. Dokładnie tak jak ktoś już pisał, kobiety z waszym podejściem to patologia i powinno się was sterylizować, albo od razu wieszać, bo jakim prawem własnymi zachciankami rujnujecie facetom życie, podejmując za nich decyzję o ojcostwie!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo mi się podoba odwrotna sytuacja, którą ktoś tu przedstawił. Jakbyście się czuły gdyby facet niechcący dziecka doprowadził podstępem do poronienia? Albo nawet gdyby ktoś was bez waszej wiedzy zapłodnił, jak w tym durnym serialu "Majka"? Może teraz byście nawet były zadowolone bo widzę ogromną desperację, ale w momencie kiedy nie jesteście gotowe na ciąże? Mówicie, że kochacie swojego faceta, ale w takim razie dlaczego chcecie robić mu takie świństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sennacheryb
Czysto hipotetycznie: Gdybym miał dziecko poczęte w ten sposób to dzień w którym dowiedziałbym się o tym w jaki sposób pojawiło się na świecie byłby końcem małżeństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteście chore psychicznie, z całego serca współczuję waszym facetom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość w szoku
Jestem wstrzaśnieta tym, ze sa kobiety ktore powaznie mysla i planuja tak nieetyczny sposob zajscia w ciaze!!! Dziecko jest zarowno ojca i matki, nie macie prawa dokonywac wyboru same!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przecież to temat sprzed pięciu lat.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny ja już nie raz próbowałam po stosunku przemycić prezerwatywę nabrać spermę strzykawką i wstrzyknąć ja głęboko do pochwy to nie działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daj mu suplement diety niby na wzmocnienie organizmu (np. Promen). To sprawi, że szybko zajdziesz w ciążę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość happy23
Ja mam ten Sam problem. Mamy juz jedno Dziecko I tak bardzo bym.chciala drogie zeby mialo rodzenstwo. Moj partner powiedzial ze chce miec Dziecko jeszcze jedno tylko nie teraz! On czeka az.Bedzie mial wlasne mieszkanie chyba za 20 lat!! Nie rozumiem Czemu mowicie ze Dziecko ze strzykawki to chory pomysl! Sperma sie liczy! Po co mowic w przyszlosci ze zrobilas to.palcem Czy dupa!? To jest naprawde najmniej wazne. Chyba sie skusze na ta strzykawke!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam podobnie, mój mąż też nie bardzo chciał mieć drugie dziecko, kupiłam tabletki antykoncepcyjne i brałam z początku, mąż był bardzo zadowolony z seksu ze spuścikiem do środka, a pewnego razu przestałam brać i zaszłam w ciążę, urodziłam cudowną córeczkę a mąż dowiedział się dopiero po fakcie, z początku był zły a teraz poza córcią świata nie widzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brunet 185 cm, przystojny, zdrowy, gr. krwi: B RhD + , 33l, wykształcony, pomoże bezinteresownie w poczęciu. Gwarantuje pełną dyskrecje i anonimowość. Zainteresowaną panią lub parę z Krakowa lub okolic proszę o kontakt: korser@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja to na wczasach upatrzyłam sobie fajnego faceta, on był z żoną ja byłam z mężem ale znależliśmy czas na bzykanko, spuszczał mi się do środka bo był pewny , że i tak wszystko idzie na konto męża, miał zresztą rację pod tym względem, my zadowoleni ze mamy pięknego syna, tylko że mąż nie wie że nie jest jego ojcem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomogę pani bezinteresownie w zajściu w ciąże. Doświadczony dawca nasienia zdrowy i wykształcony Kontakt do mnie;dawid713@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zadaj dobie pytanie czy jesteś w pełni z nim szczęśliwa ? Jezeli go kochasz to czekaj może on chce tego czasu facet zawsze potrzebuje na to go troche wiecej zaufaj mu a jezeli naprawde on tego nie chce to ZOSTAW go .. To ze włączył sie Tobie ten instynkt nie oznacza ze w tej właśnie chwili on tego chce .. Najpiękniej podjąć ta decyzje wspólnie lepiej zrobić to w naturalny sposób wiedząc ze zrobilas to z miłości . Dużo par myśli ze ratując związek w taki sposób rozwiąże problemy wypelni ta pustkę ale rzeczywistość bywa inna .. Szanuj swoja kobiecość bo chyba stać cie na więcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogę być tez tutaj inne powody .. Rozmawiaj z nim szczerze podstępnie biorąc go za wlos może nie może miec dzieci.. Może jest na cos chory i to ukrywa ? Może marnujesz swój czas bo to on Cie oszukuje ? Walcz o swoje szczęście w inny sposob .. Może tak musi być .. Na pewno wsparcie jest tu ważne dla niego daj mu więcej uczucia badz najlepsza kochanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IZKA 45
To jest bardzo delikatny temat, nie można tu robić nic pochopnie ani przypadkowo, jeśli oboje się godzą na takie rozwiązanie problemu to jest ok, ale jeśli mąż jest sprawny i żonka tak go załatwi po cichu to już jest po związku, natomiast jest to skuteczne gdy mąż jest bezpłodny, to na pewno wzmocni związek i oszczędzi traumy mężowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy któraś z tych mądrych przyszłych mam zastanawiała sie co sie stanie z dzieckiem jesli ona nie dożyje do jego 18 urodzin? (nie dotyczy to oczywiscie kobiet w związkach małżeńskich).Bo ja znam podobna historie jak Wasze.Tylko ze szczęśliwa strzykawkowa mama zmarła zanim dziecko skończyło 3 latka.Dziecko nie jest z ojcem.Teraz nie ma ani ojca ani matki.Nie oceniam postępowania ojca bo nie o tym jest dyskusja.I teraz powiedzcie mi jak mozna byc tak egoistyczna osoba by myslec przy poczęciu dziecka tylko o sobie? realizujcie swoje marzenia ale nie kosztem waszych dzieci.Ciekawe czemu te panie ktore w 2010 r na tym forum tak kombinowaly juz sie nie udzielają?zycie okazało sie jednak inne niż to sobie wyobrazalyscie?czy moze opisana historia dotyczy jednej z was?nie zycze żadnemu facetowi spotkania z taka kobieta.Nie dziwie sie ze potem samotnie wychowujecie te dzieciaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2015.08.12 "...my zadowoleni ze mamy pięknego syna, tylko że mąż nie wie że nie jest jego ojcem. " Ale ty za to dobrze wiesz, że jesteś szmatą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Saywhat
Jakie nied***banie mozgowe trzeba miec, zebg za plecami faceta zachodzic w ciaze i kombinowac na forum. Wstyd mi za takie kobiety. Oby facet sie zorientowal, ze z Tobą jest coś nie tak i odszedl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×