Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ciernistykrzew

jakk podstępnie zajść w ciążę???????

Polecane posty

Gość kornelkowa mamaa
no to działaj, powodzeniaskoro tak bardzo pragniesz dzidziusia, bo gdyby tak nie było nie posuwałaby sie do takiego spisku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :OOOOOOOOOOOO
szok!!! jestes pojebana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A poza tym chętnie podyskutuje z kimś kto ma podobny chytry plan co ja !!!! We dwie jest rażniej i można się nawzajem wspierac pomysłami przeróżnymi w końcu co dwie głowy to nie jedna !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozesz probowac ale...
nie obawiajcie sie, jej sie nie uda, moze probowac i do 50 tki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kornelkowa mamaa
mozesz probowac ale... widze ze mamy wrozke na forum :O hahaha :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchaj Po ....jebane to są matki które biją swoje dzieci Po.....jebane są matki które zabijaj noworodka po urodzeniu Po.....jebane są matki które w ciąży chleją i ćpają!!!! Ja jestem noramalną, dobrze prowadzącą i szanującą się osobą i kocham dzieci dlatego chcę mieć swoje własne !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochanka Beckera
Uda jej się, jeśli jest dostatecznie płodna, to nie ma problemu :D Wiele kobiet zaszło w ten sposób w ciążę :D Panowie nie mają nawet pojęcia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozesz probowac ale...
ze wszystkimi punktami sie zgodze oprocz jednego cyt: "jestem normalna";)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że nie jest to dobry pomysł , żeby podstępnie zachodzić w ciąże. Nigdy nie wiesz czy facet Cię nie zostawi i czy nie będziesz musiała sama wychowywać dziecko. A chyba każda matka chce mieć dziecko kochane przez obojga rodziców. Jak chcesz mieć koniecznie dziecko i sama je wychowywać to porozmawiaj z partnerem, żeby był dawcą spermy. Inaczej uważam, że jest to bardzo nieuczciwe i nie moralne wręcz!!! pozdrawiam. ___________________________ http://trening-odchudzanie.webpark.pl/dieta.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozesz probowac ale...
a i jeszcze oprocz tego cyt:" jestem dobrze prowadzącą i szanującą się osobą " ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :OOOOOOOOOOOO
to idz do banku spermy albo daj ogloszenie, ze chcesz zeby ktos cie zaplodnil wariatko. biedny facet. wogle go nie szanujesz, nie szanujesz jego zdania i decyzjii... to jest chore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A propo wróżki :) Byłam wczoraj z przyjaciółką u świetnej wróżki i powiedziała mi że jesienią zajdę w ciążę i że ojcem będzie mój obecny partner. Więc wygląda na to, że jednak mój plan się powiedzie :) Jęsli się w coś bardzo wierzy to to się spełni. A ja bardzo wierzę w to że któregoś dnia na teście pojawi się druga kreska !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że nie jest to dobry pomysł , żeby podstępnie zachodzić w ciąże. Nigdy nie wiesz czy facet Cię nie zostawi i czy nie będziesz musiała sama wychowywać dziecko. A chyba każda matka chce mieć dziecko kochane przez obojga rodziców. Jak chcesz mieć koniecznie dziecko i sama je wychowywać to porozmawiaj z partnerem, żeby był dawcą spermy. Inaczej uważam, że jest to bardzo nieuczciwe i nie moralne wręcz!!! pozdrawiam. ___________________________ http://trening-odchudzanie.webpark.pl/dieta.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozesz probowac ale...
ten temat coraz bardziej mi smierdzi prowokacja, juz wrozke wymyslila, no dawaj dalej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pro-angel
Spotykasz się z facetem raz w tygodniu albo rzadziej?!? To jaki to Twój facet? Jaki to zawiązek? Bo to nijak się nie ma do prawdziwego związku! Wszytko wskazuje, ze jesteś dla niego kobietą do łóżka a nie do życia. Mój mąż, jak jeszcze byliśmy parą i musiał wyjechać na rok do szkoły, to przyjeżdżał do mnie w każdy weekend. A miał do pokonania 250 km. I te 3 dni byliśmy nierozłączni. A jak już wrócił ze szkoły to widzieliśmy się codziennie. A jak nie było jak zobaczyć się w dzień to jak kończył pracę o 2.00 w nocy to pisał smsa, że zajedzie na parking pod mój blok na buziaka bo się stęsknił. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kornelkowa mamaa
no dokladnie ja wspomnialam o wrozce wiec i ona odrazu ze raptem wczoraj byla u wrozki :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kornelkowa mamaa
pro-angel i ty jak dziwwka za przeproszeniem wychodzilas o 2 w nocy przed blok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :OOOOOOOOOOOO
pro-angel to tez fakt... kużwa nawet z nim nie mieszkasz a chcesz go wrobic w dziecko??? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mówcie sobie na mój temat co chcecie, ale prawda jest taka, że teraz mnie za to krytykujecie, ale same nie wiecie czy kiedyś nie będziecie w podobnej sytuacji. Ja nigdy nie krytykuje nikogo za jego pomysły....Nawet jeśli on mnie zostawi to trudno, biorę to pod uwagę !!! Jestem w stanie sama utrzymać dziecko i na pewno nie będę chciała od niego ani grosza!!! Ale nie sądzę żeby tak postąpił. Teraz mówi nie ale jak zobaczy już dziecko to zmieni zdanie. Z facetami trzeba ostro !!! Facet to tylko facet, oni nie mają takich uczuć jak kobiety, a już tym bardziej inaczej postrzegają piękno pposiadania dzieci !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość senioritaagawa
bez sensu, wiesz czemu? bo facet sie wkurwi na ciebie, bo idiota nei jest skoro kocha sie z Toba w gumce tzn, ze dzieci nei planuje, a i dobrze wie i widzi czy gumka jest dziurawa czy nie, wiec nie ma szans na zrozumienie kochana bo jak se wstrzykniesz sperme to niby jak mu to wytlumaczysz, ze ww ciazy jestes, skoro gumek uzywasz?:) to juz lepiej pobierz pigulki albo i nie i wtedy planuj, bo tak to ostro mozesz miec, tymbardziej, ze gdyby zauwazyl, ze gumka pekla, to zobaczylby to juz po stosunku i wowczas bys biegla do lekarza po pigulke"po" albo i nie, zastanow sie i sporbuj sprawdzic jego reakcje, przebij lekko gumke bzyknijcie sie i jak zobaczy ze sperma poszla do pochwy olaboga! to ci powie czy to ok czy zapierdalaj do lekarza!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ile ty masz lat wlasciwie?
15 czy 45?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pro-angel
Tak. Wychodziłam. To był mój narzeczony, którego nie widziałam cały dzień. :P I bynajmniej nie pieprzyliśmy się w samochodzie na parkingu. Przytulaliśmy się chwilę, pytaliśmy jak nam minął dzień, po czym On odprowadzał mnie pod drzwi mieszkania, dawał buziaka na dobranoc i jechał do domu! Nie widzę w tym nic dziwkarskiego! :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kornelkowa mamaa
senioritaagawa a slyszalas o czyms takim jak to ze prezerwatywa 100 proc pewnosci nie daje??? wiec on akurat moze byc tym pechowym procentem ktory wpadnie :niby"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poważnie byłam wczoraj u dobrej wróżki. Zbieg okoliczności po prostu. Nie jestem dla niego kobietą do łóżka. Widujemy się raz w tygodniu z racji wykonywanego przez niego zawodu. Mój facet A poza tym to ja nie mam czasu dla niego w ciągu tygodnia gdyż mam 2 prace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :OOOOOOOOOOOO
zkończe tak jak zaczelam: JESTES POJEBANA a twoj facet ma wielkiego pecha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzenamarzyomarcu
hahaha tak zmiękczysz tego swojego twardego faceta,ze cie z tym dzieckiem zostawi,a ty idiotko bedziesz pozniej zakladala tematy typu: kto mnie zechce z dzieckiem? albo inne bzdury. kretynką jestes,nie jest gotowy i tyle,dziecko ma byc owocem milosci i dowodem szczescia a nie podstepu. zal mi cie,ze tego nie rozumiesz,a najbardziej bedzie mi zal tego dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kornelkowa mamaa
a co to za wróżka moze podasz namiar na nia nam tu wszystkim co?? czy moze raptem zapomnialas albo niepodasz bo to zbyt prywatne? noo ktora opcje wybierzesz, jesli zadna to czekamy na imie inazsiko wróżki po wpisaniu w google powinna sie pojawic wiec czekamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeciwna oszustwu
Skoro mówisz, że widok dziecko go zmiękczy... No cóż to jak najbardziej możliwe? W końcu to jego krew. Pytanie tylko czy z TOBĄ będzie chciał mieć do czynienia? Można być tatusiem ale nie być mężem ani nawet partnerem matki. A jeśli kiedykolwiek wyjdzie w jaki sposób zaszłaś w ciąże to On znienawidzi Cię do końca życia! Będzie Tobą pogardzał... i może podzieli się tą wiedzą ze znajomymi... a może nawet kiedyś uświadomi dziecko... Stąpasz po cienkim lodzie! Ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobieee jaaa
No mi tez sie wydaje, ze raczej jestes dla niego panno do sexu (pewnie nie jedyna). A to chcesz zrobic jest obrzydliwe... Wybierz sie do jakiegos dobrego lekarza, a nie sluchasz glupiej wrozki. A temu facetowi szczerze wspolczuje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kornelkowa mamaa
a co cie to interesuje ile ma lat paniusiu coo 2 w nocy po parkingach chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×