Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ciernistykrzew

jakk podstępnie zajść w ciążę???????

Polecane posty

Gość 77xxxxxxx
desperatka ja chetnie pogadam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desperatka 31
77xxxxx - to mój mail - napisz jak chcesz pogadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desperatka 31
j.k.31@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desperatka 31
A tak wogóle to zastanawia mnie fakt , że te wszystkie "Aniołeczki" "moralistki" które w zyciu by tego nie zrobiły - jakoś wchodzą na to forum i interesują się tematem!!! Czy to nie dziwne? Wchodzisz na tematy które cie interesują , a nie te które ciebie nie dotyczą, prawda? Pewnie tez chca to zrobic ale nie chcĄ SIE PRZYZNAĆ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TezCiernistykrzew
Udalo sie! Jestem w ciazy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 77xxxxxxx
gratuluje!!!!!a w jaki sposob ci sie udalo?i czy dlugo probowalas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TezCiernistykrzew
Strzykawką :) Probowalam kilka razy, ale udalo sie :) ! Wiec polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Desperatka 31
Bardzo mnie ciekawi jak dlugo sperma byla w tej strzykawce?? Ile to moglo byc minut ? W jakiej pozycji lezalas po wstrzyknieciu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny. a ja wpadłam ale nie w ciąże tylko mąż mnie nakrył na jakiej stronie pisze i o czym czytam.. Powiedziałam że to nie ja tylko koleżanka i niby uwierzył ale teraz głupio się czuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi92
Hmm... Droga autorko tego zacnego tematu ta urocza i niezawodna rzecz pomoże ci rozwiązać ten problem: http://static.myvimu.com/photo/80/33580_m.jpg Podpowiem jak to zastosować bo widocznie nie ogarniasz życia. Wsadzasz ten nabój do broni. Potem wstajesz , przystawiasz sobie do skroni, brzuszka, piersi. Naciskasz spust jest takie bum, Zalewa cię ciemność. Kończysz się ty jak i twoje problemy. Zalety takiego rozwiązania są : facet zostaje uwolniony raz na zawsze od takiej szmaty (jest szansa że poszuka sobie normalnej kobiety), poziom IQ całek kobiecej populacji w Polsce idzie w górę. Na dodatek zostaje wyeliminowany osobnik kierujący się tylko i wyłącznie popędami (u ludzkiego gatunku to nie jest pożądane). Dzięki temu nie przekażesz swoich genów warunkujących u ciebie głupotę następnemu pokoleniu. Jeszcze inaczej to nie lepiej byłoby sobie znaleźć faceta co bardzo chce mieć dzieci? Tacy też są....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata010212
POGIELO WAS?!!! przebic prezerwatywe? chcesz dziecko czy roslinke? przeciez w kazdej prezerwatywie masz srodek ktory uszkadza plemniki a jezeli dojdzie do zaplodnienia to raczej bedzie to dziecko niepelnosprawne... pomyslcie zanim cos napiszecie bo moze wyjsc z tego tragedia!!! najlepiej poprostu z nom o tym porozmawiaj bo moze wyjsc tak ze cie zostawi bo poprostu nie chce dziecka ciesz sie tym co jest na wszystko przyjdzie czas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie chciałabym być na miejscu Waszych facetów ...rany jakie Wy jesteście puste - nie zdziwcie się później , jak zostaniecie samotnymi mamusiami !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak podstępnie zajść w ciążę? Hmmm jedziesz do Egiptu ( wyliczasz kiedy masz dni płodne ) i wrócisz w ciąży! Mam wrażenie ze sporo tam takich naszych rodaczek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oburzonaglupotaludzka
Czytając to nasuwa mi się tylko jedno pytanie... DLACZEGO NA ŚWIECIE ISTNIEJE TYLE GŁUPICH BAB? Bo kobietami tego nazwać nie można. Wybaczcie, ale sama jestem kobietą i nie wyobrażam sobie zrobić takiej "niespodzianki mężowi" by później nie był odpowiednim ojcem dla dziecka, bo NIE JEST NA TO GOTOWY. BANDA KRETYNÓW NA TYM ŚWIECIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja 3 lata temu zaszłam podstępnie w ciaże z moim wieloletnim partnerem Po porodzie do wszystkiego się przyznałam i tworzymy wspaniałą i kochającą się rodzine Mój mężczyzna jest rozkochany w córeczce i przebąkuje o drugim dziecku Razem jesteśmy od 14 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziecko to nie zabawka do cholery!!! Mózgu się powinno czasem używać!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Głupie c**y.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniesmaczonaaaElahg
rece opadaja...........jak tak mozna? ja jako kobieta bym tak nigdy nie mogla i mysle ze zadna normalna kobieta by tego nie byla w stanie zrobic.i mam nadzieje ze panowie tez maja wysoko rozwiniete pojecie moralnosci.to nie kwestia płci tylko tego kto jakim jest czlowiekiem.szok i tyle jak dl amnie te baby to jakas czysta patologia.i te ich pseudo mądre argumenty-oderwane od rzeczywistosci samolubne mega głupie i ograniczone sciery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wroozka z fejsa
facebook mnie tu skierowal. moje oczy krwawia.. tyle spaczenia sie naczytalam ze mam dosyc narazie. co za zwyrodnienie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lupergo
Przeczytałem chyba z 5 stron komentarzy i ... naprawdę, gdybym się nie brzydził facetów to został bym gejem, bo wami też się brzydzę. Psia mać, kobiety z takimi głupimi pomysłami powinno się piętnować na czołach (najlepiej rozgrzanym do białości żelazem) żeby każdy kto je spotyka wiedział z kim ma do czynienia. Widzę, że są tu też takie które to krytykują, ale niesmak pozostaje. Już nie mówiąc o zachwianym zaufaniu do kobiet. Chciałbym mieć w przyszłości dziecko z moją partnerką, ale jak by mi wycięła taki numer to nie wiem czy bym się z tym pogodził. Gdybym nie był jeszcze gotowy na potomka to pewnie nie i jeszcze bym ją wykopał ze swojego życia. Nikt normalny nie zaufał by komuś takiemu ponownie. Jak z kimś takim spędzić resztę życia? Na jaki jeszcze ,,podstępny'' plan wpadnie taka jedna z drugą i ile z tego wprowadzi w życie. Powtórzę raz jeszcze, wszystkimi entuzjastkami ,,podstępnego zajścia w ciążę" brzydzę się bezgranicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie czytalam do konca bo temat mnie powalil, doczytalam tylko do 'mial wczesniej kobiete ale go oszukala' ma chlop pecha do oszustek I manipulatorek. Powodzenia, mam nadzieje ze sie uda wrobic go w dzieciaka, a potem sie wyda. A wtedy chcialabym widziec jak go przy sobie zatrzymujesz. Jesli facet ma odrobine oleju w glowie zwieje gdzie pieprz rosnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prynt
Matko Bosko Kochano jakże zdezperowaną, niemoralną kobietą jesteś! Spłoniesz za to w piekle, a być może karma już za życia Ci odda! Kompletna porażka, może pochwal się mamie co robisz, ciekawe co Ci powie!? Ogarnij się kobieto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wysp sobie do c**y paczkę szpilek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gothrael
P*****lnij ty się w głowę tępa dzido. Takie osoby powinno się wieszać a już na pewno sterylizować, żeby nie zbrukały tego świata swoim potomstwem. Jeśli tak ci zależy i masz w głowie tyle ile widać to daj d**y jakiemuś bezdomnemu a facetowi wmów że to jego. Pozdrawiam z portalu, gdzie większość chciała by widzieć cię ukrzyżowaną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość212354
Każda która jej tutaj podpowiada powinna dostać automatycznego liścia po ryju...a dla autorki doradzam pier****ięcie się w łeb ale w taki sposób żeby już się nie obudzić...Widać że masz tylko siano w głowie i nie daj Boże żebyś kiedykolwiek złożyła jaja......Nie martw się...Twoje wypociny już są w internecie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
patrzcie jak się wszyscy zlecieli bronić biednych małych chłopczyków podstępem zmuszonych do bycia ojcem - no po prostu komedia! skoro ci biedni, mali, niedojrzali chłopcy nie mogą i nie chcą mieć dzieci to po co w takim razie zakładają rodziny i zawierają związki małżeńskie z normalnymi, dojrzałymi zdrowymi kobietami??? wg was kobieta będąca w związku jest nienormalna, zła i podła bo chce mieć dziecko, którego odmawia jej facet? więc tak naprawdę po co on z niż jest??? żeby mieć darmową służącą i dziwę? JAK NIE CHCESZ MIEĆ DZIECI I RODZINY TO IDŹ SIĘ SPUSZCZAC DO BURDELU I NIE ZAWRACAJ GŁOWY NORMALNYM KOBIETOM!!! dla mnie oszustami są faceci, którzy doprowadzają do związku i kradną kobiecie najlepsze lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja popieram pomysł koleżanki. W dzisiejszych, trudnych czasach metoda zarobkowa "na dziecko" jest zupełnie intratnym zajęciem. Alimenty w tym przypadku dość prosto załatwić, jakiś zasiłek dla samotnej matki wpadnie, priorytet do przedszkola też piechotą nie chodzi. Można się pożalić w urzędzie i może jeszcze paczka zapomogowa wpadnie - ogólnie nie ma co narzekać. Dla osób o inteligencji spłuczki metoda dobra, prosta i tania. Kaska płynie i elegancko, a dziecko? A..., może wypadnie z ręki przypadkiem :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a koleś będzie z laską 10 lat potem ją zostawi, ona grubo po 30-stce, on sobie znajdzie młodsza i zaraz dziecko. Tacy są faceci. Wykorzystają najlepsze lata kobiety i zostawią. Tak chociaż będzie miała dziecko. Autorko do dzieła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×