Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ciernistykrzew

jakk podstępnie zajść w ciążę???????

Polecane posty

Gość kornelkowa mamaaa
na sam zapach spermy mi sie podbija, ok moze dla niektórych to fajne ale nie porównuj czysciutkiego pachnacego penisa do spermy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no sorrki ale...
jestes oblesna ;/ fuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jakoś go zagadaj niech ci zapoda wody do picia albo nie dawaj chusteczek do wytarcia że niby zapomniałaś i po wszystkim mu powiedz żeby podał w tym momencie to zrób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Być może nawet Twój plan się
Skoro nie możesz z nim na ten temat po prost porozmawiać, to jak dla mnie nie ma tematu. Prozmawiac nie możesz, ale wrobić możesz? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no sorrki ale...
widzisz, jak zaczelysmy sie pytac DLACZEGO mu po prostu nie ppowiesz ze chesz z nim dziecko, to juz zmykasz, widac m asz cos na sumieniu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kornelkowa
okres ci się zbliża? bo strasznie agresywna jesteś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coby ciekawe
opa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azsdf
Jak dla mnie to jest Kochanka jakiegos zonatego faceta.... on jej wciska ze sie z zona rozwiedzie.... a tu lipa temu chce go naciagnac na dzieciaka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonimowa-mama
Ciernistykrzew kochana !!! nie jesteś sama, też chcę być mamą i za wszelką cenę próbuję tego samego sposobu co ty . mam nadzieje, że w końcu się uda ! powodzenia !!! i nie przejmuj się krytyką !! nie wiedzą co to znaczy właśnie dziecko i kobieta pragnąca je !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny jestem tu pierwszy raz na forum,mam do was pytanie martwie sie troche o moja mlodsza siostre poniewaz ma starszego facia od siebie o 12 lat i posowa sie do czynu takiego jak zaplodnic sie ze strzykawki tzn.gdy on dostaje wytrysk w jej ustach ona biegnie do lazienki i nasienie umieszcza w strzykawce,chce dla siebie wiedziec czy jest mozliwosc zajscia tak w ciaze???powiem wam ze mnie to zaciekawilo,ja nawet nie wiedzialam ze takie sposoby sa ja naturalnie zaszlam.odpiszcie czekam na odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paua100
hej wam super dzieki za opinie ale ja nie pytalam o wasza opinie tylko o to czy mozna tak zajsc???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paua100
hej wam super dzieki za opinie ale ja nie pytalam o wasza opinie tylko o to czy mozna tak zajsc???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, myślałam że tylko ja wpadłam na pomysł ze strzykawką, a tu widać jest więcej zdesperowanych kobiet bardzo pragnących mieć dziecko. Zaznaczam, że ja mam już jedno dziecko, poczęte naturalnie. Staraliśmy się z mężem o nie dwa lata, dziś nasza skarba ma 5 lat. Ja bardzo chce mieć drugie dziecko, najlepiej już. A mąż mówi że jak będzie drugie, to będzie, a jak będzie tylko jedno to też trzeba się cieszyć że jest chociaż jedno. Wiem że w głębi serca pragnie drugiego dziecka, tylko pewnie obawia się jak ja sobie będę radzić w ciąży i jak urodzę. Miałam wiele różnych problemów w ciąży i później depresja poporodowa. W starania o pierwsze dziecko byliśmy zaangażowani oboje, a teraz to ja o tym intensywnie myślę i różne mi przychodziły i przychodzą myśli. Ale powiem wam jedno: MAM WRAŻLIWE SUMIENIE. I nie dałabym sobie chyba rady w przyszłości, gdyby mi się udało począć w taki sposób maluszka, i poza wiedzą męża. Mam nadzieje, że mimo iż pragnienie dziecka u mnie jest wielkie, że tego nie zrobię. Ale rozumiem wszystkie kobiety które myślą o tym lub próbują. Mam tylko do nich prośbę, niech pomyślą o SUMIENIU, czy kiedyś patrząc na swoje maleństwo, lub dorosłe dziecko nie będą myślały, ZROBIŁAM CIĘ STRZYKAWKĄ. Albo przy jakiejś kłótni, powiedzieć mu, np.że jesteś dlatego taki niegrzeczny bo zrobiony strzykawką. Nieraz słyszałam jak ktoś na kogoś powiedział, że on dlatego jest taki bo MIĘKKIM CH...m zrobiony. Na koniec jeszcze raz przypomnę, że my kobiety pomimo że mamy silny instynkt macierzyństwa, mamy też SUMIENIE !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak ja sie zgodze z toba lecz ja chce siore odbiec od tego lecz nawet nie wiem czy jest sie co martwic o nia bo moze wcale nie da sie tak zajsc dlatego was pytam czy sie da i na ile procent jest to mozliwe???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oklahoma
z tą spermą w ustach i strzykawką malo prawdopodobne- próbowałam tak i nic. Wzięłam go na tabsy, których nie brałam, z oporami ale sie we mnie spuscił i mam 3 letniego synka- on o niczym nie wie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tezciernistykrzew
Hej Ciernistykrzew. Ja Cie nie krytykuje. Wczoraj w nocy cos podobnego chodzilo mi po glowie i dlatego trafilam na to forum. W sytuacji gdy zajdziesz w ciążę i urodzisz dziecko to będzie ono zaplanowane i bardzo chciane przez przynajmniej jedno z rodziców. Tój chłopak jestem pewna, że się dostosuje do sytuacji i roli ojca. Ileż dzieci nie było zaplanowane przez nikogo, byłoby usunięte gdyby w Polsce aborcja była legalna? Są mężczyźni, którzy chcieliby mieć dziecko ale się boją podjąć tę decyzję. Mój na przykłąd uważa ale też często mnie pyta czy nie jestem w ciąży. Wcale nie ze strachem, myślę że tak na prawdę chciałby mieć dziecko ale wolałby żebyśmy jakimś cudem wpadli. I tak się właśnie zastanawiam czy dopomóc tej wpadce. TERAZ UWAGA- MÓJ POMYSŁ: Sciąga prezerwatywę ty leniwie czekasz w łóżku i romantycznie prosisz go o herbatę on po nią idzie (w naszych warunkach będzie musiał zejść na dół czyli trochę daleko) ty bierzesz sztucznego penisa albo coś w tym kształcie i przy jego pomocy wkłądasz gumkę do pochwy odwrotną stroną... Jak ci się podoba? CHętnie pogadałabym z tobą. Może załóż jakiegoś tymczasowego mejla i podaj go na stronie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tezciernistykrzew
Uwagami i opiniami osób na tak niskim poziomie jak ten powyżej oczywiście nikt się nie przejmuje. Nawet nie współczuje partnerkom takich facetów, bo wiadomo, że w niczym i tak nie są lepsze (chyba że w przeklinaniu)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blaaaaaa
hahahaaaa masakra z wami kobietki podstępne zajście w ciąży to mi się chyba śni, a czego tu współczuć takim partnerkom?? Egoizmu, głupoty i perfidii ??Współczuć można jedynie tym facetom, kim oni dla was są?? Zapładniaczami dla waszego widzimisię ?? Chce mieć dziecko i koniec !!! Straszne to jest brak mi słów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Packard
Mezczyzna ma prawo wyboru ,jak i kobieta kto bedzie matka czy ojcem dziecka !!!! moze nie traktuje zwiatku powazne lub nie chce teraz byc odpowiedzalny za mala istotke na wszystko jest czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opols
Baby to kurwy złpaia faceta na kase chca dziecko a facet tego nie chce to ona zrobi to z premedytacja a pozniej alimenta 1000 zł 2000zł lub 4000 zaleznosci od zasobnosci i tyle milosc suk ktore leca n kase nie interesuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opols
Sam byłem swiadkiem kiedy babka zrobiła to z premedytacją mój kumpel swietnie zarbia około 10000tys na miesiac poznał jakąs 18 stkę wyczaiła o co chodzi wiedziała ile zarbia poszła raz drugi i 5 do łózka i zrobiła przebicie prezerwatywy i co alimenta on od niej odszedł ale bólic musi prawie 6000zł a ona siedzi w domku bachora bawi a łapce na czysto zostae 4000zł i w ten sposób kolega zarbia 4000zł to co pisze to prawda takie życie pisze scenariusze a to że on odszedł to i tak na koncu mu powiedziała i tak cie załatwie wiec takie suki trzeba likwidowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezwzgledny
Za taka sztuczna naciagana wpadke ja to bym suce leb upier...lil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamana 30
Ludzie,dlaczego macie prawo di oceniania i obrazania innych?Nie wiecie kto jest po drugiej stronie,jakie ma problemy i z czym się boryka!!!Tacy są faceci:-( Raz chcą,raz nie-my nie jesteśmy zabawkami,żeby się nami pobawić i odłożyć na półkę.Skoro jesteście razem,parę lat ko to chyba normalne,że każda para chciałaby mieć potomstwo.Co za różnica jak zostało poczete!Nie wy faceci chodzicie w ciąży,wstajecie w nocy i rozwiazujecie problemy-macie tylko za zadanie nas kochać i zarabiać-i tyle.Sama jestem w podobnej sytuacji,tylko już z mezem mamy 10 letnią córkę-czas na rodzeństwo,Tylko mąż stał się wygodny.Jeśli jest ktoś, kto to zrozumie-prosze o wypowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vergil
ja to rozumiem. Jestem 10 lat z facetem, od trzech jesteśmy małżeństwem. On twierdzi, że dziecko "to fajna sprawa", ale jak dochodzi co do czego zachowuje się nerwowo i wycofuje. Rozmawiałam z nim wielokrotnie. Tłumaczyłam, jak dziecko jest dla mnie ważne. W rozpaczy zagroziłam nawet rozwodem. On powiedział, że też chce mieć dziecko i następnym razem cos na to poradzimy... I co się stało nastepnym razem? Jak zwykle nic. Ucieczka. Jest okropnie wygodnicki. Kocham go i nie chcę robić mu numeru na boku albo go porzucić. Wiem, że i on mnie kocha, ale ma poważny problem z braniem na siebie odpowiedzialności. Dlatego ja popieram takie :podstępne" starania w takich wypadkach. Do terapełty nie chce iść po poradę. Niczego nie chce, a moje potrzeby lekceważy. Wyjście ejst jedno: rzuczić go lub pokazać, jak fajnie być ojcem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusis
I jak udało ci się tym sposobem zajść w ciążę? Proszę, odpisz bo ja wpadłam na ten sam pomysł co ty.. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desperatka 31
hej . niewiem czy zalamana 30 cos zdzialala? Jestem ciekawa bo tez tak chce zrobic - jestem w dokladnie takiej samej sytuacji co ona!!! Prosze odpisz jak bedziesz chciala. Nie wiem nawet czy to jest mozliwe :( Chetnie pogadam z dziewczynami które nie maja innwgo wyjscia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 77xxxxxxx
ja bym chciala wiedziec czy sie komus to udalo.tzn zbieranie spermy z brzucha i wkladanie do pochwy.czy to wogole mozliwe???????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×