Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

Gość Iwonka....26
oo, widzę, że i tutaj idiotka bez własnego zdania wawcia się produkuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie dyskutujecie z tą wawcią, ona kłóci się, żeby się kłócić, bo wiedzę ma znikomą. Jej teksty na kilometr zalatują Modą na Sukces- charakterystyczne zjawisko u gimnazjalistek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghfhfgh
Urządzenia ostrzegawcze Tu-154 działały, piloci mieli 30 sekund Wrak prezydenckiego samolotu Tu-154M PAP Urządzenia ostrzegawcze Tu-154, który rozbił się pod Smoleńskiem, działały. Piloci mieli 30 sekund tyle trwał sygnał ostrzegawczy przed gwałtownym zbliżaniem się do ziemi - dowiedziała się nieoficjalnie telewizja TVN24. Dźwięk ostrzegawczy jest słyszalny na rejestratorze umieszczonym na jednej z czarnych skrzynek. Jeśli to prawda, to piloci popełnili ogromny błąd - informuje telewizja TVN24. Chodzi o system EGPWS (Enhanced Ground Proximity Warning System). To urządzenie ostrzega przed zbliżaniem do ziemi. Najpierw jest sygnał "terrain" (ziemia), gdy maszyna zbliża się do ziemi. Później urządzenie wręcz "krzyczy": "pull up, pull up" (podciągnij maszynę). To urządzenie sugeruje, że jest jeszcze czas na poderwanie maszyny do góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyle tylko, że tupolev to nie mały i rześki odrzutowiec, to coś raczej jak opadająca płyta chodnikowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzie ! , tak troszkę rozsądku , troszeczkę pomyślunku , nie dużo - tak troszeczkę !!! : " (...) Lech Kaczyński klinczował rosyjską politykę ponownego zniewolenia republik nadbałtyckich, uzależniania Ukrainy czy rozgrabienia Gruzji! Lech Kaczyński był spoiwem niezależności byłych republik radzieckich od Rosji! Dla Putina oraz kręgów go wspierających Lech Kaczyński był uosobieniem wrogości wobec Rosji! Tak więc dla Rosji obecnej Lech Kaczyński był wrogiem nr 1(...) "" To tak jakby twierdzić , że malutki , maciupeńki ptaszek ograniczał tygrysowi spacer po tajdze ! Nawet wygórowane zdanie o nas Polakach , o naszych przywódcach powinno też mieć jakieś granice rozsądku !!! A tak już całkiem idiotycznie mówiąc - idąc tokiem myślenia spiskowców i przyjmując ich nieprawdopodobne teorie - okazuje się , ze to ruskie wysadzili nasz rządowy samolot . I co ????????? Wypowiemy im wojnę ? Zerwiemy stosunki polityczne i gospodarcze ? ( to długo się niepozbieramy ) . A oni powiedzą tylko "pies was jeb..ł " Cała Unia z Niemcami na czele będzie wydawać noty oburzenia i zastanawiać się jak uciszyć tych kłótliwych Polaczków , a za plecami dalej będą kooperować z Ruskimi . Bo to kasa , misiu ! kasa !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wawcia powraca, coś niewyżyta jesteś, już któryś raz piszesz o tym bolcu, powinnaś przejść na erotyczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wawcia się przewraca
to stary niewyżyty grzejnik :D i faktycznie co sie pojawi kilku facetów to się ślini

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to ku otworzeniu oczu przez ogarniętych teoriami spiskowymi: http://pl.wikipedia.org/wiki/Katastrofa_lotu_Helios_Airways_522 No chyba, że steward był zamachowcem, hehehehe////przecież dochodzenia po wypadkach i katastrofach lotniczych trwają miesiącami. Jeśli są osoby, które tego nie rozumieją, to naprawdę świadczy tylko o ich ograniczonych możliwościach. Przecież śledztwo trwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otulona po 1 to forum publiczne, każdy tutaj może napisac co chce a jesli Tobie się nie podoba nie czytaj. Po 2 kolejny raz wpieprzyłaś się w dyskusje tym razem moją z i juz - problem tylko w tym że nie przeczytałas pewnie wszystkiego a odniosłaś się jedynie do jednego posta, ktory uwaga był odpowiedzią na wyzwiska kierowane przez i juz do dzieci komorowskiego. Wiekszosc tutaj zrozumiala tą aluzje tylko Ty biedna naczelna ciociu kafe zamierzałaś prawić mi kazania :D To co napisalam bylo tak oczywiste że powinnas to sama zauważyc i nie powinnam ci tego tłumaczyc bo dotychczas sprawiałas wrażenie myślącej osoby. Cóż pora zmienic zdanie:classic_cool: \ i nie odpisuj juz bo szkoda mi klawiatury na ciagłe tłumaczenie Ci wszystkiego - żal... 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anouk a czy juz wyjasniono u nas przedawkowanie leków powieszenie sie na skarpetce podczas chwilowej przerwy w działaniu monitoringu, albo niewydolnoscia sercowo-naczyniowa :D ???? .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wawcia się przewraca
:D już mu gula chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rżnij walenty bronka komucha
i co to ma być jakiś dowód że KGB-eista Putin nie ustrzelił kaczki Lecha ????:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xscape scream privace --->> :D ostrzegałem ostrzegałem nie zadawaj się z prostactwem ale nie.... wolałaś się sama przekonać :classic_cool:. Piszesz dość jasno i logicznie ... tyle że takich ludzi zaślepiają emocje i nienawiść do myślących inaczej. teraz proponuję pogadaj z WAWCIĄ zresztą spójrz na te posty z kilku godzin :D musiałem jej na pomarańczowo dowalić :D profilaktycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obywatel widze ze juz jestes przygotowany do lizania dupy shatyna na pewno twoj guru zaraz sie zjawi bo wy tak sie pojawiacie mniej wiecej razem o tej samej porze:D:D ps. lizus:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rżnij walenty bronka komucha
pewnie pedały konie sobie klepią w łożu małżeńskim. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wawcia to niby facet? Buheheh, cos mało męski jesteś wawciu :D Na ostatnim topiku byłam przekonana- po sposobie wypowiedzi, używanych zwrotach- że jesteś kobietą. Jesteś gejem prawda? Nie mam nic do gejów, tak tylko pytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iwonko to uzyj tych zwrotow ktore mowia ze jestem gejem chetnie poczytam ja i koledzy z topiku :) ps.jak sie nie ma co napisac to zawsze jakies oskarzenie trzeba rzucic ale to norma u PO :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piszesz dość jasno i logicznie ... tyle że takich ludzi zaślepiają emocje i nienawiść do myślących inaczej. ten pajac to nie wie co pisze sam tu wyskoczyl nagle i bedzie sie panoszyc na tym forum :D:D ten pajac ciagle pisze ze tylko komor i tylko komor wiec kto tu jest zaslepiony ja wiem kto PAJAC :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku, ale co się tak pultasz wawciu, przecież napisałam, że nie mam nic do gejów, chyba nikt nie ma, w końcu to wolny kraj, a nie moherowy, prawda? Napisałam tylko, że odniosłam takie wrażanie, bo początkowo w takim tonie były twoje wypowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
XSCAPE SCREAM PRIVACE "z wawcią już mialam przyjemność pogadac i miło to wspominam, mimo że w wielu kwestiach się róznimy" No to jak ci nie przeszkadza taki język że ktoś o odmiennych pogladach jest wyzywany od pedałów, ciot , o zasadzaniu bolca itp., nie dostrzegasz w wawci zwykłego prostaczka :D to ci serdecznie gratuluję i nie mam więcej pytań :D ps. teksty o tym że forum rządzi się swoimi prawami może sobie daruj . Dość osobliwe masz podejście ale nie nazwę tego dosadnie . Wolę już sobie wogóle odpuścic polemikę pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×