Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

Pisałam o merytorycznych argumentach, że wprowadzenie euro teraz jest zupełnie nie potrzebne, niemożliwe, że ponieważ Polska nie ma stabilnej i wypracowanej gospodarki, że mamy zbyt słabą złotówkę. Wprowadzenie Euro byłoby teraz zabójstwem dla gospodarki polskiej. Co jeszcze napisać, żebyście zrozumieli, a jakoś zawsze byłam przeciwko Kaczyńskiemu. Zgadzam się z tym co napisała Otulona o wprowadzeniu Euro teraz. Pisałaś coś o gospodarce niemieckiej. Otulona przepraszam, ale czytam,że shatyn to ciota, coś tam jeszcze, dla mnie to chamstwo, masz inne zdanie ok, lubisz pis ok, ale nie obrażaj innych ludzi. Daj mi rzeczowe argumenty a nie wyzywaj m nie od kretynek, ciot, k*** i jeszcze innych, ja nie wyzywam nikogo. Mówię, co myślę. Nie jestem jak mówiłam ani za PIS, ani za PO, ale staram się nie obrażać nikogo. To co napisałam, jestem bardzo emocjonalna i wkurza mnie obrażanie innych i wyzywanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OBYWATELKU IWONKO
odpowiedz wreszcie na pytanie:) czy tak samo podle myślisz o Polsce jak twój nowohujski przyjaciel?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość offerma daj se spokój
szatyn i obywatelek znają się tylko na IGNORZE:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja lubie tu poczytac jak sie bablaja w tych pochwałach i jak co dzien oddaja hoł tuskowi za NIC to jest zabawne 2 argumenty shatyna ktore przemaiaja za PO to to ze odsuneli PIS od władzy i ze nie pozwolili polsce wpasc w szpony kryzysu :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D dobre nie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" Otulona przepraszam, ale czytam,że shatyn to ciota, coś tam jeszcze, dla mnie to chamstwo, masz inne zdanie ok, lubisz pis ok, ale nie obrażaj innych ludzi. Daj mi rzeczowe argumenty a nie wyzywaj m nie od kretynek, ciot, k*** i jeszcze innych, ja nie wyzywam nikogo. Mówię, co myślę. Nie jestem jak mówiłam ani za PIS, ani za PO, ale staram się nie obrażać nikogo. To co napisałam, jestem bardzo emocjonalna i wkurza mnie obrażanie innych i wyzywanie. " Przykro mi że nawet Ciebie kopią poniżej pasa :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziadek ma poczucie humoru
i poza tym pusto w głowie:D ale to już ten WIEK:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ano....
niezły tu chaos 💤 te pisory to jak przekupki tylko im kramik kupić :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Oż cholera, czy Wy k***a nie umiecie normalnie rozmawiać?!! Umiecie dać jakieś argumenty, silne argumenty, a nie k***a tylko ten obrażą wyborców PO chamom na chamstwo odpowiada sie chamstwem." Ja uważam tak, że na chamstwo nie odpowiadaj chamstwem, bo wtedy pokazujesz kim jesteś. Oznacza to dla mnie jedno sama wystawiasz sobie świadectwo. Sztuką jest właśnie pokazać, że jesteś ponad to. Że takie chamsie odzywki spływają po Tobie i po prostu Je ignorujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ano....
echaja w.....j stąd 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ano....
obywatel ty tyż:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obywatel dzikiego kraju miło z twojej strony ze dbasz tu o kulture ale byłoby całkiem miło jakbys czasem złe zachowanie wytknął rowniez shatynowi zauwazasz tez czasem jego chamstwo czy wtedy akurat słuchasz radia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ano....
podszywacz popracuj troche moze mnie nawet rozśmieszysz :classic_cool: obywatel---> wysmienita :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alicjo !!!! zanim zaczniesz mnie dziecko pouczać przeczytaj : 29.04.2010] 12:32 [zgłoś do usunięcia] Alicja z krainy TUSK (alicjazkrainyczarow1@onet.eu) idz zrob tym pedałom wojewodzkim i figurskiem loda nie musza im stac -wystarczy ze beda miec czyste wystraczy raz i won

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obywatel---> ty tygrysku ;) Nie ma to jak klarowna dyskusja polityczna. Powiedzmy sobie szczerze jaki elektorat taka partia :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" Nie zgadzam sie z Tobą Obywatelu... Czy tak każdy może postępować i nie przychodzić do roboty ? Obawiam się, że nie. " Wziąłbyś urlop zapewne i Jarosław coś takiego też powienian ale rozumiem że w Sejmie raz się siedzi a raz nie... mimo to odpuszczam mu na jakiś czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trudno wymagać
od prymitywa wrażliwości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" obywatel---> ty tygrysku Nie ma to jak klarowna dyskusja polityczna. Powiedzmy sobie szczerze jaki elektorat taka partia " ZGODA ale uważaj ... zadawanie się ze mną spowoduje że niebawem nazwą Ciebie: kurwą , cipą itp. itd :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicjo nie czepiaj sie
taka piękna pogoda w sam raz na piłkę:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×