Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

Gość ano.....
echaja nie ma co sie przejmować jakaś sucz zabrała mi nick:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale uważaj ... zadawanie się ze mną spowoduje że niebawem nazwą Ciebie: k**wą , cipą itp. itd chyba skocze 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samanto nie skacz jeszcze
nie dziś:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szatyn jedź i nie wracaj
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ano..... echaja nie ma co sie przejmować jakaś sucz zabrała mi nick Jeszcze ćwierćwieku pisania na kafe i bedziesz prawie dobry :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie czepiam sie wiem ze murawa kusi chciałam tylko uswiadomic niektorym ze PIsowi wytyka sie najmniejsze potkniecie ale jak PO lody kreci na potege to nikt nie reaguje nijak i stad własnie te róznice w pogladach jedni widza a inni nie widza tego co sie dzieje c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z innego topidła 19:27 gurumindarwalnianonion Smoleńsk 2010 rok ,WTC 2001 (te same cyfry ,tylko w innej kolejności!!!) Smoleńsk 10 dzień miesiąca,WTC 11 dzień miesiąca Smoleńsk 8:56 ,WTC 8:46 Tu samolot i tu samolot bierze udział w tragedii !!! Czy to przypadek?!!! Co o tym sądzicie???? ------------------------ :D :D :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ano.....
twoje rekordu na kafe nie będę przebijał🖐️ cze stara lampucero:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mówię, że tak pisałaś, tylko że czytam czasem że shatyn, to taki i owaki,mnie nikt na szczęście jeszcze nie wyzywał, ale Otulona powiedz Mi czy nie obrażałaś shatyna, czy Obywatela? Ja pisałam akurat o Tobie, ale także o innych dyskutantach,ale chodziło mi o większość ludzi obrzuca się tutaj błotem, dlatego powiedziałam aby ludzie, którzy mają inne zdanie to dobrze dajcie mi argumenty rzeczowe, a nie teoretycznie wyzywać od takich, jak pisałam. Masz inne zdanie, ok. Poparłam Twoje zdanie Otulona, że Euro teraz to nie najlepszy moment. Jak czytam internet,to widzę często, że jak masz inne zdanie to i wpiszcie sobie najbardziej obraźliwe słowa. Nikt nie może mieć innego zdania. ten jaskrawy przykład miał być zadumą dla innych. Obywatel nie przejmuj się, na szczęście jeszcze nikt mnie nie obraził. Staram się szanować zdanie każdego, ale nie lubię jak ktoś, kto ma inne zdanie to jest obrzucany błotem. ja to pisałam czysto teoretycznie, ale jak widać nie załapali czytaj masz inne zdanie, ok szanuję Twoje zdanie, ale jak ja mam inne to nie wyzywaj mnie od idiotek, kretynek i K*** i tyle. Otulona zgadzam się z częścią Twoich zdań, ale nie popieram obrażania innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ano.....
twoje rekordu na kafe nie będę przebijał🖐️ cze stara lampucero:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OBYWATELKU IWONKO
ty jesteś chłop czy baba czy babochłop?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak nie ma szatyna
to obywatel też daje w nogi:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" OBYWATELKU IWONKO ty jesteś chłop czy baba czy babochłop? " Mam telefon do dobrego psychiatry , może on rozwiąze twoje problemy seksualne bo stosujesz projekcję własnych kompleksów na innych, pewnie ślinisz się przed monitorem i walisz tekst " ale mu dowaliłem " NIE , nie dowaliłeś mi :-( chciałbym ci jakoś pomóc . chcesz ten telefon ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OBYWATELKU IWONKO
chłopem na pewno nie jesteś, brak ci jaj babą też raczej nie zostaje BABOCHŁOP jak mi przykro:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama widzisz ze oni nie wymiękają na pyskówkach które mogą ciągnąć w nieskończoność tylko na argumentach. no tak na widok argumentów robia wypad albo zmieniaja temat faktycznie niczym moj ULUBIONY polityk ten z mojej stopki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" 13:31 [zgłoś do usunięcia] Alicja z krainy TUSK (alicjazkrainyczarow1@onet.eu) " ble ble ble łubu du łubu du " no wreszcie jakas "odpowiedz" "" Rozumiem że o Jarosławie dzisiaj bez sensu pisałem ? :D wiesz co ? jesteś z lekka ograniczona :-( przepraszam ale sama się o to prosisz a więc : S P I E R D A L A J :-) bez odbioru Alicjo przewrotna panienko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OBYWATELKU IWONKO
ale dałes cioto:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie zależy na tym, aby rozmawiać z ludźmi, którzy są ponad to. Np taki offerma z nim można podyskutować, ma inne zdanie niż ja i ok szanuję jego , a Otulona jak musiała poczekać na odpowiedź, to już:"tak i wyzej wymienionej echaji tez, nie uzyskalam odpowiedzi, ale to nie nowina..." Naucz się może mojego nicka to jest echja anie echaja. Poczekać na odpowiedź, to nie łaska... To było takie teoretyczne powiedzenie, ale nie dociera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przy tym przemowienia tuska co teraz leci na zywo na tvpinfo powinien posel opozycji wstac i powiedziec tak NIECH PAN NIE OWIJA W BAWELNE I POWIE PAN ZE NIC PAN NIE WIE A NIE PAN TRUJE GODZINE CZASU BEZ SENSU :D ps. ja bym tak zrobil bo sluchac sie tego pierdolenia nie da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ano......
echaja papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żegnam was z wielkim żalem zamykam to okienko z wami załóżcie sobie kółko pieniacza i tam się duście tymi swoimi gazami nara zaspiewajmy obywatelowi piosenke idz i nie wracaj sialalala :D ps. i tak wrocisz jak tylko towj pan powroci z bliskiej dalekiej podrozy z trudna droga:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×