Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

Gość echja Ty nie polemizuj z
i tak mam go w dupie. - wawcia ty sie dobrze zastanów, nie wiem jakie masz preferencje ale żeby w dupie go miec i to całego - szoke :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" Obywatel - ja od dluższego czasu sledze ten topki, nie często się udzielam ale czytać potrafię w przeciwieństwie do niektórych . Dlatego np jeśli nie jestem czegos pewna to wole 5 razy przeczytac niż pozniej udawać "MONDRĄ" I czepiac sie tak by sie czepic bo wypada I własnie z tego powodu opóźniona jako jedyna na tym topiku ma ogromnego minusa ! " ale nie śmiej się z niej :-( odpuść jej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość echja Ty nie polemizuj z
Ja znam. Bezczelne, niemoralne i nieludzkie wykorzystywanie Ich smierci do kampanii wyborczej. ehhh tez mi się tak wydaje niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a więc o Jarosławie ... cóż ja jednak myślę że on na prawdę chce dzieło brata dokończyć ... jakie to było dzieło ? tutaj nic nie powiem wiadomo jakie było. Nie wydaje mi się żeby Jarosław kierował się cynizmem... raczej fanatyczną wiarą w IV RP itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość echja Ty nie polemizuj z
shatyn no pa 🖐️ obywatel już nie będę się smiac - masz racje nie wolno smiać się z czyjejś ułomnosci :( " a więc o Jarosławie ... cóż ja jednak myślę że on na prawdę chce dzieło brata dokończyć ... jakie to było dzieło ? tutaj nic nie powiem wiadomo jakie było. Nie wydaje mi się żeby Jarosław kierował się cynizmem... raczej fanatyczną wiarą w IV RP itp." Tutaj także mogę się zgodzic jednak bardzo bardzo bardzo zirytowała mnie wieść o tych zdjeciach :(:(:(:( możliwe np że wymyslil to ktos inny a sam Jarosław o tym nie wie ale to mało prawdopodobne ::(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wawcia a ty czego nie bronisz
otulonej ? Widzisz niewdzięczny jesteś, jak oni cos o Tobie pisza to ta rzuca sie z pazurami a Ty tutaj siedzisz widzisz i nic. Nie bedzie jej przykro ? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wawcia a ty czego nie bronisz
bo wawcia to kawał pisssdencji jest teraz widze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co do zakonnicy to Shatyn ...
a VII przykazanie - nie kradnij ? Pewnie zakonnic nie dotyczy. A tak swoją droga nie jest to czasem kaczka dziennikarska ? A może powód do nowej sukienki ozdabiającej obraz Matki Bożej ? Ma to być jak podają media sukienka wdzięczności i miłości, cierpienia i nadziei narodu polskiego na zawsze, więc będzie szczególnie drogocenna, na pewno znajda się i kamienie szlachetne niezwykłej wartości ... Nie wiem komu to potrzebne ? Matce Bożej na pewno nie, Panu Bogu też nie ... Duchowni są w stanie wszystko wmówić wiernym posługując się sloganem, że taka jest wola Boża tylko dlaczego mamy oddawać cześć obrazkom w koszulkach, sukienkach, drogocennych koronach, podobiznom, wizerunkom, pomnikom ... i co tam jeszcze wymyśla nasi wielebni ojcowie Czy to czasem nie nazywa się bałwochwalstwo ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tu podjudzanie, nastawianie
jednych przeciw drugim kwitnie jak widzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wawcia powraca
" i proszę. takich inicjatyw była cała masa. dlatego właśnie pis przegrał wybory. bo o ile np taki szymon majewski "jedzie" po politykach równo nie patrząc na opcję to figurski z wojewódzkim to hieny które polityką się w ogóle nie zajmowały dopóki pis nie wygrał wyborów. wtedy się hieny na niego rzuciły i dalej go tępić za wszystko co powiedział i czego nie powiedział. " A pis i Kaczński nie dzielili Polaków ? nie judzili nienawiścią ? oj brak obiektywizmu.. ten biedny PIS tyle że Jarosław wielokrotnie obrażał dziennikarzy inteligencje itp. PIS sam sobie jest winny .... agresja , obrażanie Polaków, teksty6 o ZOMO bądźmy minimum uczciwi nie róbmy martyrologii pisu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może dzisiaj będę pisać bez składu i ładu, bo padam na pyszczek, spędziłam ponad 2 godziny w autobusie, bo jazda w moim mieści jest bardzo ciężka, bo korki są straszne, masakryczne. Jednak dziś, po rozmowie ze znajomym, stwierdził że nie ma co się przejmować osobami z internetu, bo one prawdopodobnie nie mają szans nas poznać w tzw realu, a przejmowanie się tym, że ktoś napisze że coś piłaś lub coś tam, to akurat nie ma się co przejmować. w końcu zna Ciebie,żeby tak mówić, nie? Jest jakimś Twoim bratem czy swatem, nie. Olej więc. Zresztą to wielka sztuka czytać ze zrozumieniem. Niestety niektórzy nie posiadają tej sztuki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wawcia powraca
echja zaraz ci pojadę :classic_cool: ( żart ) to co zrobił wojewódzki z Figurskim jest obrzydlliwe ... :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wawcia powraca
echja Ty nie polemizuj z --->> cześć Xcape scream privace , czemu nie piszesz na czarno ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ TYCjan24 napisałeś : [ "samanto .." oczywiście , że się mylę jeśli spojrzeć na problem poważnie i globalnie I wszystko co napisałaś można uznać za słuszne ale... , żeby osiągnąć palmę pierwszeństwa wśród grupy państw posiadających podobne cele oraz podobną "potęgę " militarną , dzisiaj , w środku Europy należy robić to głową a nie szabelką .Przede wszystkim trzeba coś sobą prezentować . Samo szczekanie i wypominanie Rosji milionów grzechów i grzeszków jeszcze tu nie wystarczy . Koniecznością jest też zdobycie poparcia kogoś ekonomicznie potężniejszego i liczącego się .] fakt > z głową ale czasem trzeba szczeknąć, szczególnie w sytuacji gdy owczarki alzackie nawet nie warkną [Ale jeśli ktoś robi cytowany wywód i wreszcie pisze , że "(...) Tak więc dla Rosji obecnej Lech Kaczyński był wrogiem nr 1(...) " to ... bez przesadyzmów proszę . Może dla śp. Lecha Kaczyńskiego Rosja była wrogiem nr. 1 . To już brzmi poprawnie . Co do wyleniałości wschodniego Niedźwiedzia ... hm ... póki ma się ponad 6 tyś . głowic nuklearnych i byle wraka żeby je choć gdzie przerzucić , póki istnieje niepewność ( a i podobno duże tego prawdopodobieństwo ) , że choć jedna z tych głowic może się gdzieś zapodziać ten Niedźwiedź zawsze będzie groźny . ] owszem jest wyleniały choćby wojna w Gruzji > jak opadła w Rosji euforia to rosyjscy eksperci wojskowi załamywali ręce ... a to że gruzińska artyleria powinna być zniszczona w godzinę a przestała strzelać dopiero jak obsługę wybili Czeczeni Kadyrowa.. a to że jakby goniec ze sztabu nie dogonił kolumny wojsk to Rosjanie zajeliby Tbilisi a gonić musiał bo łączność siadła ... I to jest najlepsza częsć naszej armii ? żenada! co do arsenału nuklearnego > w takim niestabilnym Pakistanie gdzie do końca nie wiadomo czy talibowie to projekt wywiadu wojskowego czy też już sam wywiad wojskowy jest talibami bomby i środki do ich przenoszenia są podzielone i składowane w dzisiątkach różnych miejsc po to żeby uniemozliwić kradzież czy naciśnięcie guzika przez jakiegoś fanatyka > myślisz że w Rosji mniej się przykładają do kontroli arsenałów nuklearnych ? pewnie i tak ale nie sądzę że wcale [I wszyscy ważni i bogaci tego świata w dbałości , żeby się nic nie zagubiło będą oficjalnie trzymać z Rosją i uciszać Polaczków . ] skoro się nie zgubiło w mafijnych latach 90tych to teraz pod butem FSB zagubienie się jest dużo mniej prawdopodobne moim zdaniem no chyba że za zgodą i wiedzą FSB ale to pragmatycy to przecież szpiku kości [O Białorusi darujmy sobie ... A Ukraina tyle dziesiątek lat walczyła o swoją niepodległość , tyle krzywd doznała od Rosji , że śmiało można przypuszczać , że karku nie zegnie . Chyba ( zawsze jest jakieś ale , chyba ) , że zachód ją "odda" Rosji .] co do Ukrainy i zachodu pełna zgoda ale nie jestem pewna czy Ukraina i Polska były jedynymi powodami zamiany JAMAŁ2 na NORDSTREAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otulona von skulska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wawcia powraca
nie gadaj :D że też sam na to nie wpadłem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wawcia powraca
z forum dla pilotów "Czaban przyznał, że mjr Protasiuk na własny koszt odbył szkolenie na cywilną licencję komercyjną, co świadczy o tym, że też przygotowywał się do odejścia z 36-go. A to z kolei stawia pod znakiem zapytania spekulacje o ewentualne naciski z kabiny pasażerskiej. IMHO pilot, który ma już papier cywilny i przygotowuje się do odejścia może pozostać na takie naciski raczej niewzruszonym."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gen. Czaban już parokrotnie się zbłaźnił w wypowiedziach. Na katastrofę składa się nie jeden, a parę czynników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wawcia powraca
We Wo kim jesteś by oceniać szefa wyszkolenia pilotów ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wawcia powraca
zadano ci pytanie , nie potrafisz odpowiedzieć :-( :-( ale oceniać innych potrafisz We Wo :D :D :D wielki ekspert

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadlam na chwilke:)ale pedzicie do przodu:P:P na razie nie jestem w stanie wszystkiego przeczytac (robie zalegle prace semestralne:O:O), ale widze ze wiekszosc postow dotyczy otulonej🌼:)wawcia dostales bana?:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wawcia powraca
niestety nie po linii pisałem :D :D ale to co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie moge znalezc odpowiedzi na moje pytania, ktore wczoraj zamiescilam:O:O to moze powtorze.....co ma wspolnego kandydat bronek z WSI, na roznych forach internetowych lacza go z ta sprawa, a ja nie wiem o co chodzi:O:O....i mam prosbe do ujadajacych platfusow (uwielbiam ten skowyt:D:D)...napiszcie mi dlaczego bedziecie glosowac na bronka.....czy dlatego ze ma wasy, czy dlatego ze dla przyjemnosci zabija bezbronne zwierzeta, czy moze dlatego ze ma wielka zone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×