Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

Gość trudna droga.....
jaki kierowca taka droga:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żegnam was z wielkim żalem zamykam to okienko z wami załóżcie sobie kółko pieniacza i tam się duście tymi swoimi gazami o przepraszam, od trucia gazami to ja jestem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisory macie pole do popisu poczytam chetnie o argumentach :classic_cool: PeOwskie betoniki poszły sobie :P Tylko poprosze o przygniatające argumenty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powtórz pytanie, bo nie wiem jakie mi zadałaś, bo jeśli takie gdzie mnie wyzywałaś, to nie ma takiego postu, pisałam teoretycznie, że jak mam inne zdanie to nie wyzywaj mnie, a nie że mnie wyzwałaś, czy jeszcze jakieś pytanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alicja :D:D:D:D koorwa głupszego pytania dzis jeszcze nie czytałam:D:D:D:D:D:D W szkole miałam takiego idiote co po 40 minutach lekcji pytał jaki był temat :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daliście się chołota nabrać :D cały czas was czytam :D niezła zabawa jak na nude w pracy :D :D dziękuje za dostarczenie rozrywki:D a teraz TAK : - wygladacie mi na stado przekrzykujących się sfrustrowanych smutnuch ludzi , kto komu bardziej dowali - tym się karmicie - bezmyślne kłapanie jęzorem i obsrywanie myślących inaczej - to wiele o was mówi - przewrotnie obwiniacie innych o chamstwo którego sami jesteście katalizatorem ( odsyłam do google - co to jest katalizator) - żenujące jest jesli uważacie że to co wypisujecie kogokolwiek rusza :D jesteście dla mnie tylko zlepkiem czarnych upośledzonych ników ( ale chamstwa nie toleruję i będe je piętnował ) Na koniec powiem w stylu wawci : Nie ZESRAJCIE SIĘ ... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To tak dla przypomnienia
Pis przegrał, bo PiS przegrał, bo ludzie mieli dość. Mieli dość arogancji, agresji, obłudy i niesłowności. Czas, w którym zideologizował Kaczyński państwo polskie, był glęboką lekcja dla społeczeństwa obywatelskiego. Chcial , nie pytając nikogo, Polske ukształtować na swój wzór i podobieństwo, ale jak to bywa, gdy się za bardzo chce, stworzył karykaturę, która wiekszości sie nie spodobała. I to jest rzeczywiście jego zasługa, gdy w oporze przeciw jego wizji Polski zwierały się cale grupy społeczne, korporacje zawodowe, środowiska. Najpierw obrażane, potem lekceważone, wreszcie upokarzane. Tak blisko juz stad do znanej z najgorszych czasów pogardy wobec bliźniego... Opór obywatelski rósł wprost proporcjonalnie do ocen Kaczyńskiego i komentarzy. Zawsze besserwisserskich, apodyktycznych, calkowicie roznych od tego, co czuło społeczeństwo. I to pana premiera Kaczyńskiego rozlozylo na łopatki. Brak empatii, wczucia sie w innych, zrozumienia innych. Zresztą, był wyjatkowo konsekwentny, a wśród partyjnych dworaków nie znalazł sie nikt na tyle odważny, kto przekonałby pana premiera, ze białe jest białe, a czarne czarne. Nie wydaje mi sie tez, by przegrał wybory z powodow nastawienia mediow. Media są tylko zwierciadłem na gościńcu, w którym przegląda się świat. Dojrzał Kaczyński w nim krzywa rzeczywistość , choć to on ja wykrzywił najbardziej. Za bardzo przypomina to okrzyk uciekajacego złodziejaszka: Łapać złodzieja! bym watek mediow ciagnał dalej. Do klęski Prawa i Sprawiedliwości przyczyniło sie wyłącznie Prawo i Sprawiedliwość. Konkretnie Kaczyńskim najbardziej oddani funkcjonariusze. Zło czyniący w dobrej wierze, jak pisał Pascal. Otoczył się on aktywem, który albo śmieszył, albo jeżył włos na głowie. To aktyw nadal PiSowi wizerunek partii fanatyków szkodzących demokracji. Kaczyński tego nie przyjmuje do wiadomości, ale to ludzie, którzy nadali PiSowi taki wizerunek, (pp. Fotyga, Szczypinska, Gosiewski, Cymanski, Kurski, Zybertowicz, Putra, Ziobro, Macierewicz i kupa innych), są jedynymi winnymi klęski własnej partii oczywiście z przywódcą na czele. Niech Kaczyński tym nie obciąża Tuska i jego Platformy, bo to tylko kanonierka, za słabo uzbrojona, by zatopić lotniskowiec. PiS poszedł na dno, bo samiscie w tym lotniskowcu poodkręcali zawory, a dziś cieszycie się, ze poszliscie na dno tak swietnie umundurowani! Poszliscie na dno na własne życzenie. To oczywista oczywistość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spierdalaj obywatel zajmij sie robota a nie pierdolisz bez sensu odkad sie tu pojawiles......... poczekaj az wroci twoj kochas bedziecie mogli upraiwac te swoje 6 na 9 na topiku. pieprzone towarzystwo wzajemnej adoracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To tak dla przypomnienia
PiS przegrał bo ... cd Kaczyński jest rasowym politykiem. Zna reguły polityki, a raczej wie , ze nie ma w niej żadnych reguł, choć akurat jedna powinna tam obowiązywać. To dbałość o własną twarz. A Kaczyński twarz tracił wiele razy. Widocznie traktuje swą twarz jak za długi paznokieć. Obcięty, odrośnie. Otóż, nie! Bo Kaczyński juz na zawsze pozostanie tym, który dla utrzymania władzy nobilitował Leppera i Giertycha. I na zawsze pozostanie tym, który wykreował małego pana Kamińskiego, człowieka bez przesady zdrowego na umyśle, który potrafił zatrzymanemu lekarzowi, głęboka nocą, wysyczeć w twarz, ze to on, Kamiński, jest najlepszym śledczym naszych czasów. Jego prototyp, również napędzany najświętszym poczuciem prawa i sprawiedliwości, inspektor Javert z "Nędzników" Wiktora Hugo, gdy uświadomił sobie własną nikczemność, skończył śmiercią samobójczą. Ciekawe, jak będą rozliczali się wobec swoich sumień Pańscy janczarzy... Nauczyciele znają bachory, ktore bez przerwy rozrabiaja, wrzeszczą, pluja, podstawiają nogę, ciągną dziewczynki za włosy, rzucają kreda, gadaja, jedzą na lekcji, skarzą, przeklinają. Najczęściej stawiane są do kata, ale gdy miarka sie przebierze, bachora wyrzuca się ze szkoły. Kaczyński ten styl wprowadził do polityki i to jest prawdziwy powód, ze spotkał Jarosława Kaczyńskiego los uciążliwego bachora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja co napisałam, że też tak uważam. Wkleić. "że wprowadzenie euro teraz jest zupełnie nie potrzebne, niemożliwe, ponieważ Polska nie ma stabilnej i wypracowanej gospodarki, że mamy zbyt słabą złotówkę. Wprowadzenie Euro byłoby teraz zabójstwem dla gospodarki polskiej. Co jeszcze napisać, żebyście zrozumieli, a jakoś zawsze byłam przeciwko Kaczyńskiemu. Zgadzam się z tym co napisała Otulona o wprowadzeniu Euro teraz. Pisałaś coś o gospodarce niemieckiej." Zgadzam się z Tobą Otulona w sprawie Euro. Nie zadałaś mi pytania Otulona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lech Wałęsa zareagował na ostatni sondaż ws. byłych prezydentów. - Moja (prezydentura red.) była w koncepcji nie chcę ale, muszę. Tylko wielu tego nie rozumiało i do dziś nie rozumie skomentował ocenę Polaków, z których jedynie 11 proc. uznało Wałęsę za najlepszego prezydenta. o 11% za duzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" Otulona przepraszam, ale czytam,że shatyn to ciota, coś tam jeszcze, dla mnie to chamstwo, masz inne zdanie ok, lubisz pis ok, ale nie obrażaj innych ludzi. Daj mi rzeczowe argumenty a nie wyzywaj m nie od kretynek, ciot, k*** i jeszcze innych, ja nie wyzywam nikogo. echja czy ty sie czegos napilas? piszesz do mnie zdanie "nie wyzywaj MNIE OD kretynek,ciot, k**ew i jeszcze innych" ja zadaje ci potem pytanie bys wkleila chociaz moj jeden post do ciebie bedacy w tym wulgarnym tonie a ty piszesz znowu jakbys sie z marsa urwala czy ty echjo wogole w tym momencie kojarzysz co piszesz do mnie? bo mam dosc duze watpliwosci co do tego" czytanie ze zrozumieniem się kłania,pisałam do Ciebie, bo Ty obrażasz shatyna i sama się do tego przyznajesz, piszę do Ciebie jako osoby, która też obraża. A ja teoretycznie piszę tak" Otulona podaj mi rzeczowe argumenty, a nie obrażaj" to jest taki przykład. Pisze to dlatego by in ni, którzy nawzajem się obrażają zrozumieli, że należy dyskutować. I nie nic nie piłam, bo nie pijam niczego oprócz herbaty i wiem co do Ciebie piszę. W ogóle pisze się oddzielnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A rezygnuj, to jest cytat z tekstu, w którym poparłam Cię w sprawie wprowadzenia euro, czy mam wkleić cały post?. Jeśli chodzi o Euro jestem zdania, że teraz wprowadzenie euro było by zabójstwem dla polskiej gospodarki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do ...echja128
Odpuść sobie z Alicją ... otuloną ... wawcia ... Maaagdalenka ... offerma, nie pogadasz IGNORUJ TO TO Pozdarawiam :classic_cool: :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do ...echja128 Odpuść sobie z Alicją ... otuloną ... wawcia ... Maaagdalenka ... offerma, nie pogadasz IGNORUJ TO TO Pozdarawiam shatyn uwazaj bo droga jest trudna zblizasz sie do ronda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pis nie przegrał
był oczerniany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie nie interesuje dlaczego PiS przegrał, choc wiele w tyym co powyzej prawdy :classic_cool: Wiem natomiast czemu mojego głosu na nich nie oddałam :) jest to partia która uznnaje tylko swoje racje. kazdy przeciwny ich zdaniu to niemalże wróg :O żyją przeszłoscią i przeszłosc wykorzystują do walki politycznej. Ponadto wazniejsze dla nich jest aby potega padła na kolana i sie kalała niż to czy nasz kraj bedzie sie rozwijał i wzmacniał pod wzgledem gospodarczym :O Znudziły mnie ich gierki polityczne polowania na czarownice i szukanie wrogów Narodu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobrze, jak wytłumaczyć ludziom by dyskutowali z sensem, jak Otulona mi tu wyjeżdża z tekstem, że nie umiem budować zdań podrzędnych, a sama robi błędy, czyli typowe przyganiał kocioł garnkowi. A to co chciałam Jej wytłumaczyć, to był przykład na dyskusję, z ludźmi tutaj znaczy masz inne zdanie to jesteś obrzucany błotem, stąd teoretycznie pisałam do Otulonej, że jak ma inne e zdanie to ok, nie mogę Jej wkleić żadnego postu, bo mnie nie wyzywała, ale shatyna owszem i napisałam aby dyskusja była rzeczowa i merytoryczna, np popatrzcie jak dyskutuje się z offermą, ma inne zdanie niż ja, ale nie wyskakuje do nikogo z obrażaniem. Szanuję jego zdanie, lubię z nim dyskutować, bo nie obrażą nikogo kto ma inne zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do ...ano....
Masz rację. PiS nie ma szansy przetrwania Nikt rozsądny nie będzie na nich glosował, dla mnie to jasne jak słońce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×