Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

1 mln 650 tys. podpisów. "Zwycięstwo jest w zasięgu ręki" " - Zebraliśmy 1 mln 650 tys. podpisów. Wierzę i wiem, że zwycięstwo jest w zasięgu ręki - powiedziała Joanna Kluzik-Rostkowska. Jarosław Kaczyński ograniczył się do podziękowań i opuścił konferencję. - Chciałem serdecznie podziękować wszystkim, którzy zbierali podpisy i tym, którzy się podpisali - mówił Jarosław Kaczyński. - Jestem przekonany, że coś nas łączy. Przekonanie, że Polska ma prawo do marzeń, o tym, że będzie silna, licząca się w świecie, dumna i sprawiedliwa. " http://wiadomosci.onet.pl/2165953,11,1_mln_650_tys_podpisow_zwyciestwo_jest_w_zasiegu_reki,item.html :-O :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swój do swego ciągnie
nie wiesz:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość REKORDOWE POPARCIE
ponad 1 milion 650 tysięcy podpisów :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość REKORDOWE POPARCIE
A tymczasem....... Grzegorz Schetyna powiedział, że Platforma zebrała już dużo powyżej 100 tys. podpisów pod kandydaturą Bronisława Komorowskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość REKORDOWE POPARCIE
to rencista się zmartwi..:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parę lat plucia i nic
ponad 1 milion 650 tysięcy podpisów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj byliśmy petentem, dziś jest już idealnie? EDMUND KLICH ZMIENIŁ ZDANIE - TAK TWIERDZĄ ROSJANIE " Pierwszy głośno grzmiał, że na własne życzenie postawiliśmy się w roli petenta i zdaliśmy na łaskę strony rosyjskiej. Edmund Klich powtarzał także, że po katastrofie Tu-154, w Rosji panował wielki chaos. Wystarczyły dwa tygodnie, by Szef Państwowej Komisji Badania Wypadków Lotniczych diametralnie zmienił zdanie. Teraz nie może się nachwalić Rosjan za organizację pracy i postępy w śledztwie. Przynajmniej tak twierdzą sami Rosjanie. Z dziennikarzami Klich nie rozmawia. " http://www.tvn24.pl/-1,1655117,0,1,wczoraj-bylismy-petentem--dzis-jest-juz-idealnie,wiadomosc.html :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hieny przestańcie grzebać
"Po co turyści tam jechali? To horrendalne!" - Po co na miejsce katastrofy jechali turyści? Przecież to jest horrendalny pomysł - mówiła w Radiu ZET Izabela Sariusz-Skąpska, której ojciec - prezes Federacji Rodzin Katyńskich - zginął w wypadku pod Smoleńskiem. - Na miejsce tej tragedii jedzie się nie po to, żeby szukać guzików, tylko po to, żeby złożyć kwiaty - mówiła zdenerwowana. - Nie pozwala nam się na żałobę, nam - rodzinom katyńskim - twierdziła Izabela Sariusz-Skąpska. Jest mnóstwo najróżniejszych ataków, spekulacji, nagle powołuje się fundacje, które mają zbierać jakieś pieniądze - mówiła poruszona. Przyznała natomiast, że "gdzieś na świecie padło na szczęście pytanie, dlaczego oni tam w ogóle jechali. - Ta pierwsza fala medialna miała jakąś moc oczyszczającą - mówiła córka prezesa Federacji Rodzin Katyńskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tymczasem Pospieszalski
ten od filmiku solidarni 2010 mówil dziś: Szczątki 25 ofiar katastrofy dotarły do Polski kilka dni temu - powiedział w Polskim Radiu publicysta Jan Pospieszalski oburzony, że dopiero teraz przetransportowano fragmenty ciał ludzi, którzy wcześniej zostali już pochowani w uroczystych pogrzebach. Kilka dni temu RMF FM informowało, że szczątki przyleciały do Polski tak późno, ponieważ nie były wcześniej zidentyfikowane. Hiena poszła se pogrzebać w błocie, tu jakiś ucięty palec wygrzebała, tam jakiś paszport, gdzie indziej skarpetkę... Hieny nie ludzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1 milon 650 tysiecy
Jak sie to ma do sONdaży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miny zrzedły?
:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kurt rzeźnik nr 5
Szatyn. Co do paszportów.Wiesz jakiś czas po"upadku komuny"były jeszcze paszporty które na upartego można było podrabiac na przykład poprzez zamianę zdjęć i tak dalej. Nie wiem czy wiesz wogóle jak obecny paszport wygląda. (Albo paszport dyplomatyczny) ciekawe kto by zapłacił te od 500do 1000czegoś tam zł euro rubli etc za to by moc przekroczyć granicę jako np Jaruga Nowacka albo Merta. Człowieku. Ta cena o której napisałeś to jest cena za paszport wykonany a nie rejestrowany czyli sztuczny. A nie za używany pod czyimś nazwiskiem. PRZEPRASZAM ALE WŁĄCZ CZASEM CHOCIAŻ MYŚLENIE. Ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość włacz myślenie?
w przypadku rencisty to niemożliwe:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fakt po by im takie
Były potrzebne. ? Bez sensu. Usunięcie rzeczywistych danych z obecnych paszportów jak i później naniesienie jakichś docelowych jest bardziej karkołomne niż wykonanie w oparciu o materiały dobrej podróbki. Więc to nie argument że gdyby teren był źle zabezpieczony,znalazłby się ktoś by podprowadzić dokument. To bez sensu. Natomiast w kasę leżąca to za bardzo nie wierzę. W tamtych szerokościach geograficznych to małoprawdopodobne chyba że nikt się jej po prostu nie dogrzebał ale nie dostrzegł że to była kasa z uwagi na jej mechaniczne podniszczenie. Co innego zaś wprawne oko reportera. Fakt. Coś tu jest nie tak. Tzn nie chodzi mi o żadne spiski. Chodzi mi o bałagan i niekonsekwencje. Kto wie czy właśnie konsekwentne działania nie mogły by się potem zemścić w taki sposób,że wypłyną inne zaniedbania i ogólny bałagan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet lat 39
Donald Tusk "w zdecydowany sposób" wystąpił do władz rosyjskich o ponowne zabezpieczenie terenu katastrofy prezydenckiego samolotu pod Smoleńskiem. kahahahhhahahah zdecydowanie to on poprosi a ruski i tak to oleją Jak sie ma rzad złozony z mieczaków to trudno "w zdecydowany sposób" wystąpić do władz rosyjskich do tego trza miec jaja ci co mieli jaja zgineli niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten rencista pierwszy
tutaj robił rozpierduche,na dawnych kaczkach za co bana zarobił ale co ty możesz o tym wiedzieć:o:o:o:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Korwin o Tusku
Jacek Nizinkiewicz: Z Donaldem Tuskiem też jest Pan na "ty"? Janusz Korwin-Mikke: Nie, ale Tusk też jest liberałem i gdyby mógł inaczej postępować, to by tak robił. - Tusk jest Panu ideowo bliski? - Tak, oczywiście. Obaj jesteśmy liberałami, tylko ja jestem od niego bardziej konserwatywny. Tusk jest prawicowym konserwatywnym liberałem, ale jego partia już nie. W całej Polsce jest może 5 tys. osób które rozumieją konserwatywny liberalizm. Głupia gadanina o prawach podstawowych i równości jest niepotrzebna. :P A w pierwszej części wywiadu nazwał Lecha Kczyńskiego komunistą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To te podpisy, to jest wyraz poparcia dla Jaroslawa Kaczynskiego :D?? Ja myslalem, ze to jest wydanie pozwolenia(przez kazdego Polaka z osobna) na kandydowanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niby że jak?
To te podpisy, to jest wyraz poparcia dla Jaroslawa Kaczynskiego ?? Ja myslalem, ze to jest wydanie pozwolenia(przez kazdego Polaka z osobna) na kandydowanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co by nie mówić
szczęny poopadały:D nawet rencista udaję, że go nie ma:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co by nie mówić
a jeszcze wczoraj rano było tak pięknie POjawił się 5 głos:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jedyne wyjscie z patowej
sytuacji to debaty wyborcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×