Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

orange > to był cytat z wawci a wulgaryzmów używam nie przeczę co do reszty > 'wraca napierdalanie młotkiem po łbie' możesz zamienić na 'wraca rozwalanie topików z nudów' ale się nie rymuje co do Urbana > wypowiem się wieczorem hej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyłapano klechę
Antygejowski duchowny przyłapany z męską prostytutką Jeden z czołowych przeciwników praw dla homoseksualistów w USA musiał się gęsto tłumaczyć, gdy został sfotografowany na lotnisku w Miami z męską prostytutką. Jak się okazało, młody mężczyzna towarzyszył mu podczas urlopu w Europie - czytamy na stronie internetowej brytyjskiego dziennika "The Independent". George Alan Rekers, baptystyczny duchowny, zagorzały przeciwnik gejów znany z tego, że uważa homoseksualizm za chorobę, którą można wyleczyć, przyznał, że wynajął za pośrednictwem strony internetowej usługi 20-latka na czas 10-dniowego urlopu w Europie. Rekers najpierw tłumaczył, że młody mężczyzna miał pomagać mu przy noszeniu bagaży, ponieważ sam jest po operacji i nie jest w stanie ich dźwigać. Później powiedział, że "tak jak Jezus Chrystus" spędza czas z "grzesznikami", aby im pomóc. George Alan Rekers zaprzeczył, że miał stosunki seksualne z 20-latkiem. Duchowny dodał, że podczas podróży przeznaczył wiele czasu na "dzielenie się naukową wiedzą na temat zalet porzucenia stosunków homoseksualnych". "The Independent" podważa argumentację antygejowskiego aktywisty zauważając, że na opublikowanej fotografii to właśnie on pcha na lotnisku wózek z bagażami, podczas gdy idący obok wynajęty mężczyzna obie ręce ma wolne. Ponadto jedna z lokalnych gazet dotarła do e-maili wysyłanych przez duchownego 20-latkowi, w których proponuje mu kolejną podróż, podczas której mieliby dzielić wspólny pokój w hotelu. Ciekawe ilu takich kryptogejaków jest w naszej polityce. Oficjalnie nienawidzą gejów, sprzeciwiają sie małżeństwom homosiów ale prywatnie sami są pedziami...to tak jak z tymi księżmi którzy co innego mówią w kazaniach a co innego robią w zakrystiach z ministrantami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samanto ...
[wiesz co ofermo ciężko mi to przejdzie przez gadrło ale akurat w tym się zgadzam jak J Pospieszalski chce równać do W i F to z mojej strony ma wolną rękę > niech ich goni droga wolna i krzyżyk na drogę] A z mojej strony nie ma wolnej ręki bo ... jest w TVP czyli telewizji PUBLICZNEJ i żyje z mojego abonamentu Nie oszukujmy się, albo albo Albo jest TVP - czyli tv publiczna i płacimy abonament , albo nie płacimy abonamentu i TVP sprywatyzujemy wtedy prywatna tv może zatrudnić sobie takich pospieszalskich i jemu podobnych i zobaczymy jak długo będa na antenie i jaka beą mieli oglądalność ... wolny rynek działa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy ktoś mi wyjaśni
jak się ma konwencja chicagowska http://tnij.org/griz do tego, że wyraźnie pisze: Artykuł 3. Cywilne i państwowe statki powietrzne a) Niniejsza Konwencja stosuje się wyłącznie do cywilnych statków powietrznych, nie stosuje się zaś do statków powietrznych państwowych. b) Statki powietrzne używane w służbie wojskowej, celnej i policyjnej uważa się za statki powietrzne państwowe. czyli mogliśmy przejąć śledztwo i kolejne kłamstwa wychodzą na jaw?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy ktoś mi wyjaśni
tzn dlaczego wpiera się nam że podpunkt 13 jest obowiązujący, a podpunkt 3 nie? czy jest tu jakiś prawnik i może na to pytanie odpowiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy ktoś mi wyjaśni
Artykuł 13. Przepisy dotyczące przybycia i odprawy Z chwilą przybycia na terytorium Umawiającego się Państwa przy opuszczaniu tego terytorium lub podczas pobytu na nim pasażerowie i załogi statków powietrznych oraz towary przewiezione tymi statkami podlegają ustawom i przepisom tego Państwa, dotyczącym przybycia wspomnianych pasażerów, załóg lub towarów na jego terytorium i opuszczeniu przez nich tego terytorium takim, jak przepisy w sprawie przyjęcia, odprawy, imigracji, paszportów, ceł i kwarantanny. dla dokładności kto decyduje, który paragraf bierze się pod uwagę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy ktoś mi wyjaśni
nasz samolot w Smoleńsku nie przybył, nie odprawił się, on się ROZBIŁ! był państwowy nie cywilny, więc na logikę, powinno się stosować do niego artykuł 3 a nie 13

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samanto ...
Co do filmu "Solidarni 2010" wyemitowanego w TVP 1 (czyli tv PiSu) jak sie okazuje częśc spośród "przypadkowych" przechodniów to aktorzy a jeden z nich to ... radny PiS Jak media donoszą to autorzy filmu wpisali w żałobę narodową polityczne obsesje, a film nie miał nic wspólnego z żałobą Film bezpodstawnie wykorzystuje śmierć prezydenta RP do kampanii prezydenckiej co jest haniebne i przekoloryzowuje rzeczywistość. Mnie osobiście przerażało to w czasie żałoby, że jaki program nie włączyłam to tam "szły trumny" i bim bam bommm bommm, bim bam bommmm bommmm ... przerażające to było, to gruba przesada delikatnie mówiąc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ....czy ktoś mi wyjaśni
a poszukaj sobie i wyjaśniaj sam szukasz głupich na lato czy co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem za sprywatyzowaniem
TVP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja ci wyjaśnię...
"był państwowy nie cywilny" samoloty są albo cywilne albo wosjkowe ewentualnie jak chcesz to "państwowe" i prywatne w zależnosci od właściciela samolot który się rozbił był cywilny, nie był myśliwcem ani bombowcem więc przestań mędzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy ktoś mi wyjaśni
kolejna manipulacja onetu wczoraj artykuł o 5 głosie wisiał do wieczora, dopiero wtedy dopisano, że był to głos kobiecy, ale najważniejsze, że ludziska przeczytali i snuli teorie o Kaczyńskim dziś artykuł - 700 tys dla PO, a przy nim kolejny tytuł - wzrosła liczba podpisów dla Kaczyńskiego i kolejny http://tnij.org/grje strach przed miażdżącą przewagą Jarka miesza w głowach :O manipulacja goni manipulację, ludzie są tym zmęczeni i nie są na szczęście już ślepi a tu instrukcja jak można zmanipulować czarne skrzynki, wklejam opinię z pewnego portalu, jej wiarygodność można sprawdzić w odpowiednich źródłach W roku 1988, podczas pokazów lotniczych we francuskiej Alzacji, rozbił się Airbus A320. Rozbił się na terenie Francji. Żadne inne państwo nie miało wpływu na jakiekolwiek okoliczności badań tej katastrofy. Pomimo to, czarne skrzynki zostały przerobione, dla zafałszowania i ukrycia informacji istotnych do określenia przyczyn i ustalenia winnych. Jak Państwo myślą, co zostało już zrobione, albo będzie zrobione, z rejestratorami lotu naszego Tu154, kiedy własność państwa polskiego jest w dyspozycji państwa rosyjskiego? Oto opis, jak to się robi we Francji. Obydwa rejestratory zostały odnalezione krótko po katastrofie. Francuskie przepisy przewidują, że powinny one zostać natychmiast przejęte przez policję, opieczętowane i przekazane nadzorującemu śledztwo sędziemu. Jednak w tym wypadku, czarne skrzynki zostały zatrzymane przez dyrekcję lotnictwa cywilnego i skonfiskowane przez policję dopiero 10 dni po katastrofie. Nie wiadomo, co działo się z nimi w tym czasie. W tym miejscu widać sytuację trochę porównywalną do naszej; nasze skrzynki zostały zatrzymane przez władze rosyjskie, ale nie zostały przejęte po 10-ciu dniach i nie wiadomo czy i kiedy znajdą się w Polsce. No, ale dalej o Francji. Zapisy z cyfrowego rejestratora danych lotu (DFDR) noszą ślady możliwych manipulacji. Podkreślenie nie jest przypadkowe, możliwych, nie znaczy pewnych, znaczy dobrze ukrytych, co miało wpływ na dalsze rozstrzygnięcia. Brak jest kilku krytycznych dla analizy wypadku sekund zapisu, a dane z DFDR są rozsynchronizowane z nagraniem rejestratora rozmów w kokpicie (CVR). Ponadto niektóre parametry lotu odczytane z DFDR są sprzeczne bądź fizycznie niemożliwe. Samolot nie mógł lecieć z zapisanymi: prędkością i kątem natarcia bez utraty siły nośnej, zaś znak zapisanego przyspieszenia podłużnego nie zgadza się w krytycznej fazie lotu z zarejestrowanym kierunkiem zmian prędkości. Braki w zapisie DFDR uniemożliwiają, między innymi, weryfikację zeznań pilota o utracie mocy jednego z silników i ewentualne ustalenie jej przyczyn. W maju 1998 (Uwaga! Po 10-ciu latach!) szwajcarskie laboratorium kryminalistyczne Institut de Police Scientifique et Criminologique (IPSC), zbadało zdjęcia wykonane przez dziennikarzy na miejscu katastrofy, na których przypadkiem zarejestrowany został moment wynoszenia rejestratorów przez pracownika dyrekcji lotnictwa cywilnego. Na ich podstawie eksperci orzekli, że czarne skrzynki przejęte przez policję10 dni po katastrofie i przedstawione jako dowody w pracach komisji i w sądzie, nie są tymi samymi, które zostały wydobyte z miejsca wypadku. Oficjalne dochodzenie potwierdziło wprawdzie możliwość manipulacji danych w rejestratorach, ale mimo to uznało ich zapis za pełnowartościowy materiał dowodowy. Francuzi „napisali instrukcję, dla wszystkich krzątających się wokół katastrofy naszego Tu154. A ja tak sobie myślę, że w wysoko cywilizowanej demokracji, za to co się stało i dzieje nadal w tej sprawie, najwyższe władze Polski powinny być zmienione tak szybko, jak na to pozwalają procedury demokracji i mam nadzieję, że władza ponad najwyższa naród, zrobi to sprawnie. Dla siebie i ofiar. na razie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy ktoś mi wyjaśni
dzięki za wyjaśnienie, poszukam jednak prawnika, chcę po prostu znać prawdę, mam dość mataczenia!!! :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do ....czy ktoś mi wyjaśni
nie wklejej opinii bo chyba nikogo to nie interesuje Śledztwo w sprawie katastrofy trwa i potrwa jeszcze długo więc musimy poczekać A snucie jakiś historyjek , teorii to o tyłek roztrzaskać nikogo rozsądnego to nie interesuje, kazdy ma swoje sprawy, swoje problemy, swoją rodzinę i nie ma czasu na zadne ble ble ble bez sensu , pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wklejej opinii bo chyba nikogo to nie interesuje Śledztwo w sprawie katastrofy trwa i potrwa jeszcze długo więc musimy poczekać A snucie jakiś historyjek , teorii to o tyłek roztrzaskać nikogo rozsądnego to nie interesuje, kazdy ma swoje sprawy, swoje problemy, swoją rodzinę i nie ma czasu na zadne ble ble ble bez sensu , pozdrawiam jakie snucie?? co nie interesuje?? moze ciebie nie interesuje skoro sie cieszysz ze w zwiazku z katastrofa samolotu w ktorym zginal prezydent twojego kraju sledztwo prowadzi rosja. co za baran

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do ....
[i twierdzenie że "telewizja publiczna nie ma prawa takich rzeczy pokazywać" to jest jakiś żart.] To nie jest żart tylko prawda i nie ma prawa TVP pisowska zresztą tego pokazywać, ale to się nie godzi okłamywac z perfidną premedytacją społeczeństwo, a efekt taki, że nie oglądamy TVP 1 :) i nawet usunięcie dyspozycyjnej Wyszynskiej z "wiadomości" nic nie pomogło Jednym slowem TVP ma tyle zysku co w pysku Jestem za sprywatyzowaniem TVP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przejęcie śledztwa przez Polske spowodowałoby jedno. Zamiast trwać pare, parenaście miesięcy trwałoby dwa razy dłużej. bo??? bo???? jakis argument??? moze w koncu cos od siebie nie z wklejki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ho ho ..........
bardzo, bardzo ciekawe, że na forum dla kobiet jest baran ? Nie interesuje bo z wieku dziecięcego już wyrosłam i bajeczki mnie nie interesują A poza tym ani ty ani ja nie znasz się na tych sprawach więc pozostawmy sprawy specjalistom, niech bedzie śledztwo, niech wypowiedzą się eksperci ... Nie uważam, że Rosjanie sa niewiarygodni. Gdyby taka katastrofa rosyjskiego samolotu, była na naszym terenie to kto by prowadził dochodzenie? Rosjanie czy Polacy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdyby taka katastrofa rosyjskiego samolotu, była na naszym terenie to kto by prowadził dochodzenie? Rosjanie czy Polacy NO KTO??? PROSTE ZE ROSJANIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przestan pieprzyc jesli by to byly wladze rosji to by sprawe prowadzili rosjanie bo to jest chyba oczywiste. przestan w koncu pieprzyc bzdury bo sie slabo robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nine or teen inch nails
Do->czy ktoś może mi wyjaśnić.- Trudno orzec dlatego tak opisuje się stosowanie tej konwencji że jeden przepis się stosuje a drugi nie. Ale pamiętać należy że Konwencje takie to po prostu umowy międzynarodowe których sygnatariuszami jest wiele zwykle państw więc są wielostronne. I prawdą jest również że niektóre państwa mają prawo przystąpić do takiej konwencji z zastrzeżeniem pewnych jej punktów. To znaczy wyłączyć wobec nich stosowanie ich. Nie można jednak uczynić tego odnośnie elementu umowy jaki określa się żargonowo trzonem. Szeregu postanowień tak nie można wyłączyć. O ostatecznym stosowaniu lub nie stosowaniu decyduje ok trybunał pod którego jurysdykcję strony zdecydowały się oddać wszelkie ewentualne spory. Jeśli się zdecydowało. I tu uwaga! Mamy trzy możliwe odpowiedzi. 1-wyłączenie zgłoszone przez Rosję stosowania danego przepisu(wątpię)2 nie ma trybunału ok w umowie który miałby rozstrzygać spory i przyjęto system uznaniowy(no i mamy to co mamy)3korzystając z chaosu i ogólnej dezinformacji ktoś, licząc że nikt nie będzie się wgryzał w ten problem bo konwencja ta ma przecież ograniczony przedmiotowo zakres stosowana, wali w przysłowiowego ch. z uwagi na taki czy inny interes. Tak to widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dokładnie Shatyn
i to mnie wkurza, że z takiego nieszczęścia, tylu istnień ludzkich i ich rodzin, najbliższych, probuje się zrobić nie tylko sprawe polityczną, ale też kampanię wyborczą Jarosława Kaczyńskiego To okropne i tylko do tego zdolni są PiSuarowcy, te nędzne żołnierzyki PiSuarowe brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to mnie wkurza, że z takiego nieszczęścia, tylu istnień ludzkich i ich rodzin, najbliższych, probuje się zrobić nie tylko sprawe polityczną, ale też kampanię wyborczą Jarosława Kaczyńskiego To okropne i tylko do tego zdolni są PiSuarowcy, te nędzne żołnierzyki PiSuarowe brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr i te oklepane teksciki ktore kraża od 5 lat dopisz jeszcze krwiożerczy pis i rob zapasy bo zagrozona demokracja. smieciu nasral bym ci prosto do mordy jakbym cie spotkal na ulicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jaki był
samolot Białoruski http://tnij.org/grji cywilny, czy wojskowy? śledztwo prowadziła Polska wraz z Białorusinami, czyli można tak? da się? obecny rząd nie ma po prostu dobrej woli, wystarczającej woli, czy jak to nazwać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×