Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

Gość peieprzysz rto ty wawunia
o rzeczy zresztą jak zwykle, JA ROZMAWIAM ale nie idzie z toba rozmawiać wieć masz IGNORA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety... Moralność pisiowa jest tragiczna. Ci ludzie zrobia wszystko dla 'wadzy". Nie ma świętości, nie ma moralności jest tylko droga do celu. A cel uświeca środki. A wiec po trupach... Co tam. Byle mieć "wadze'... Tak wyglada pisiorstwo ten jaki fantasta a kto sie pcha do wladzy najbardziej to chyba nie musze palcami pokazywac:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nine or teen inch nails
Mamy faktycznie do czynienia z pewnymi niejasnościami ja ta dotyczącą samego zabezpieczenia miejsca katastrofy. Fakt.Ja się odżegnuje od koncepcji czy też teorii zamachu. Długo by pisać dlaczego. Raczej podejrzewam iż ewentualne matactwa mogą mieć miejsce w celu zatuszawania niedbalstwa organizacyjno-prewencyjnego. Myślę że to był bałagan jakiego wytworem były zaburzenia w komunikacji między pilotujacymi statek powietrzny a tymi którzy z ziemi nawigowali. Bardzo prawdopodobne jest również że nie było oświetlenia prawidłowego co próbowano nawiasem pisząc "skorygować" na miejscu i co uchwycił fotoobiektywy na szczęście bądź nie szczecie i jeszcze wiele wiele innych rzeczy które się składają na "genius loci"takich lotnisk na wschód idąc. Niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polish jokes
"zreszta z kim ja dyskutuje z jakims pseudo patriota ktory nigdy nie stanal w zadnej sprawie za swoim krajem..." To tak jak Kaczor, on zawsze za USA, za Izraelem, nawet za Gruzją jak mu USmani kazali ale za Polską nie stanął nigdy, za to po śmierci Polacy pochowali go na Wawelu a Amerykanie i Żydzi nawet na pogrzeb nie przybyli. Ci dla których pracował potraktowali go jak psa, ci przeciwko którym działał (Polacy) urządzili mu królewski pogrzeb. Polish jokes mówi ci to coś? To o takich jak ty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nine or teen inch nails
Jeszcze w kwesti katastrofy Białoruskiego odrzutowca na Air Show. Oddaliśmy szereg spraw w zakresie śledztwa stronie Białoruskiej na mocy o ile wiem Konwencji Strassburskiej o pomocy prawnej(rekwizycji) w sprawach karnych. Była z naszej strony określona wola w tym kierunku a i stosowne wystąpienia w tej sprawie Białoruskiej. Uważam że w sytuacji gdy ginie Głowa Państwa powinno się to samo uczynić. My powinniśmy być stroną uprzywilejowaną w tym względzie nie wspominając już o tym że akurat ciężar gatunkowy sprawy wskazuje na precedens,który powinno się wziąć pod uwagę(niektórzy chociaż wykazali dobrą wolę i organizując petycję)komisję która miałaby charakter wewnętrzny i powiązana byłaby z określonym organem międzynarodowym. Wtedy możemy gadać o partnerstwie. Tłumaczenie tego wyłącznym dominium litis Rosji nie wystarcza-zresztą w ogóle ten termin jest błędnie przytoczony bo nie chodzi o władztwo sporu. Tu nie ma sporu tylko jest dochodzenie. Nie stanęliśmy delikatnie mówiąc na wysokości zadania co można jedynie tłumaczyć tzw polityka międzynarodową a ścisłej mówiąc zasada by "cicho siedziec i czekać"po tak jest grzeczniej. Kropka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jaki był
dziękuję, przynajmniej jedna merytoryczna i nieprzesączona jadem odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nine or teen inch nails
Mała korekta. Miało być Komisja Zewnętrzną a nie wew. Rzecz jasna taki jest właściwy sens.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedzmy sobie szcerze--tusk zwyczajnie sie boi zazadac czegokolwiek od rosji Ale czy mozna sie temu dziwic ??przeciez to zwykły pener jest duzo mówi ale nic nie robi on juiz nie raz obiecywał gruszki na wierzbie i co? nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uważam że w sytuacji gdy ginie Głowa Państwa powinno się to samo uczynić. My powinniśmy być stroną uprzywilejowaną w tym względzie nie wspominając już o tym że akurat ciężar gatunkowy sprawy wskazuje na precedens,który powinno się wziąć pod uwagę oczywiscie zgadzam sie z tym ale Shatyn zaraz wskoczy i napisze ze to był ruski samolot i tylko ruski moga sie tym zając choc rzecza oczywista jest ze powinni tam byc Polacy a teren ten powinien byc uznany za eksterytorialny do czasu wyjasnienis katastrofy Ale kto ma sie tym zajac skoro ci co walczyli o prawde zgineli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jaki był
akurat przesłuchanie taśm, jeżeli chodzi o fonię, to banał Shatyn właściwie robi się to od ręki - wiadomość z forum pilotów skomplikowane i czasochłonne jest zsynchronizowanie tych danych z danymi technicznymi, więc mówienie, że niczego nie da się dowiedzieć po kilkudziesięciu dniach - to kłamstwo! kolejne zresztą :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6. Na którym pasie (na lotnisku są dwa) miała lądować maszyna? no szczegolnie ten punkt wymaga sledztwa 6 miesiecznego albo i dluzej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gienek tusk
6.05.2010] 07:03 [zgłoś do usunięcia] obywatel dzikiego kraju Dla wszystkich fanów Kowina " Korwin-Mikke: prawo głosu powinna mieć tylko jedna osoba " Janusz Korwin-Mikke, kandydat w wyborach prezydenckich, powiedział w wywiadzie dla Onet.pl, że "prawo głosu powinna mieć tylko jedna osoba: król". Krytykując demokrację wyraził pogląd, że "ustrój monarchistyczny wróci z całą pewnością". Zapytany, dlaczego kandyduje po raz czwarty, odpowiada: "Bo się poświęcam dla ludzi. Dla mnie to wielkie poświęcenie"." Dokładnie tak. Ciemne społeczeństwo powinno mieć dyktaturę. Albo w postaci Józefa P. lub Adiego H. czy też król. Takie nierozgarnięte , słabo wykształcone społeczeństwa powinny być trzymane silną ręką. Innego wyjścia nie ma . dupokracja się nie sprawdza. Takie PO i SLD tylko lody kręcą a społeczeństwo mają głęboko w poważaniu.:O Korwin na Prezydenta. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jaki był
oczywiście, że tak tu się z Tobą zgadzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawda cie boli to zaczynasz wklejac i probujesz mnie obrazic w twoim stylu odpowiem ze za maly pikuś jestes:D:D wywolujesz salwe smiechu u mnie tym swoim slodkim pierdzeniem na forum. i wiem ze czekasz na posilki bo dupa w zagrozeniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy dotyczy to również homoseksualistów ? nie bo jak wiadomo pedzie to nie ludzie to jakies chore zwierzaki sa :D no bo zeby facet facetowi.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet facetowi
tak jak wawcia swojemu partnerowi penisa w tyłek wkładał :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robinson Clue
Co racja to racja. To na którym pasie miał lądować to chyba 6 miesięcy nie wymaga delikatnie mówiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jaki był
wobec tego, że się żrecie, zapytam o coś kolejnego i proszę o wypowiedzi już to pytanie zadałam kiedyś offermie, ale chyba nie zauważył układ europejski sporządzony w Brukseli dnia 16 grudnia 1991 r. a więc na długo przed wejściem do unii co z nim? nadal jest prawomocny? i jakie ma skutki gospodarcze dla Polski spotkałam się z opinią, że to wtedy przehandlowano Polskę, PO i PIS zobowiązały się zaś do nibywalki, aby nie dopuścić innych partii mniejszościowych do władzy czekam na opinie, a nie wzajemne obszczekiwanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
facet facetowi tak jak wawcia swojemu partnerowi penisa w tyłek wkładał przepraszam kiedy ? bo nie moge sobie jakos przypomniec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to wyżej to pisałem ja
Shatyn :D:D:D ide na suszi pace🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I tu jest gwóźdź programu
Punkt 5 kiedy poznamy personalia podającego koordynaty?(jak wytrzeźwieje i powie jak się nazywa?:O )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jaki był
tzn PO i PiS powstały później oczywiście niż ue

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×