Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

Wawcia miałeś już iść chłopak czeka wypięty a ty co ? kurde to i tak dobrze ze wypiety :D:D widze ze mnie doceniles w koncu !!! :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha zajebista nuta ale w sumie zobaczcie dziadki wierza w takie bzdury a my wierzymy w przeboje naszych gwiazd:D:D co za roznica:D:D zadna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to powiem swoim dzieciom kiedys tak !! kochane dzatki moje jak na starosc bedzie tatko taki jak ten pan z kafe shatyn to mnie zastrzelcie:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateusz Martyniuk, rzecznik prasowy Prokuratury Generalnej twierdzi z kolei, że ta umowa nas nie obowiązuje." a co ma powiedziec jak znowu ktos dał dupy.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrze określił wawcia
tego/tę musztarde wałęsa się toto po całej kafeterii nikt z tym nie che gadac gdyż to niespotykanie wulgarne babsko miacie pecha ,że do was trafiła.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tradycyjnie i jak zwykle w naszym kraju NIKT NIC NIE WIE.... a tymczasem oddalam sie JA KRWIOZERCZY WYBORCA PIS!! Z HASLEM DLA WAS!! ROBCIE LEPIEJ ZAPASY SLUPEK SONDAZOWY NAM ROSNIE. UWAZAJCIE BO DEMOKRACJA ZAGROZONA!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w słowniku ortograficznym
nie ma hasła mondrala :O, za to jest mądrala żal, po prostu żal :O rzeczywiście, aby z tobą gadać trzeba osiągnąć stan ------nizin, mniej więcej poziom brodzika bez odbioru!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawiedliwości nie ma
na świecie shatyn tutaj największy Chrystus na świecie a 9 maja ukryją stalina.:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ano nie ma sprawiedliwości... Jak sobie pomyslę ilu dzieciom mozna by pomóc w odzyskaniu zdrowia zamiast stawiania durnego pomnika, to robi mi sie przykro... a ile osobom moglby np pomoc pan kulczyk rozdajac pieniadze ktorych nie przezre 10 pokolenie jego rodziny to robi mi sie przykro.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No tak.....
tym razem katastrofa zmobilizowała.... Natomiast w zakładach karnych pensjonariusze nie zawiedli i tym razem i zebrano dla platformy 100% podpisów:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość król świata
to dlaczego Bronisław Komorowski nie chce debaty w I turze wyborów? czego się boi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te wszystkie **********
shatyn, keczup czy obywatelek napinaja się niepotrzebnie. bez wysiłku można ich zgasić jednym dowcipnym postem a wawcia jest w tym mistrzem:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość król świata
toć to chyba gadamy o polityce nie? o ile mi wiadomo Komorowski jest politykiem. ba nawet startuje w wyborach. Więc dlaczego mamy o nim nie rozmawiać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
toć to chyba gadamy o polityce nie? o ile mi wiadomo Komorowski jest politykiem. ba nawet startuje w wyborach. Więc dlaczego mamy o nim nie rozmawiać? bo shatyn nie pozwala to ty nie wiesz ?? odejdz gupis bo z nadgarstka zlamanego dostaniesz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość król świata
oczywiście, że się boi boi się, że ludzie zobaczą, ze nie jest prawdziwym liberałem tylko podróbką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i tak trzymaj wawcia
10/10:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość debata przedwyborcza to nie
prawybory.:O w tym przypadku nie ma mowy o przygotowanych pytaniach i odpowiedziach czytanych z kartki dlatego kandydat z jamajki nie chce debaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Królu... "Więc dlaczego mamy o nim nie rozmawiać ?" A gdzie ja napisałem, że mamy o nim nie rozmawiac ? KROLU STARA ZAGRYWKA :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wawcia_powraca2 musztarda nie wiem czy ty wiesz ale parówa to do ciebie idealnie pasuje no nikt chyba nie zaprzeczy Tylko się nie posraj z tej radości swoim zwyczajem. :) I odpłyń już, bo mam robotę, a Ty mi brzęczysz nad uchem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×