Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

Już, już, wracam do pracy. :) Szkoda czasu na utarczki słowne z kimś na poziomie parkietu, o "ograniczonym horyzoncie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzwonisław Komórkowski
Lech Wałęsa zuch, starczy na tych dwóch. Tutaj stoi Lech, starczy i na trzech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja kcem cukerka...CYTATY
Przeciez wszyscy normalni wiedzą, że to kłamstwa... Biedna Staniszkis... Myślisz, ze "ciemny lud" to kupił ? wszyscy maja takie kłopoty z pewnymi brakami w tym co maja na końcu szyi od góry... Ja kcem, Musztardo. Po co Ty rozmawiasz z tym barachłem ? Przycisnęłaś tego palanta do mury, Musztardo nie nalezy tego ruszać to nie bedzie śmierdzieć... Prosze o cytaty... A ja jednak ignoruje tego... (niedomówienie)... Obywatelu...Mów po prostu...Gnój... jako wysoce nieestetyczny i niesmaczny proponuje zakończyć, bo zaśmierdzi cały topik. Ja kcem cukerka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja kcem cukerka...CYTATY
to powyżej CIEKAWY PRZYPADEK PSYCHIATRYCZNY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wawcia_powraca3
czy wy zauwazyliscie ze dzien w dzien shatyn pisze to samo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wawcia_powraca3
Ciebie się po prostu nie da ignorować. Jesteś zwykłym kłamcą , manipulatorem, chamem, który obraża wszystkich dookoła, ignorantem, mataczem, zaślepionym fanatykiem. Przykłady można mnożyć, typowy elektorat PiS ten tekst typowy elektorat pis to typowe powiedzonko elektoratu po :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
offerma "offermo nie gadaj ze starymi przygłupami" z nimi rozmowa przypomina rozmowę zyty gilowskiej z jakimś "specjalistą" z sld, nie pamiętam z kim. kiedy pan specjalista powiedział że zadłużenie zusy wyniosło ileś tam milionów. na to zyta - chyba miliardów. ten za chwilę do niej - pani się nie zna najwidoczniej na finansach publicznych. a zyta mu na to - no, milionów z miliardami nie mylę. i tak jest z tymi przygłupami. nie znają się kompletnie na niczym i szczyt ich możliwości to wyzwanie kogoś od "odjechanych" albo "oszołomów" jeżeli ten ktoś mówi rzeczy które się przygłupom nie podobają. po prostu idealny elektorat PO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słowa powtarzane jak mantrę przez ofiarę po prostu idealny elektorat PO. po prostu idealny elektorat PO. po prostu idealny elektorat PO. po prostu idealny elektorat PO. po prostu idealny elektorat PO. po prostu idealny elektorat PO. po prostu idealny elektorat PO. po prostu idealny elektorat PO. po prostu idealny elektorat PO. po prostu idealny elektorat PO. po prostu idealny elektorat PO. po prostu idealny elektorat PO. po prostu idealny elektorat PO. po prostu idealny elektorat PO. po prostu idealny elektorat PO. po prostu idealny elektorat PO. po prostu idealny elektorat PO. po prostu idealny elektorat PO. po prostu idealny elektorat PO. po prostu idealny elektorat PO. po prostu idealny elektorat PO. po prostu idealny elektorat PO. po prostu idealny elektorat PO. po prostu idealny elektorat PO. po prostu idealny elektorat PO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powtórzyć, bo nie dotarło? No tak, zapomniałam, że do ofiary i jego przydupasów trzeba głośno i dwa razy... Słowa powtarzane jak mantrę przez ofiarę po prostu idealny elektorat PO. po prostu idealny elektorat PO. po prostu idealny elektorat PO. po prostu idealny elektorat PO. po prostu idealny elektorat PO. po prostu idealny elektorat PO. po prostu idealny elektorat PO. po prostu idealny elektorat PO. po prostu idealny elektorat PO. po prostu idealny elektorat PO. po prostu idealny elektorat PO. po prostu idealny elektorat PO. po prostu idealny elektorat PO. po prostu idealny elektorat PO. po prostu idealny elektorat PO. po prostu idealny elektorat PO. po prostu idealny elektorat PO. po prostu idealny elektorat PO. po prostu idealny elektorat PO. po prostu idealny elektorat PO. po prostu idealny elektorat PO. po prostu idealny elektorat PO. po prostu idealny elektorat PO. po prostu idealny elektorat PO. po prostu idealny elektorat PO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wawcia_powraca3
a na co ma mnie byc stac mam to samo co oni wypisywac jakie PO jest okropne i straszne??? czy ja jestem jakims skonczonym debilem jak oni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wawcia_powraca3
bluzganie to co innego niz wypisywanie ciagle tych samych bzdur od kilku lat ze nie bede premierem..... itp. rozumiesz juz? czy powtorzyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wawcia_powraca3
a co mnie obchodzi ich czy twoja ocena mojej osoby?? na idiotyzmy wypisywane czy mowione zawsze reagowalem agresja i przeklenstwami co nagle myslisz ze sie zmienie?? mam to gdzies czy ktos mysli ze jestem spod budki z piwem czy z salonow. opinie osob ktorych nie znam i ktorych tak naprawde los mnie nie obchodzi mam gleboko w dupie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wawcia_powraca3
ff wisle gratulujemy jopa :D to jelopy przegrac w taki sposob mistrza:D:D dobrze koniec osmieszania w lidze mistrzow wiselki. brawo lech :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pan Pisman
Komorowski przegrywa Pocałunek śmierci Druhu Komorowski dowiedziałem się, że silnego poparcia udzielił Panu wykonawca stanu wojennego Jaruzelski, słyszałem też o kwiatach od kolegów z WSI i lawinie listów z wszystkich więzień i aresztów śledczych, czyli z tradycyjnych bastionów PO. Akcja zbierania podpisów prowadzona była z rozmachem: w izbach wytrzeźwień częstując małpkami zbierał je druh Paliokot, na Śląsku podpisy zbierali weterani z oddziałów ZOMO pacyfikujących kopalnie Wujek, na cmentarzach czołowy nekrofil Bartoszewski, wśród intelektualistów naczelny intelektualista Wałęsa. Oczywiście zawsze wspierał Druha i PO biznes. Wasz człowiek od kontaktów z biznesem-Chlebowski stale ma kontakt z waszym pupilkiem Sobiesiakiem , wśród sportowców energiczną akcję przeprowadzał czołowy golfista kraju Drzewiecki, mężczyzn kokietowała Sawicka a kobiety Środa, o przepraszam w piątek uroczy Schetyna a w środę plastik-fantastik Nowak. Aha Druhu może coś zerżnąć z kampanii PIS, może tak stanąć obok jakiejś kobietki, np. Sobiesiakówny?? Co druh na to? Wie druh, Coś wam w TVN, Gó.no Wartej, i w PO puszczają nerwy, oby nie puściły zwieracze! Musztarda - przeklajanki z portali i serwisów informacyjnych bywaja pouczające. Wklejanie wypierdów Sutowskiego to jednak czysta desperacja i początek upadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>Musztarda - przeklajanki z portali i serwisów informacyjnych bywaja pouczające. Wklejanie wypierdów Sutowskiego to jednak czysta desperacja i początek upadku. Uczę się od najlepszych na tym topiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobiety Platformy intensywnie
się szkolą, bo chcą objąć władzę Co zrobić, aby skutecznie się wypromować, jak korzystać z Facebooka, a nawet jak wykonać dobry makijaż i dobrać odpowiedni strój - tego uczą się na specjalnych szkoleniach działaczki Platformy. http://www.tokfm.pl/Tokfm/1,103454,7867390,Kobiety_Platformy_intensywnie_sie_szkola__bo_chca.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pan Pisman
09:23 [zgłoś do usunięcia] Mustard Returns I jakie moje wyzwiska pod adresem PiS? Wciągasz coś? Jarasz? Zmień zioło. Oferma zrozumiałeś? Juz chyba ci całkiem padło na mózg. Zioło to domena Donka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×