Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

Obywatelu, coś jest w takiej relacji. Otulona, zabawna jesteś , wiesz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, Bartoszewski dla mnie to taki chojrak co to szybciej palnie niz pomyśli. ma to swój urok. Bo jest wesoło, choć nie do końca merytorycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz, ja Piesiewicza zawsze będę cenić za scenariusze. Natomiat ogólnie to zawsze sprawiał na mnie niepoważne wrażenie. I nie myliłam się;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Brak słów_
Komorowski i cenzura........"Na Facebooku zakipiało. W nocy z poniedziałku na wtorek zniknęła strona grupująca przeciwników Bronisława Komorowskiego. Spisek? Cenzura? Awaria?" http://www.alert24.pl/alert24/1,84880,7867387,Kampania_w_sieci__Odc_2___Komorowski__cenzura_i_bura__.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Brak słów_
offermo odbierz maile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ktoś, kto skończył wyższe studia i napisał prace magisterską zasługuje na określenia "człowiek z matura" ? Oczywiście, że tak. Prace magisterską trzeba jeszcze obronić. Jakby to było takie proste to sam handolwałbym na bazarze ( na tomexie blisko Shatyna ) pracami magisterskimi i to sprzedawałbym na kilogramy ( jak kotlety ) Już był taki niedoszły magister..Kwaśniewski. Widać, ze lewica ma we krwi przypisywanie sobie czegoś nad czym trzeba samemu popracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko nie zauwazyłaś smaugolll
że bartoszewski złozył prace i że wyrzucono go ze studiów z powodów jego walki konspiracyjnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moonon 22:00 [zgłoś do usunięcia] Moonon Samanto Lisiczko-brawo tylko jeszcze mi napisz dlaczego zostali schrupani. Tylko dokładnie. Bo nie dlatego że weszli do koalicji.] dokładnie.... PiS przejął elektorat przystawek posługując się w trakcie kadencji ich językiem trochę populizmu trochę hasełek becikowe i tym podobne, PiS 'przytulił się' do Rydzyka przyciągając większość wyborców LPR, Samoobrona taśmy Begger afera gruntowa, elektorat stopiowo odpływał do PiSu... dlaczego odpływał to też był efekt słabości tych partii Samoobrona zlepek (p)osłów, LPR niewiele lepszy nie bardzo wiem o co chodzi przecież to są jeszcze dość świeże sprawy czy kaczor planował zjedzenie przystawek ? moim zdaniem nie ale łatwo szło tak więc... [I napisz jakie Twoim zdaniem byłoby najlepsze rozwiązanie.....Może wogóle i siłowe i gospodarcze resorty w ręku Po a PiS niech sobie siedzi cicho by tuż przed kolejnymi wyborami gazety mogły wytkąć ucieczkę od odpowiedzialności za cokolwiek. EJ Ludzie.... Tak przy okazji Offerma dobrze napisał. To swoisty palec Boży,że nie doszło do przejęcia przez po segmentów administracji odpowiedzialnych za gospodarkę...] najlepsze dla kogo ? dla mnie ? jedną z niewieli rzeczy za którą cenie kaczora jest zjedzenie Samoobrony :D oby już nigdy więcej nie wrócili do polityki :P PO nie chciało wejść do rządu na kolanach myślę że zaryzykowaliby gdyby PiS podzielił się odpowiedzialnością gdzieś pół na pół aale na takich warunkach... już nie mówię o tym że nie wchodząc PO zapewniła sobie poparcie GW ;) [a Shatyn widzę bił ci brawo ale nie myśl,że to specjalny wyraz uznania dla Ciebie. On będzie zawsze klakierem za jakąkolwiek argumentacja przeciw pis. Więcej nie pisze aby mnie nie oskarżono o przynależność do bojówki po] to nie jest stricte argumentacja przeciwko PiS w tym moim poście tak by po prostu się z PO mogło stać tak to wyglądało takie były warunki PiS i żeby nie było ja nie mam żadnych wątpliwości że gdyby Tusk miał mozliwość wtedy zwasalizowania kaczora , rozbicia jego partii i zabrania mu wszystkich poza 'Zakonem' i moherami to zrobiłby to bez wahania wtedy to były partie siostrzane teraz > wiadomo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22:01 [zgłoś do usunięcia] echja128 Witam Odniosę się do postu Samanty, ja starałam się z offermą rozmawiać normalnie, ale ciut mi nie wyszło... Nie zniechęcił mnie do siebie, bardziej zniechęciły mnie do pisania tutaj pomarańczki, które "lepiej" wiedzą kim jestem lub nie. Zresztą nie lubię się kłócić, a tutaj uważam, że ciężko się rozmawia z ludźmi, bo głównie jest tzw ping pong czyli odbijanie złośliwości. Ja nie umiem się kłócić, starałam się pisać swoje posty sensownie i racjonalnie i jako tako przedstawić swoje poglądy na różne tematy, ale także mi nie wyszło. Temat podczytuje, bo lubię, ale rzadko się wpisuję, bo i po co się denerwować. Zresztą ktoś tu pisał, że teraz nikt nie przekona drugiej osoby do swoich poglądów, że ciężko jest przekonać innych do swoich racji. Zresztą uważam, że do tego trzeba być niezwykle delikatnym by nie obrażać nikogo. Pozdrawiam wszystkich. echja🖐️ nie przejmuj się pomarańczkami > pomarańczki na topikach politycznych to temat na bardzo bardzo baaardzo dłuuugą dyskusję ;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samanto nie produkuj sie i tak tego nikt nie czyta --> ja czytam :) Ale jak to mam skomentować jak się z ani jednym zdaniem nie zgadzam. Zupełnie inaczej to pamiętam, przeciez PO rzuciło PiS w objęcia SO i LPR ale nie chce mi się rozpisywac. Rydzyk nigdy nie poparł PiSu, a te "przytulenie do Rydzyka" spowodowało, że odeszły z pisu marki jurki, zawisze i inni. Becikowe to PO przegłosowało a PiS był przeciw..itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22:27 [zgłoś do usunięcia] Anouk Anouk@tlen.pl'; Oj, Bartoszewski dla mnie to taki ch*jrak co to szybciej palnie niz pomyśli. ma to swój urok. Bo jest wesoło, choć nie do końca merytorycznie.--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------> a o TOBIE kto usłyszał cokolwiek w tym kraju.?Poprostu nie masz prawa mu butów wyczyścić i jeszcze tutaj skamlesz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22:03 [zgłoś do usunięcia] offerma "głównie sprawa zrealizowania jednego z największych marzeń kaczora" a skąd ty masz informację jakie były "największe marzenia kaczora"? z giewu? a może ci o nich opowiadał? jestem ciekawy jakie są źródła tych podłych insynuacji. co znowu z tym GW.... to nie są żadne podłe insynuacje tylko najnormalniejszy plan polityczny, owszem bardziej w sferze marzeń nawet wtedy w 2005 niż realny ale zupełnie nie rozumiem Twojego oburzenia ofermo czytałam o tym nie raz w Dzienniku ? w Rzepie ? we Wprost ? pewnie wszędzie i jest to jak najbardziej zrozumiałe ba! można wręcz zapytać > a jaki polityk z ogólnie rozumianej centroprawicy od Giertycha do Palikota nie chciałby kierować zjednoczoną centroprawicą ? KAŻDY by chciał w końcu poglądy centrowe, centroprawicowe i prawicowe ma z 70% społeczeństwa u kaczora jest to też trochę nałożone na Jego wieloletnią wojnę z Michnikiem ale plan zjednoczenia prawicy i centroprawicy pod jego przewodnictwem to jego marzenie którego już nigdy nie osiągnie a do którego dążył przez lata nawet wtedy gdy był na wysypisku w latach 90tych to wytrwale budował swoją pozycję skupiał wiernych swoim ideom ludzi, wyforsował brata na szefa NIK ale potrafił też piętnować nieprawidłowości w AWS (to chyba kaczor wymyślił zwrot TKM) słowem realizował ten plan przez lata odpowiem tak słabo znasz swojego idola offermo jesli o tym nie słyszałeś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucyperku, przeczytaj spokojnie. On jest osobą publiczną, więc każdy może ocenić go i to, co mówi. Zresztą ja nie raz już o nim pisałam na kaczkach, więc nie chcę się powtarzać. A że jest szybkostrzelny w słowach to wszyscy wiedzą. Nawet ci, którzy go cenią. I ma to swój urok, bo gdyby nie był taki hmmm...narwany nie mielibyśmy i nekrofilii i dyplomatołków. Tyle tylko, że ktoś zobaczył coś wyrwane z kontekstu i tyle. Przyczepi się bez problemu, jeśli chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
offerma, ale Jarosław jest żywą ikona starej zasady władzy: dziel i rządź. On całe swoje życie podporządkował swoim ideom i w sumie władzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22:48 [zgłoś do usunięcia] smaugolll Samanto nie produkuj sie i tak tego nikt nie czyta --> ja czytam Ale jak to mam skomentować jak się z ani jednym zdaniem nie zgadzam. Zupełnie inaczej to pamiętam, przeciez PO rzuciło PiS w objęcia SO i LPR ale nie chce mi się rozpisywac. Rydzyk nigdy nie poparł PiSu, a te "przytulenie do Rydzyka" spowodowało, że odeszły z pisu marki jurki, zawisze i inni. Becikowe to PO przegłosowało a PiS był przeciw..itd krótką masz pamięć moim zdaniem PO rzuciła PiS w objęcia...> tak jasne :D co ciekawe bezpośrednio po zerwaniu negocjacji i początkach paktu stabilizacyjnego nie tutaj ale na innym forum PiSowcy w najgorszym razie przyznawali w dyskusjach że wina jest po obu stronach (Tusk uniósł się ambicją po przegranych wyborach parlam. a kaczor kazał mu dodatkowo klękać) niejeden PiSowiec wręcz przyznawał że przegieliście, że mogliście dać PO więcej... i co mineło kilka lat i sam wierzysz w tą bajkę o złej PO która chytrze wepchnęła dobry PiS w łapy samoobrony z chaty na kurzej łapce Jurki i Zawisze odeszły po zawirowaniach z aborcją tak przed tym jak i po tym ministrowie rządu PiS regularnie gościli w TRWAM i RM tak więc jaki brak poparcia od Rydzyka ? becikowe > tak większość PISu głosowała przeciwko, pięknie to Giertych powytykał na ostatnim posiedeniu sejmu ale to nie przeszkodziło chwalić się becikowym przez rok prawda ? tak samo jak nie przeszkadza ofermie wypominać składki rentowej i obniżki podatków zrobionych dzięki PO bo reszta sejmu była przeciw po 5 razy dziennie na tym topiku jako dowodu na progospodarczość PISu i antygospodarczość PO :D sorry za słowotok :D 'itd' > wymień proszę te 'itd' :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
offerma, wybacz, ale z Tobą nie da się pisać. Wyjdź z tego swojego stanu zagrożenia i czytaj posty i to, co ktoś pisze, a nie domniemywaj i nie dorabiaj filozofii do tego, co w treści. Czy to takie trudne? No i zadałam znielubiane przez wielu retoryczne pytanie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w kwestii becikowego i kto był za, a kto przeciwko, to pamiętam, że Giertych dał niezłe przedstawienie w Sejmie. I pamiętam czerwonego Kurskiego, który był na NIE, ale tłumaczył się potem, ze było to całkiem inaczej. Wprawdzie sztuczka socjotechniczna, ale pokazuje pewne zakłamanie PiS. Łasiczka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
offera, salonowe obelgi??? Dobre? No właśnie, czasem ciężko przyznać, że inni myślą inaczej. I to z samych siebie:P I chyba widać, że pośpieszalski slogan "warto rozmawiać" odnosi się do jedynie słusznego nurtu, żadnych innych, bo można zgrzeszyć:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo polityka jest zakłamana, o naiwności. I zakładanie, że jakaś partia nie jest, jest mało rozsądne;) Inne partie maja inne grzeszki na sumieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja u Pośpieszalskiego widzę inne założenia, ale skoro wiele osób nie dostrzega, że ten program "grzeszy" swoimi tezami, to faktycznie jest coś na rzeczy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samanto w przypadku koalicji POPiS ktoś kogoś ze względu na podobny program wtedy wchłonołby. Większe szanse zwycięsko wyjśc z tego miał PiS dlatego ta koalicja nie powstała. A teraz prześledźmy kto i bez koalicji przeszedł z PO do PiS : Gęsicka, Gilowska, Płażyński, Religa Z PiS do PO: Sikorski, Marcinkiewicz Kto wystąpił z PO: Olechowski, Rokita - Rokita za to, że Schetyna wycią jego ludzi z list wyborczych. Teraz jest to zupełnie inna PO niż w 2005r .Wtedy PO miało coś jeszcze do zaoferowania teraz nie ma nic. Nawet prof Gomułka dał sobie spokój z doradztwem i nie chce z PO współpracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22:56 [zgłoś do usunięcia] offerma "i żeby nie było ja nie mam żadnych wątpliwości że gdyby Tusk miał mozliwość wtedy zwasalizowania kaczora , rozbicia jego partii i zabrania mu wszystkich poza 'Zakonem' i moherami to zrobiłby to bez wahania " to jest retoryka wprost z giewu. najpierw zasugerować że pisem rządzą "rządne władzy kaczory" a potem, jak się ktoś przyczepi, złagodzić wypowiedź twierdzeniem że w PO jest tak samo... przepraszam ale gdzie tu jest retoryka z GW ? jakie sugestie przecież to normalne że polityk jest żądny władzy, może ma to odbiór negatywny, na pewno ma, w społeczeństwie określanie polityka w ten sposób ale jest to całkowicie to normalne zachowanie i dotyczy tak kaczora jak tuska jak i wójta z Pcimia Dolnego "wtedy to były partie siostrzane teraz > wiadomo" to nigdy nie były partie "siostrzane". już w kampanii wyborczej PO była w salonowych mediach przedstawiana jako nowocześni reformatorzy a pis jako zacofani populiści. w sam wieczór wyborczy po ogłoszeniu zwycięstwa pis (z cząstkowych wyników) pani justyna pohanke w obecności przedstawicieli wszystkich partii powiedziała: "teraz poprawmy sobie humor oglądając zwycięstwo naszych siatkarek". zaraz po wyborach giewu zeszmaciła się do poziomu faktu (żeby tylko oszkalować pis) umieszczając na pierwszej stronie artykuł o "wannie wassermana". wtedy przestałem giewu czytać. a tutaj się mylisz były siostrzane (wtedy), owszem PiS miał dużo gorszą prasę ale w kwestii poglądów te partie się niewiele różniły szczególnie w sprawach światopoglądowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22:57 [zgłoś do usunięcia] otulona_snem nie ma zadnego moona kiedy to w koncu zalapiesz mysl no to może mnie oświeć Otulona kim jest ten moonon ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasami mam wrażenie, że ludzie nie rozumieją zasad kuchni politycznej. Przecież z założenia wycina się nie naszych. Tego uczą już w młodzieżówkach. A teraz odnośnie ojców założycieli PO: ostał się ino jeden, jeden zginął, ale też wystąpił, drugi sam z siebie-Olechowski. Został Tusk. Tusk zawsze wycinał (swoi to pewna, nawet nie cała grupa w z KLD), dlatego właśnie patrzę na niego jak patrzę.A facetem od czarnej roboty był Schetyna, a w PiS - Lipiński. Ma Wrocław szczęście do szarych eminencji:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23:09 [zgłoś do usunięcia] offerma "słabo znasz swojego idola offermo jesli o tym nie słyszałeś" no i znowu przeszliśmy na poziom "rozmowy" polegający na lekceważeniu i wyszydzaniu. to ja odpowiem tak: twoje ani czyjekolwiek inne urojenia nie spowodują że tępa propaganda przedstawiająca kaczyńskiego jako "rządnego władzy kaczora" (w ostatniej wiadomości - przez lata knującego i spiskującego rządnego władzy kaczora) staje się w jakikolwiek sposób prawdziwa. offermo na spokojnie : naprawdę o tym nie słyszałeś ? nigdy ? jeśli tak a mój post Ciebie obraził to przepraszam nie miałam takiego zamiaru co do reszty to wyjasniam > nie uważam tego za knucie nie rozumiem dlaczego tak to odczytujesz zjednoczenie prawicy > to jest plan i to bardzo ambitny szczególnie po tych prawicowych wojenkach w latach 90-tych, rozpadnie AWSu później raz było blisko ale POPIS nie powstał tępa propaganda :O chyba raczej propaganda sukcesu porównaj sobie to chociażby z planem takiego Oleksego (oby mieć ważny stołek) albo Millera czy Krzaklewskiego (po mnie choćby potop)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×