Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

A stopy też? ;) a ja jestem histeryczka, jak się dowiedziałam;) Shatyn, to Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba tak, bo zawsze się tak witałeś:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
""Nie ma męża stanu czasów współczesnych bardziej godnego pomnika w Warszawie" - to cytat z listu otwartego wzywającego do postawienia w stolicy pomnika tragicznie zmarłego prezydenta. Pod petycją podpisało się ponad dwa tysiące osób z całej Polski. Miejscy radni i mieszkańcy stolicy są jednak podzieleni, a ratusz proponuje inne rozwiązanie." E tam jeden. Ja bym w tej Wawie postawił dwadzieścia takich pomników...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja u nas nie chcę pomnika, no chyba, że w końcu uda się zrobić jakiś ładny...ale w tym przypadku trudno będzie. No chyba, że wszystkich ofiar, to może być coś, że się tak wyrażę: odlotowego. :P WeWo, a Ty chciałbyś? Bo ja się po prostu boję, że znowu wyjdzie coś takiego, jak Chrobry i jego kucyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anouk, stopy też :) Do skutku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odnośnie katastrofy poczekajmy. To tylko nieoficjalne wycieki. Bez nadinterpretacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest najwazniejsze... "- Nie chcę się odwoływać do relacji z bratem. Wszystkie sprawy osobiste, rodzinne, oddzielam. Teraz rozmawiam jako kandydat na prezydenta - oświadczył Jarosław Kaczyński..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sie usmialam:D:D nastepny bez wikipedii ani be ani kukuryku:P:P shatynowi to sie nie dziwie......... ale zeby ktos starajacy sie o najwyzszy urzad w panstwie sciagal z wikipedii to WSTYD:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Konsorcjum medialne ojca Tadeusza Rydzyka rozrasta się. Jak dowiedział się portal tvp.info, do Radia Maryja, Telewizji Trwam i gazety "Nasz Dziennik" dołączyło internetowe Radio SIM. W radiu, oprócz muzyki, programów o wierze, sporcie i kulturze, mają być także nadawane audycje promujące światopogląd ojca dyrektora."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iftar jako żywo :) Jak to było? "Al Ghouti"? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"- Nie wiem czy będzie konferencja prasowa prezesa w poniedziałek. Mam wrażenie, że Paweł Poncyljusz się zagalopował. W sprawie rodzin też się zagalopował. Wyczerpał limit wpadek - mówiła w Radiu TOK FM Joanna Kluzik-Rostkowska, szefowa sztabu wyborczego Jarosława Kaczyńskiego." Ładne jaja... Bałagan jak w Kancelarii Prezydenta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Ka:) Dobry wieczór;) I co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×