Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

Tam sie dzieja Anouk, jaja... Czarni wymyslili sobie, że postawia krzyż. Nie maja jeszcze na to zgody ale już zrobili wylewkę i na 15 maja ustawili poświęcanie tego krzyża... Oraz dostali oklice krzyża i obelisku jako teren chroniony... Odczekaja chwilę i beda chcieli stawiac kapliczkę...:O Oczywiście zaczna od postwienia plebani... Dupnej plebani... A do tego dobuduja kościół i zarządają całych Błoń jako terenu przykościelnego... To tak w małym skrócie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedziała co wiedziała
nie raz bywa tak, że wybieramy mniejsze zło - takie jest życie nic nie jest czarne, albo białe, bo są różne odcienie i bieli i czerni :P uciekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To mnie wzruszyło: "Wczoraj napisaliśmy o planach postawienia obok kamienia papieskiego na Błoniach 6,5-metrowego krzyża. Z takim pomysłem do władz miasta zwrócił się Krzysztof Cholewa, prezes Towarzystwa Parku im. dr. Jordana. Prosił też o otoczenie krzyża i kamienia stumetrową strefą ochronną. To reakcja na zeszłoroczny Selector Festival, który - zdaniem części krakowian - zaburzył "duchowy charakter miejsca". Towarzystwo zadbało o opracowanie projektu krzyża, a wśród wiernych krakowskich parafii zebrało pieniądze na jego realizację." Toż to ja tam w zeszłym roku doświadczałam DUCHOWO Alexa Kapranosa z FF. Może krzyż na każdym rogu ulicy ze strefką ochronki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest strategia, Anouk... Oni wiedzą, że kościoły pustoszeją... Jak wierni sie odwróca to co im biedakom pozostanie...:( Prawie nic... Tylko najdroższe tereny w miastach... Zawsze parę groszy za nie dostaną... ............... (tu miało być "grube słowo")...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet nie zrozumiała, hehehehehehehe :P:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, czasami zastanawiam się , czy ten Tuskowy slogan z drugą Irlandią nie jest proroczy. W końcu skandale pedofilskie i o maltretowanie dzieci spowodowały odwrót od KK na masową skalę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ignoruj, jeszcze się nauczyłeś, forumowy wyjadaczu:P:P:PP:P:P:P Rozmowa będzie dwutorowa: tor prawy i tor lewy:P;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wracając do czarnej mafii. To już nie jest bezczelność. To juz cos więcej... Przeciez podobny numer zrobili w Nowej Hucie... Tez z krzyżem zresztą... Miała być kapliczka a walneli kościół zaczynając oczywiście od... Plebanii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To rób jak mój pies, jak zobaczy kota....odwraca głowę i udaje, że nie widzi:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A postrzeganie selektywne nie wchodzi w grę?????:P:P:P A wracając do sprawy: to kolejne przegięcie, niech nie kolonizują Krakowa na własną modłę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teeeeee, cyklysta???? a masz "espedy"?????? olałes wcześniej moje pytanie:( To tak nieobywatelsko;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem krytykiem wszystkiego. Ale chciałabym konstruktywnie krytykować. Tylko czasem obiekt tej krytyki na to nie pozwala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×