Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

Gość cuks!
a fałsz Pana Jarosława doprowadza mnie do szału. Naiwność narodu polskiego rozczarowuje mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cuks!
"Czułem, że mam taki obowiązek "- powiedział pan J. Kaczyński. Jaki obowiązak? To jest dopiero masakra. Chyba obowiązek utrzymania władzy w rękach rodu K. Biedactwo, musiał wystartować w wyborach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze, to miałam o Poncyliuszu lepsze zdanie, Myślałam, że ma takt i wyczucie. Ale dorównał do wątpliwej "klasy" Jacka Kurskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cuks!
Rządy Kaczyńskiego, to powrót do przeszłości. Tylko tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cuks!
offerma- czy ty mówisz w tej chwili poważnie? Uważasz , że J.K. może doprowadzić nas do zamożności niemiec czy Luksemburga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cuks!
"POLEMIKA WYBORCY PIS"- święta prawda:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wawcia_powraca3
i choćbyśmy za jego rządów osiągnęli zamożność niemiec czy jakiegoś luksemburga to i tak znajdziesz sobie jakąś "małpę w czerwonym" którą gdzieś tam powiedział i na tym będziesz koncentrował swoją nienawiść. rzeczywistość ci w tym nie przeszkodzi. najpierw trzeba sie nauczyc czytac ze zrozumieniem wyborco PO :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
offerma, a ty znów z ta propagandą salonową. Jakbyś nie chciał widzieć, że są inne. I właśnie ta świadomość medialnych i socjotechnicznych gierek sprawia, że media trzeba odbierać przez filtry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cuks!
apeluję do Was: Szanujmy Się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cuks:D:D:D:D Tutaj nawet jeśli szanujesz innych, to oni piszą w sposób taki, że chcą Tobie wykazać, że ich nie obowiązuje zasada wzajemności. A do rzeczy: parę piszących tu osób naprawdę przegina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oł maj gasz
chciałem włączyć się do dyskusji ale powiem tylko jedno. Elektorat PiS, to ludzie, a raczej ludziki, którzy mają się za bohaterów, ludzi biednych, pokrzywdzonych przez zły los. Są to ludzie, którzy przez całe życie siedzą pod sklepem i chleją, do innych nie mają szacunku. Zazdrośczą, zawiszczą, nienawidzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
offerma, Z racji, że mam pojęcie o gospodarce, to, co piszesz, jest dla mnie dość kuriozalnie naiwne. I dość zabawne przy okazji. Wiesz, że to, co piszesz, to bardzo powierzchowne spojrzenie na fakty i dane z gospodarki. Przecież wiesz o tym:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cuks!
myślę, że dyskusja z tym specjalistą offermą nie na sensu. Offerma jest przekonany, że wie co mówi i że ma rację. Dlatego próba udowodnienia mu czegokolwiek to jak gadanie do ściany. My wiemy swoje i On wie swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wawcia_powraca3
Sztabowcy Bronisława Komorowskiego skrytykowali w czwartek jako "nieszczerą" rozmowę Jarosława Kaczyńskiego z salonem24.pl. To zabieg marketingowy - ocenia wiceszef klubu PO Rafał Grupiński. Kandydat PiS m.in. podkreślał w rozmowie gotowość do kompromisu w najważniejszych dla Polski sprawach z rządem Donalda Tuska. "W tej chwili warunki do współpracy z rządem wynikające ze społecznego nastroju są znacznie lepsze niż były dotychczas" - mówił Kaczyński. - Uważam, że (wywiad) jest nieszczery. Jaki jest PiS, wszyscy wiemy, jaki jest Jarosław Kaczyński - też. Za dużo przeżyliśmy i wiemy czego można się spodziewać po PiS-ie - ocenił szef klubu PO Grzegorz Schetyna w rozmowie z dziennikarzami w Sejmie. buaaahaha to żenol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cuks!
Wawcia, a Ty wierzysz Panu Kaczyńskiemu, tak? A dlaczego? Co sprawia, że widzisz w nim prawego i wielkiego człowieka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wawcia_powraca3
glosuje na pana Kaczynskiego bo wybieram mniejsze zło :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cuks!
A więc co jest dla Ciebie najwaniejsze w tym wyborze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cuks!
I ja właśnie pytam o to dlaczego podoba CI się Pan Jarosław, dlaczego wierzysz w jego szczerość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
offerma, przynajmniej cytuj dokładnie to, co napisałam. No chyba, że drwisz. Gapienie się na same dane i porównywanie ich z różnych lat ma sens, ale potem należy je umieścić w kontekście ogólnej sytuacji na świecie. Ty tego drugiego nie robisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cuks!
o mój Boże. Wygląd? To dla Ciebie podstawowym kryterium jest wygląd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cicho parówy! Bronisław Komorowski jest bezkonkurencyjny, ale w drugiej turze wyborów zmierzyłby się z Januszem Korwinem-Mikke, a nie z Jarosławem Kaczyńskim - wynika z sondażu prowadzonego na największym portalu społecznościowym Facebook. W "PraWyborach Prezydenckich 2010" na Facebooku do tej pory wzięło udział 35 tys. użytkowników. Według nich pierwsze miejsce bezapelacyjnie należy się Bronisławowi Komorowskiemu, który z wynikiem 43.57% głosów wyprzedza kolejnego kandydata o ponad 20%. A jest nim nie Jarosław Kaczyński, do czego przyzwyczajają nas wszelkie sondaże, lecz Janusz Korwin-Mikke (21.47%). Jarosław Kaczyński uplasował się na trzeciej pozycji z 13.68% poparciem. Poza podium znaleźli się: Grzegorz Napieralski (6.93%), Andrzej Olechowski (6.06%), Marek Jurek (2.56%), Waldemar Pawlak (0.91%), Andrzej Lepper (0.80%), Kornel Morawiecki (0.36%), Bogusław Ziętek (0.23%). Tylko pół procenta ankietowanych nie chce wziąć udziału w wyborach, a prawie trzy procent użytkowników nie ma swojego faworyta. Ankieta "PraWybory Prezydenckie 2010" ma charakter sondażu przedwyborczego do Wyborów Prezydenckich 2010. Aplikacja została uruchomiona 7 maja. Ma na celu poznanie statystycznych opinii użytkowników portalu Facebook. Użytkownicy oddają anonimowo tylko jeden głos. U nas na kafeterii, to Jaro wygrywa, nie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cuks!
aaa. Zapędzony w kozi róg. Argumentów brak. Dletego już odwołujesz się do mojego poziomu intelektualnego i obrażasz mnie. Wszystko jasne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wawcia_powraca3
dobra tymczasem musze isc niech podszyw ma zabawe to normalne przy braku argumentow :D:D:D i zarazem zalosne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jelonekk..
sprawy związane z deficytem rocznym są wyznacznikiem skuteczności oraz sprawnoiści rządu niestety rządy postkomusze ( częściawo AWSu także ) , a teraz POwskie zadłużaja kraj na sumy nie będące do spłacenia w przyszłości Tak się akurat składa , że jedynie rząd ??Olszewskiego oraz PISu te wskażniki utrzymał na wysoce przyzwoitym poziomie ( pierwszy rok Tuska , realizujący budżet uchwalony przez PIS , też był przyzwoity ) dodam też , że tzw. wpływy z prywatyzacji , a więc ze sprzedaży własnego majątku , ( powiedzmy srebrnych łyżeczek z zastawy domowej ), w okresie trwania tych rządów był niewykonany w ok. 50 % - a jednak deficyt nadwyżka nad planowanym do osiągnięcia deficytem wynosiła ok 6 mld. zł. ( zamiast 22- 16 mld. ) ......czy wtedy ludzie i firmy naprawdę zaczęli się może bać "kaczyzmu "- i płacić ...to co należy cesarzowi ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cuks!
"cuks zebym ja przypadkiem tutaj nie zaczal wklejac twoich argumentow na temat czemu ma nie rzadzic j.k. bo bedzie z toba cienko" -- ale może najpierw podasz jakieś swoje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cuks!
Proszę państwa, czy to jest tu potrzebne? Czy moglibyście wykazać się odrobiną kultury? W takich chwilach wiem co miał na myśli oł maj gasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cuks!
Ja wychodzę. Pozdrawiam Was, miłego dnia. Wierzę, że pan Kaczyński nie wygra, bo Bóg nad nami czuwa:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komorowski w debacie
z kazdym po kolei pada na pysk i nie ma zmiłuj:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×