Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

Nooooo:/ SPD Shimano Pedaling Dynamics http://pl.wikipedia.org/wiki/Peda%C5%82_rowerowy Że posłużę się omawianym już tu dzisiaj dość dokładnie źródłem. (zacytowałam) Jak to cyklista:P:P:P No bo chciałam oświadczać, że jeżdżę na niebieskich platformach ( z kolcami):D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ifka, trzymaj się. U mnie wczoraj była okrutna. Podtopiły się koło mnie auta. A mi padł net;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja poważnie z tym rowerem, bo dużo jeżdżę. Co Ty się ze mną tak zgrać dziś nie możesz?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja pewnie od Ciebie kondycyjnie:( Ja lekkie MTB ( z naciskiem na lekkie) i XC. Na kogoś Ty się dziś tak zapatrzył, że też składasz samokrytykę, co?? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ostatnio postanowiłam przestać się wozić wszędzie autem. Pewnie jak zaczną się upały i będzie śmierdzieć w MPK, skapituluję, ale póki co jestem twarda, nooo chyba, że pada.:P Rowerem też czasem do pracy jeżdżę, jak jest dzień "mało oficjalny";)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale co utopiłeś, Shatyn? Ale pierdoły wrócą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shatyn, naprawdę warto czasem go odstawić. U mnie korki, auto wielkie jak stodoła i spaliny (a mam zapędy proekologiczne). Czas na dojazd jest podobny, przejdzie się, ludziom się można poprzyglądać. Fanie jest. Póki upałów nie ma i zimna. Spróbuj. A owerem to staram się jeździć dla przyjemności, no chyba , że pada, bo wtedy jej nie mam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, Shatyn, w rzeczy tych dwóch i same pierdoły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Maaagdalenko" Przyjąłem do wiadomości . Jeśli czytałaś moje posty uważnie to zapewne zauważyłaś , że o popularność , ani o poparcie żadnej ze stron nie zabiegam . Co do określenia : "wybór mniejszego zła". Jest to bardzo stare i dość popularne określenie . Rzekłbym książkowe . Nie wiem która i w jakim kontekście moja wypowiedź Cię poirytowała . Co do samego zwrotu to trudno znaleźć lepsze dla określenia wyborów jakie mamy podejmować . Świadomie podejmować - zgodnie ze standardami demokratycznymi . I to już od dłuższego czasu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shatyn, bo Cię palnę. Te same osobniki siedzą przecież też na kierownicami swoich bardziej i mniej wypasionych bryk. Ten argument do mnie nie przemawia:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tycjan, napiszę nawet, że nawet wiedźminowskie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No bo sprawa jest "rozwojowa". Pamiętacie to określenie w prokuraturze za Ziobry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo ty jesteś w porządku, bo używasz nóg:) i Postanowiłam się zawziąć na Shatyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiedźmowskie mówisz ...hm..., a która ze znanych wiedźm przyznaje się do jego autorstwa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obywatelu, wybaczysz mi? Shatyn, oj nie tylko ci umpa umpa. Ja też czasem słucham w aucie głośno muzyki. Ostatnio się zasłuchałam i nie usłyszałam policji na sygnale, widać jej jeszcze nie było no i.... oj...śmiesznie było. Ale kierowcy są różni. Jak to ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej, z BMW nie jest tak źle, marka się odbudowała po latach '90. Shatyn, obiecaj mi, że bedziesz szanował swoje siedzenie i postarasz się więcej tuptać na swoich kończynach dolnych. Na górnych nie wymagam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Fałweja" nie lubię, a Ford...no jak to ford... Tycjan, a do :mniejszego zła. To jedna z głównych zagwozdek w wyborach Geralta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi nie. Ja nie pałam miłością do niemieckich nudnych aut, no chyba , że Porsche, ale na to mnie nie stać:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×